معرفی بهترین ربات‌های اینستاگرام برای افزایش فالوور
موبایل

معرفی بهترین ربات‌های اینستاگرام برای افزایش فالوور

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

محبوبیت فراوان اینستاگرام باعث شده بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی به دنبال جذب فالوور برای خود باشند. یکی از روش های افزایش فالوور استفاده از ربات اینستاگرام است که به صورت خودکار تعداد دنبال کنندگان پیج را افزایش می دهد. اما برنامه های زیادی در دنیای موبایل وجود دارد که همگی تحت عنوان ربات اینستاگرام فعالیت می کنند. یک کاربر برای پیدا کردن بهترین ربات افزایش فالوور دچار مشکل شده و گمراه می شوند. ما برای حل این مشکل پس از بررسی کلی روی موضوع ربات اینستاگرام و جمع آوری اطلاعات در مورد آن مطلب پیش رو را نگارش کردیم تا بتوانیم بهترین ربات های اینستاگرام برای افزایش فالوور را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

همانطور که ذکر شد تعداد زیادی ربات اینستاگرام در اینترنت وجود دارد که مدعی افزایش فالوور واقعی هستند. کاربر برای این که یک برنامه خوب را پیدا کند ناچار است تمام آنها را نصب کرده و مدتی از آنها استفاده کند تا برنامه ای مناسب برای خود بیابد. به همین دلیل بسیاری از کاربران به دنبال پیدا کردن رباتی مناسب برای افزایش فالوور هستند. برخی نیز از این فرصت استفاده کرده و با دریافت هزینه برنامه هایی جعلی به کاربران می فروشند. لازم است مرجعی تعدادی ربات مفید و کاربردی اینستاگرام برای افزایش فالوور معرفی کند تا کاربران بتوانند به راحتی به برنامه های مورد نظر خود دست یابند. ما تلاش می کنیم این کار را انجام دهیم.

چرا ربات اینستاگرام؟

پیش معرفی ربات اینستاگرام بهتر است کمی در مورد افزایش فالوور و روش های آن توضیح دهیم. اگر در اینستاگرام فعالیت کرده باشید می دانید که در این شبکه اجتماعی تعداد فالوور اعتبار یک پیج را نشان می دهد و هر صفحه ای که فالوور بیشتری داشته باشد از اعتبار بیشتری برخوردار است. از این روی برخی کاربران اینستاگرام برای افزایش اعتبار صفحه خود اقدام به افزایش فالوور به روش دستی می کنند.

روش دستی بهترین روش برای افزایش فالوور است که طی آن کاربر پیج های مرتبط با خود را فالوو می کند و پست های مرتبط را لایک کرده و در آنها کامنت ثبت می کند. این کار باعث می شود دیگران هم شما را دنبال کرده و لایک نمایند. به این صورت تعامل شما افزایش یافته و دنبال کنندگان شما به همراه اعتبار شما افزایش می یابد. اما همه کاربران حوصله انجام چنین کاری را ندارند و برای راحت تر کردن کار اقدام به خرید فالوور فیک می کنند. فرد با پرداخت مبلغی اندک آمار دنبال کنندگان خود را افزایش می دهد و به ظاهر اعتبار صفحه خود را بهبود می بخشد. در حالی که چنین نیست و فالوور فیک تنها نمایشی داخل صفحه را تغییر می دهد. 

یک روش دیگر برای افزایش فالوور هم استفاده از اپلیکیشن های افزایش فالوور است که آن هم روشی مشابه دارد. تفاوت این برنامه ها در این است که شما مجبور به پرداخت هزینه برای افزایش فالوور نیستند و می توانید با دنبال کردن دیگران برای خود سکه کسب کرده و با استفاده از سکه ها فالوور کنید. در واقع شما دیگران را دنبال می کنید و دیگران هم شما را دنبال می کنند. خب خوبی این روش این است که فالوورهای دریافتی واقعی هستند و تعداد فالوورهای شما به صورت واقعی افزایش پیدا می کند. در عین حال این مشکل را هم دارد که تعداد دنبال شونده های شما هم بسیار بالا می رود و در نهایت فالوورها هم با شما تعامل ندارند. 

فارغ از این مشکلات یک مشکل رایج در این برنامه ها زبان بر بودن استفاده از آنها است. کاربر باید خودش یک یک افراد را دنبال کند تا بتواند دنبال کنندگان خود را افزایش دهد. همین امر باعث می شود زمان زیادی برای دریافت فالوور صرف شود و در نهایت کاربر از انجام این کار خسته شود. برای حل این مشکل ربات های افزایش فالوور پا به عرصه وجود گذاشتند. ربات های اینستاگرام به صورت برنامه ریزی شده فالوورها را افزایