بهترین برنامه های افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام
موبایل

بهترین برنامه های افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب ايرانی ها است و کاربران بسیاری در آن پیج دارند. برخی کاربران جهت افزایش فالوورهای پیج خود به دنبال اپلیکشین های مخصوص هستند. در اینترنت تعداد زیادی برنامه افزایش فالوور وجود دارد که کاربران جهت استفاده از آنها دچار سردرگرمی می شوند. برای حل این مشکل بهترین برنامه های افزایش فالوور در ادامه ذکر شده و پس از آن در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه شده است.

اگر با فضای اینستاگرام آشنا باشید حتما می دانید که تعداد فالوور برای کاربران این شبکه اجتماعی اهمیت فراوانی دارد و فالوور زیاد به معنی اعتبار بالای صفحه اینستاگرام می باشد. همین امر باعث شده کاربران بسیاری با استفاده از روشهای گوناگون به دنبال افزایش فالوور پیج خود باشند. روشهای مختلفی جهت افزایش فالوور وجود دارد که یکی از آنها استفاده از اپلیکیشن های مخصوص افزایش فالوور می باشد. اپلیکیشن هایی که با استفاده از آنها می توان به راحتی تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. 

تعداد اپلیکیشن های مذکور به صدها مورد می رسد که با نام های مختلف نظیر نامهای «فالوور یاب»، «لایک بگیر»، «آنفالو یاب» و چنین عناوینی خدمات جانبی اینستاگرام را به کاربران ارائه می دهند. همانطور که از نام این برنامه ها مشخص است خدمات ارائه شده توسط آنها گرفتن فالوور، لایک، کامنت و ... می باشند. این تعداد برنامه با نام های شبیه به یکدیگر باعث می شود کاربران جهت استفاده از آنها دچار مشکل شوند و ندانند که باید کدام برنامه را روی گوشی خود نصب نمایند. در این میان برخی برنامه ها نیز از فرصت استفاده کرده و با عنوان افزایش فالوور، اطلاعات کاربران را سرقت می کنند.

اگر شما هم همچون بسیاری از کاربران اینستاگرام دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید و برای انجام این کار از نرم افزارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنید بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در این مطلب لیست کاملی از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام ذکر شده و در مورد هر کدام توضیحات مختصری ارائه شده است. با استفاده از این برنامه ها به راحتی تعداد فالوور، لایک و کامنت های خود را افزایش دهید.

- فالوئر بگیر اینستاگرام

برترین و پرمخاطب ترین اپلیکیشن افزایش فالوور می باشد که توانسته در کافه بازار بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال دریافت نماید. فالوورهای اضافه شده توسط این برنامه صد درصد ایرانی می باشند. پس از استفاده از این برنامه تعداد لایک پست هایتان افزایش یافته و بازدید شما افزایش خواهد یافت. روش کار این برنامه به این صورت است که اطلاعات دیگر کاربران به شما نمایش داده می‌شود و در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید با فالو كردن آنها سكه بدست آورید. در نهایت نیز با استفاده از سکه ها می توانید پروفایل خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و از آنها درخواست فالوور کنید.

اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام

این ارتباط دوطرفه باعث می شود افزایش فالوورهای شما کاملا طبیعی باشد و توسط رباتهای اینستاگرام به عنوان فالوور فیک شناسایی نشود. استفاده از این علاوه بر افزایش فالوورها باعث می شود بازدید استوری و لایک پست ها نیز افزایش داشته باشد. ویژگی جالب این برنامه این است که میزان افزایش تعداد فالوئرها در اختیار خودتان می باشد. برخی از امکانات این اپلیکیشن عبارتند از:

 • دریافت سریع فالوور ایرانی 
 • دريافت سكه با فالو كردن دیگر کاربران 
 • افزایش بازدید پست های استوری و هایلایت 
 • افزایش دلخواه تعداد فالوورها

همچنین در این برنامه امکان ارتباط با سازنده نیز فراهم شده و کاربر می تواند مشکلات خود را از این طریق با سازندگان در میان بگذارد. دویست هزار نصب تعداد کمی نیست و قطعا این برنامه ویژگی های مطلوبی دارد که این تعداد کاربران اقدام به نصب آن نموده اند.

دانلود برنامه «فالوئر بگیر اینستاگرام» از کافه بازار

 

- فالوورگیر اینستاگرام

دیگر برنامه اندرویدی افزایش فالوور اینستاگرام که تا به حال توانسته بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال از طریق کافه بازار را به خود اختصاص دهد. فالوور بگیر اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که علاوه بر افزایش تعداد فالوور امکان افزایش لایک و کامنت را نیز به شما می دهد. بنابراین در صورتی که دنبال محبوبیت بیشتر هستید و می خواهید در اینستاگرام بیشتر دیده شوید، نیاز به استفاده از این برنامه دارید. افزایش فالوور در این برنامه بر پایه سکه می باشد. بنابراین در ابتدا باید سکه جمع آوری کنید. می توانید این مورد را از طریق خرید و یا دنبال کردن افراد دیگر انجام دهید تا تعداد سکه و الماس شما افزایش یابد. دريافت الماس از طریق فالو كردن کاربران و دریافت سکه از طریق لایک کردن پست ها بدست می آید. پس از آن می توانید با صرف سکه یا الماس برای خود دنبال کننده و لایک سفارش دهید.

فالویر گیر اینستاگرام

علاوه بر این قابلیت هایی نظیر تبدیل الماس و سکه به یکدیگر، مدیریت حساب اینستاگرام، آمارگیر و آنالیز اکانت نیز در این برنامه وجود دارد. به گفته سازنده این برنامه حریم خصوصی کاربر را حفظ می کند زیرا این اپلیکیشن از طریق API اینستاگرام استفاده می کند و کاربر به طور مستقیم در اینستاگرام اطلاعات حساب خود را وارد می کند. بنابراین اپلیکیشن به پسورد و اطلاعات شخصی کاربر دسترسی ندارد. در ادامه برخی از قابلیت های این برنامه ذکر شده است.

 • دریافت سکه و الماس
 • سفارش فالوور برای دیگر اکانت ها 
 • دریافت سریع فالوورهای سفارش داده شده
 • امکان تبدیل سکه و الماس به یکدیگر
 • قابلیت مدیریت ۳۰ اکانت مختلف 
 • آمارگیر و آنالیز اکانت با نمودارهای مختلف

این برنامه همچنین برای آنالیز اکانت نمودارهای آماری دقیقی از اطلاعات حساب شما ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید به طور روزانه میزان افزایش فالوور و لایک های خود را مشاهده کنید.  

دانلود برنامه «فالویر گیر اینستاگرام» از کافه بازار | دانلود از مایکت

 

- افزایش فالوور و لایک اینستاگرام 

یکی از برنامه های اندرویدی ‏‏افزایش فالوور و لایک برای اینستاگرام است که با همین نام منتشر شده است و توانسته بیش از ۷۰ هزار نصب فعال در مایکت کسب نماید. این برنامه قابلیت افزایش لایک و فالوئر را به صورت ۱۰۰٪ واقعی دارد و به صورت رایگان به کاربران خود فالوور واقعی و فعال اضافه می کند. در عین حال امکانات پیشرفته دیگری هم در این برنامه وجود دارد که با نصب آن می توانید از امکانات بهره مند شوید.

 • سرعت بالا و افزایش فالوور در سریع ترین زمان
 • امکان ثبت سفارش فالوور برای دیگران
 • افزایش فالوور کاملا ایرانی
 • ارائه سکه رایگان روزانه

طبق نظر سازنده برنامه مورد نظر به هیچ‌ یک از اطلاعات اکانت اینستاگرام شما دسترسی نداشته و تمام اطلاعات شما نزد اینستاگرام محفوظ است. برنامه تنها از API اینستاگرام استفاده می کند و لاگین کاربر به کلی توسط اینستاگرام انجام می‌شود. این برنامه در مارکت کافه بازار منتشر نشده و تنها در مارکت اندرویدی مایکت قرار گرفته است.

دانلود برنامه «افزایش فالوور و لایک اینستاگرام» از مایکت

 

- کافه اینستا

اپلیکیشن کافه اینستا بیش از ۵۰ هزار نصب فعال در کافه بازار دارد که علاوه بر افزایش فالوور، افزایش لایک و کامنت را نیز در خود دارد که تمام این موارد به صورت واقعی و صد درصد ایرانی می باشد.  علاوه بر این کافه اینستا ابزاری مناسب جهت آمارگیری از اکانت اینستاگرام می باشد و به وسیله آن می توان آمار تخصصی نظیر آمار ذخیره فیلم و عکس، آمار ذخیره متن و ... را دریافت نمود. در صورتی که نیاز به افزایش دنبال کننده دارید و می خواهید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید، بهتر است دست نگه دارید. زیرا با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به خرید فالوور نخواید داشت.

اپلیکیشن کافه‌اینستا

یک قابلیت جالب این برنامه «فالور چنجر» است که امکان فالو کردن خودکار را به شما می دهد. یعنی شما می توانید هر تعداد کاربر که در نظر داشته باشید را جهت فالو کردن انتخاب کنید تا برنامه به صورت خودکار اکانت های ثبت شده را فالو کند. همچنین قابلیت دیگری با عنوان «مخلوط» در برنامه وجود دارد که علاوه بر فالوو کردن، پست ها را لایک کرده و کامنت نیز ثبت می کند تا حساب شما دیرتر بلاک شود. برخی از قابلیت های منحصر بفرد کافه اینستا عبارتند از: 

 • امکان ثبت سفارش فالوور برای هر اکانتی بدون نیاز به لاگین
 • امکان استفاده از ۶ اکانت در برنامه به صورت هم زمان 
 • امکان انتقال سکه به دیگر اکانت ها 
 • قابلیت فالو و لایک خودکار 
 • فالو کردن خودکار

به گفته سازنده این برنامه به هیچ‌یک از اطلاعات حساب اینستاگرام شما دسترسی ندارد و جهت ارتباط با اینستاگرام از API آن استفاده می کند و تمام درخواست ها به طور مستقیم به سرورهای اینستاگرام ارسال می شود. تنها اطلاعاتی که در برنامه ذخیره می شوند اطلاعات عمومی اکانت نظیر نام کاربری، آواتار و آی‌دی می باشند.

دانلود برنامه «کافه اینستا» از کافه بازار | دانلود از مایکت


- اینستافالوور (فالوئر بگیر اینستاگرام)

برنامه فالوئر بگیر اینستاگرام یا همان اینستافالوور یک برنامه اندرویدی مخصوص افزایش فالوور است که در فروشگاه اندرویدی کافه بازار توانسته بیش از ۵۰ هزار نصب فعال کسب نماید. این برنامه به صورت تعاملی، تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهد. به این صورت که شما دیگران را فالو می کنید تا دیگران هم شما را فالوو کنند. به این صورت تعداد فالوورهای همه کاربران برنامه افزایش پیدا می کنند. نکته مثبت برنامه این است که فالوورهای اضافه شده همه واقعی و صد درصد ایرانی هستند. فالوور واقعی و البته ایرانی چیزی است که همه کاربران اینستاگرام به آن نیاز دارند.

برنامه اینستافالوور

برنامه اینستافالور تنها یک برنامه افزایش فالوئر نیست و به کمک آن می توان لایک و بازدید پست ها را نیز افزایش داد. با اینستافالور حتی می توان این امور را بدون دریافت پسورد اینستاگرام انجام داد. اگر شما هم دوست دارید تعداد فالوور‌هایتان افزایش پیدا کند، پیشنهاد می شود این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید.

 • امکان استفاده از چند اکانت به صورت همزمان
 • افزایش فالوور، لایک و بازدید واقعی شما
 • ارائه خدمات بدون نیاز به لاگین
 • ارائه سکه رایگان و لایک روزانه
 • قابلیت فالوو خودکار
 • محیط ساده و کاربر پسند

با این برنامه می توانید سکه رایگان دریافت کنید و به صورت روزانه لایک های خود را افزایش دهید. در صورتی که مشکلی در استفاده از برنامه برای شما بوجود آید، تیم پشتیبانی آن بازخورد مشکلات شما را دریافت می کنند. در اینستافالور می توانید سکه را به دیگر اکانت های خود انتقال دهید. توجه داشته باشید که این برنامه اطلاعات خصوصی شما نظیر رمزعبور را به هیچ عنوان ذخیره نمی کند.

دانلود برنامه «اینستافالوور» از کافه بازار

 

دیگر اپلیکیشن های افزایش فالوور

در این حوزه اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که با یک جستجوی ساده می توانید به ده ها مورد از آن دسترسی پیدا کنید. از میان تعداد زیادی برنامه، چند مورد برتر را معرفی کرده و توضیحاتی در خصوص هریک ارائه دادیم. در ادامه می خواهیم چند مورد دیگر از برنامه های کاربری افزایش فالوور را به شما معرفی نماییم. برنامه هایی که کارایی آنها همچون برنامه های فوق نیستند اما ذکر آنها نیز خالی از لطف نیست. برنامه های ذکر همه از جمله برنامه های دارای تعداد نصب بالا در کافه بازار می باشند که علاوه بر ذکر نام، تعداد نصب فعال و لینک دانلود آن نیز ارائه شده است.

نرم افزارهای فوق همه جزء برترین و پرکاربرترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام هستند که در کافه بازار و مایکت آمار نصب بالایی را دریافت نموده اند. بنابراین در صورتی که قصد دارید به وسیله اپلیکیشن موبایلی تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید بهتر است از موارد فوق کمک بگیرید.

بهترین برنامه های افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

در اینستاگرام در کنار فالوور تعداد لایک و کامنت هم اهمیت دارد و پست هایی که کامنت و لایک بالایی داشته باشند احتمالا برای مخاطبیت جذابیت دارد و در نتیجه آن پیج مورد نظر مخاطب زیادی خواهد داشت. از این روی در کنار افزایش فالوور، موضوع افزایش لایک و افزایش کامنت هم در اینستاگرام مطرح شده است و در کنار روش های طبیعی برای این کار روش های مصنوعی هم ارائه شده است که برنامه های موبایلی این روش های مصنوعی را برای شما انجام می دهند.

اپلیکیشن های موبایلی متعددی وجود دارد که حوزه اینستاگرام فعالیت کرده و همچون برنامه های افزایش فالوور کار می کنند با این تفاوت که به جای فالوور اقدام به افزایش داده لایک و کامنت شما می نمایند. برخی از کاربران تمایل به استفاده از این برنامه ها دارند. ما هم با آگاهی از این موضوع تعدادی از بهترین برنامه های افزایش لایک و کامنت اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم.

در این مطلب با بهترین و پرکاربردترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام آشنا شدید. اگر شما هم در این حوزه فعالیت دارید و برنامه های دیگری را در نظر دارید که در این مطلب ذکر نشده است، حتما آن را در بخش نظرات به ما و دیگر کاربران معرفی کنید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۳ از ۵ از مجموع ۳۱ رای)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (۴۹)

نصیری

بدی این برنامه ها اینه که تعداد فالوئینگ (Following) ها هم زیاد میشه و عملا مشخصه که فالووها فیک هستند. اگر هم بعدا بخواید اونها رو آنفالو کنید از سکه هاتون کم میشه

۱ سال پیش
Mohammadi

بله تقریبا تمام برنامه های دریافت فالوور رایگان با روش فالو آنفالو کار می کنند همونطور که گفتید شما. باید دیگران رو فالو کنید تا سکه دریافت کنید و بعد وقتی سکه ها به حد مشخصی رسید باهاش فالوور می خرید. در واقع مجموعه اعضای اون برنامه همدیگه رو فالو می کنند.

۱ سال پیش
Hoda

این برنامه هایی که معرفی کردید چطوریه رایگان هستند یا این که با سکه کار می کنند؟ آخه اکثر برنامه هایی که برای جذب فالوور است از سکه استفاده می کنند یعنی اول عضو میشه در برنامه و اکانتت رو وارد می کنی بعد دیگران رو فالو میکنی تا سکه جمع کنی و در نهایت با سکه های جمع شده فالوور می خرید.

۱ سال پیش
hoseini

بهترین برنامه فالوورگیر کدومه؟ اینجا زیاد برنامه معرفی شده خلاصه بگید بهترین برنامه رایگان کدومه دیگه اینقدر مطلب رو نخونیم

۱ سال پیش
سارا هاشمی

کار کردن با این برنامه ها مشکله و همش باید داخل برنامه باشی و فالوو کنی تا بهت سکه بده و از طرفی هم تعداد فالووینگ ها خیلی بالا میره که جالب نیست ، به نظرم خرید فالوور واقعی یا فیک راه راحت تر و مطمئن تری هست چون دیگه حتی نیاز نیست یوزر نیم و پسوردتو در اختیار هیچ سایت و یا برنامه ای بزاری .
من خودم همیشه از سایت زیر فالوور و لایک میخرم و تا الان هم مشکلی برام پیش نیومده :

https://panel.arzanfollowers.ir

۲ سال پیش
iman

سلام خسته نباشید این اپدیت جدیدتون مشکل جدی داره خدایی چرا نمیشه اکانت وارد بشیم کلا ی صفحه سفید میاد اصلا نمیشه وارد اکانت جدید بشیم حتی پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم نشد برنامه فالوورگیرتون مشکل داره درستش کنین لطفا

۳ سال پیش
محمد بهرامی

شاید دیگه لازم نباشه از این برنامه ها استفاده بشده. الان سایت های زیادی وجود دارند که فالوور فیک و واقعی رو با قیمت ارزانی می فروشند. اگر فالوور فیک بخواید می تونید با ده هزار تومن یک کا بخرید. اگر فالوور واقعی بخواید هم می تونید به صورت هدفمند اون رو بخرید. یعنی فالووری می خرید که مثلا اهل فلان شهر باشه، خانم باشه، در فلان تک فعال باشه و ... اینطوری بهترین فالوورها رو دریافت می کنید که کاملا به کارتون میاد و لازم نیست که کلی زمان صرف افزایش دستی فالوور کنید.

۳ سال پیش
pouya

عالی اگه میشد درهرماه رایگان به همه سکه بدیدعالیترم میشه

۳ سال پیش
لطیفی

سلام، دنبال برنامه ویو بگیر نامحدود اینستا هستم اما جایی برای دانلودش پیدا نکرد. هم نویسنده و هم دوستانی که با این برنامه کار کردند لطفا لینک دانلود برنامه ویو بگیر نامحدود رو اگر دارند به ما هم بدن.

۳ سال پیش
بنیامین

ممنون از معرفی برنامه ها
لطفا یک برنامه برای افزایش ویو نامحدود در اینستاگرام هم معرفی کنید. دنبال یک ویو بگیر خوب هستم

۳ سال پیش
اشکان

آقا
من ۴۰۰ فالور سفارش دادم ولی ۱۰۰ تا بیشتر نزده
پشتیبانی هم نداره که بهش بگی
ینی چی اخه

۳ سال پیش
Ali zare

دوستان گول سایت های فروش فالوور رو نخورید من به یکی از همین سایت ها پول دادم تا فالوور بخرم اما پول رو ازم گرفت و فالوور نداد. سایت https://nket.ir/ بود شما هم مراقب باشید یوقت کلاه سرتون نره.

۳ سال پیش
فرخ زاده

دوست عزیز فریب یک کا فالوری که به شما دادن رو نخور اون که شما گرفتی فیکه واقعی نیست که. وقتی شما پست یا استوری میزاری و بیشتر از 10 تا سین نمیخوره یعنی این که همه فالوورها فیک است. وقتی تو یک روز هزار فالوور میگیری کاملا مشخصه که واقعی نیست.

۳ سال پیش
ahadiyan

واقعا ممنون خیلی عالیه برنامه هاتون همون اول که نصبش کردم یک کا فالوور توی یک روز بهم داد. دمتون گرم

۳ سال پیش
Ali tabar

مطلب خوبی نوشتید مرسی که مطالب خوب منتشر می کنید.
در مورد برنامه های معرفی شده بگم که خود من شخصا چند مورد از اونها رو قبلا نصب داشتم و ازشون استفاده کرده بودم که واقعا هر کدوم ویژگی های متمایزی دارند و هر کس بنا به نیاز خودش می تونه از یکیشون استفاده کند.

۳ سال پیش
کیهانی

به نظر من هم برنامه کافه اینستا خوبه و ارزش استفاده کردن داره لااقل من که ازش راضی هستم. چون هم سرعت خوبی داره و هم قابلیت‌های قابل قبولی درش قرار گرفته که میشه راحت ازش استفاده کرد. به نظر من همین برنامه برای برای زیاد کردن فالوور کافیه اصلا لازم نیست پول به این سایت های فروش فالوور بدید و فالوور بخرید. با همین برنامه آروم آروم کار کنید تا دنبال کننده هاتون آروم زیاد بشه.

۳ سال پیش
رضا نجفی

برنامه اینستایار - Instayar هم خوبه. برای افزایش رایگان لایک و فالوور اینستاگرام این برنامه رو پیشنهاد می کنم. اپلیکیشن اینستایار قابلیت های مختلفی داره
افزایش فالوور های ایرانی پیج
افزایش لایک و فالوور پست ها به اندازه دلخواه
آنفالویاب حرفه ای
دانلود عکس پروفایل دیگران
و کلی قابلیت دیگه که در حال اضافه شدن به برنامه هست.

۳ سال پیش
امیر رهنمافرد

افزونه مرورگری GrowBot Automator for Instagram هم خوبه برای کسایی که از کامپیوتر استفاده می کنند و می خواهند با کامپیوتر افزایش فالوور داشته باشند. کاملا مثل اپلیکیشن های موبایل افزایش فالوور کار می کنه و فقط برای مرورگر کامپیوتره.

۳ سال پیش
علی طباطبایی

مطلب خوبی بود برنامه های خوبی هم معرفی کردید. خودم از برخی از برنامه های که گفتید قبلا استفاده کردم و همشون خوب هستند. کسانی که دنبال خرید فالوور هستند سایت فالوور بند هم یک سایت خرید فالوور هستش که از اون هم چند بار خرید کردم و کیفیتش رو تایید میکنم.

۳ سال پیش
السا کیانی

نرم افزار کافه اینستا خوبه من ازش استفاده کردم قابلیت‌های مورد قبولی هم داره. یکی از دوستانم هم سایت دیجی ممبر رو بهم معرفی کرد و ازش استفاده کردم و انصافا سرعت خوبی در افزایش فالوور اینستاگرام داشت

۳ سال پیش
Kak

ربات گرامیستا هم خوبه. ربات خارجی برای افزایش فالوور اینستاگرام است که در کنار ربات نینجاگرام می تونه پیج اینستاگرام رو متحول کنه.

۳ سال پیش
آهنگ

این برنامه برای افزایش فالوور عالی ب.د البته فالوراش بیشتر رباتی هستند
ممنون میشم یه ربات خوب برای ارسال پست های موزیک در سایت وردپرسی هم معرفی کنید

۳ سال پیش
Mehdi Ghazimir

سلام به جای صرف کردن وقت روی این برنامه ها پکیج فول امکانات اینستاگرام رو بخرید. این پکیج شامل لایک، کامنت، فالور، ویو استوری، بازدید پست ها، ویو igtv و ... است که به صورت نامحدود میتونید ازش استفاده کنید. من خودم از این پکیج ها خریدم و راضی هستم

۳ سال پیش
محمد علی مقدم

سلام این برنامه ها همش برای اندروید هستن میشه برای کامپیوتر بزارید یا معرفی کنید بهم

۳ سال پیش
آن‌دیجیتال

بله، به خاطر این که برنامه رسمی اینستاگرام تنها برای موبایل است و برنامه های جانبی همچون افزایش فالوور هم برای موبایل ساخته شده اند. اگر اصرار به استفاده از کامپیوتر دارید بهتر است با استفاده از برنامه های شبیه ساز اندروید، اپلیکیشن های موبایلی افزایش فالوور را در کامپیوتر اجرا کنید. در لینک زیر برخی از برنامه های شبیه ساز اندروید معرفی شده اند.
http://ondigital.ir/Article/256

سامان

همشون از کار افتادن نه آی دی وارد کنید نه پول واریز کنید . اکنت هم وارد کنید سریع اینستا بلاکش میکنه

۳ سال پیش
Hosein

سلام ببخشید میشه خواهشا بگید چطور ایران فالوئر رو نصب کنم توی بازار میگه به در خواست... حذف شده است از کجا میتونم پیداش کنم

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

با جستجویی که انجام شد به نظر می رسد تنها مرجع دانلود این برنامه کافه بازار بوده که متاسفانه آن هم حذف شده است.

خیال

چجوری میتونم نرم‌افزار های فالوور رو دان کنم؟ از کجا؟

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

لینک دانلود از کافه بازار برای هر یک از برنامه ها ارائه شده است.

Pegah

خود شما چه برنامه ایو معرفی میکنید برای فالور و لایک بیشتر توی اینستا
که واقعا فیک نباشه

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

ممکن است هر یک از برنامه های افزایش فالوور نواقصی داشته باشند. اما به طور کلی فالوئر بگیر خوب است، نظر دیگر کاربران در کافه بازار و مایکت هم نشان دهنده این موضوع است.

رحمتی

برنامه اینستایار هم یک برنامه خوب برای افزایش لایک و فالوور اینستاگرام است که به صورت رایگان در اختیار کاربران است. اینستایار نرم افزاری همه کاره برای کاربران علاقه مند به اینستاگرام است که با استفاده از آن می‌توانید همه نیازهای اینستاگرامی خود را برطرف کنید. اگر به دنبال:
– افزایش لایک پست های خود به اندازه دلخواه هستید.
– افزایش فالوور پروفایل آن هم از سوی کاربران ایرانی هستید.
– آنفالویاب حرفه ای برای پیدا کردن کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند و یا اینکه فالوبک نداده اند می‌گردید.
– دانلود عکس پروفایل اینستا با کیفیت بالا هستید
– دانلود عکس و ویدیو‌های پست ها با سرعت بالا
هستید بهترین کار دانلود و نصب نرم‌افزار اینستایار است. ما علاوه بر ویژگی های ذکر شده در حال افزودن بخش‌های جدید و کاربردی دیگری به برنامه هستیم تا به بتوانیم هر آنچه که از اینستاگرام می‌خواهید را درون این نرم افزار ایجاد کنیم.

۴ سال پیش
های فالوور

کسایی که واقعا دنبال فالوور هستند باید های فالوور رو نصب کنند چون هوشمند ترین ربات فارسی اینستاگرامه که به شما برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام کمک می کند. استفاده از برنامه هم خیلی ساده است. فقط کافیه ثبت نام کنید و در همان اول کاری ۱۰۰ فالوور رایگان دریافت کنید‪.

۴ سال پیش
سعید

اینستاساز قوی ترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام است که قابلیت جذب بیست هزار فالوور واقعی و غیرفیک در ماه را دارد. اگر قصد افزایش فالوور واقعی و غیرجعلی دارید حتما از این ربات اینستاگرام استفاده کنید. افزایش لایک، کامنت، آنفالو، پیام دایرکت خودکار و بازدید کننده هم در این برنامه وجود دارد که با استفاده از اون می تونید مشتری های خودتون رو هم اضافه کنید.

۴ سال پیش
سعید

اپلیکیشن آپولو هم برای افزایش فالوور هست. برای استفاده از آپولو اول باید وارد حساب اینستاگرام خودتون بشید و بعد با استفاده از پیشنهاد های رایگان، سکه بدست بیارید و از سکه ها برای ثبت سفارش افزایش فالوور، کامنت، لایک و ویوو استفاده کنید. آپولو هم مثل ربات های دیگه مخصوص اینستاگرام بر مبنای سکه کار می کنه و شما هرچقدر دیگران را فالوو کنید، سکه بدست میارید و می تونید فالوور خرید کنید.

۴ سال پیش
همیار

برای افزایش لایک اینستاگرام می تونید از ربات اینستاگرام هم استفاده کنید. روند کاری ربات اینستاگرام به این صورت است که شما پیج های هدف رو مشخص می کنید و ربات اتوماتیک وار پیج های اون پیج ها رو کامنت گذاری و لایک می کنه. انجام این کار باعث میشه افراد بیشتری جذب پیج شما شده و پست های شما را مشاهده کنند و به دنبال آن انها را لایک کنند. به این ترتیب روزانه بازدید شما افزایش پیدا می کند و فالوور دریافت می کنید.

۴ سال پیش
jet

اگر به جای استفاده از برنامه های افزایش فالوور یکدفته چند کا فالوور بخرم راحت تر نیست؟

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

قطعا خرید فالوور آسان تر از افزایش تک تک فالوور است، اما برنامه های افزایش فالوور غالبا فالوورهای واقعی به شما می دهند و افزایش آرام آرام تعداد فالوورها باعث می شود وضعیت اکانت شما طبیعی باشد. در حالی که خرید چند هزار فالوور همیشه مفید نیست و ممکن است فالوورها فیک باشند. به علاوه این که فعالیت اکانت شما هم غیرطبیعی می شود و ممکن است اینستاگرام متوجه آن شود.

roosa

لطفا چند تا برنامه دیگه هم برای افزایش فالوور معرفی کنید

۴ سال پیش
follow

دوستانی که به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام یا افزایش کامنت و لایک پیج خود هستید و تا به حال از برنامه یا ربات های افزایش فالوور استفاده می کردید، دیگه لازم نیست خودتونو به سختی بندازید و یکی یکی فالوور افزایش دهید. با فالوور جت (followjet.com) که یک ربات اینستاگرامه می تونید به راحتی دنبال کننده های را افزایش دیهد و در دنیای اینستاگرام تبدیل به یک ستاره شوید.

۴ سال پیش
boy

تو کافه بازار برنامه های زیادی برای افزایش فالوور و لایک وجود داره که میشه از اونها استفاده کرد.

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

بله، در کافه بازار برنامه های زیادی در این حوزه وجود دارد که البته همه آنها کاربردی نیستند. موارد مفید و قابل توجه در این مطلب ذکر شده است.

علیرضا

کسی میدونه چطور میشه سکه رایگان برنامه ها رو افزایش داد؟ هر برنامه ای تعداد محدودی سکه رایگان میدن که برای افزایش اون باید یا دیگران رو فالوو کنی یا سکه بخری. اگر میشد سکه رایگان بیشتری گرفت یا این که نسخه مود برنامه ها رو کسی می ساخت خیلی خوب میشد....
هر چقدر میخواستیم فالوور افزایش میدادیم...

۴ سال پیش
اینبو

ربات اینستاگرام اینبو هم خیلی خوبه ازش استفاده کنید

۴ سال پیش
kordan

من چند سایت افزایش فالوور معرفی می کنم تا دوستان ازش استفاده کنند
۱- فالوور جت followjet.com
۲- فالوور باند follower-band.com
۳- اد تله ممبر add-telmember.ir
۴- دیجی ممبر dgmember.ir
۵- اینستا زود instazood.com
۶- فالوور هات followerhot.com
۷- اینستا فوری instafoori.ir
۸- فست فالو fastflw.com

۴ سال پیش
رضا حکیمی

من شخصا از ربات افزایش فالوور واقعی استفاده کردم و راضی هستم. هم فالوورهاش خوبه هم واقعی. آدرس ربات هم اینه
botfollower.ir

۴ سال پیش
فاطمی

برنامه نینجاگرام هم هست

۴ سال پیش
کوفی

خیلی ممنون لطفا برنامه های بیشتری رو برای افزایش فالوور معرفی کنید.

۴ سال پیش
Madizade

ممنون از اینکه اطلاعات خودتون رو صادقانه در اختیار بازدید کنندگان سایت قرار میدید تا اونها که مشکلی در این مورد دارند هم آگاهی پیدا کنند.

۴ سال پیش
دیجی فالو

مطلب خوبی نوشتید من از بعضی از این برنامه ها که گفتید قبلا استفاده کردم و به نظرم همشون خوبن و کیفیت فالوورهاشون هم خوبه. هر کدوم یک ویژگی خاصی داره که باعث میشه برنامه ها از هم متمایز باشند. به نظرم همه سایت های خرید فالوور هم بد نیستند و بعضی از سایتها که خودم هم ازشون فالوور خرید کردم کیفیت بالایی دارند. خوشبختانه من که خریدم راضی هستم. بازم از سایت و مطلب خوبتون تشکر می کنم

۴ سال پیش
workdex

سلام، من قبل از این با بعضی از ربات های خارجی فالوور گیر مثل instazood.com و hootsuite.com و followerhot.com کار کرده بودم. اما این برنامه هایی که شما معرفی کردید خیلی خوب هستند و واقعا بهتر از اون سایت های خارجی عمل می کنند. ممنون از اینکه برنامه ها را خیلی ساده و قابل فهم توضیح دادید.

۴ سال پیش
رسول

این برنامه ها رایگان هستند یا پولی؟

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

رایگان هستند اما برای دریافت قابلیت های اضافی باید پرداخت درون برنامه ای انجام دهید

رامبد

چند وقت پیش پلیس فتا گفته بود که برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام که در کافه بازار و دیگر فروشگاه های اپلیکیشن وجود دارند، جاسوس هستند و اطلاعات خصوصی بسیاری از کاربران را سرقت کردند.

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

بله همینطوره، اما همه برنامه های افزایش فالوور جاسوس نیستند. این موضوع مربوط به مرکز ماهر است که چند وقت پیش طی گزارشی چند مورد از برنامه های جاسوس که در قالب برنامه افزایش فالوور فعالیت می کردند را معرفی کرد که همه آن برنامه ها از فروشگاه های اپلیکیشن حذف شدند. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://ondigital.ir/Article/43

خدمات فنی

ممنوع از نوشتارتون. ببخشید این برنامه ها فالوور فیک میدن یا واقعی؟

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

همانطور که در مطلب هم ذکر شده فالوورها واقعی هستند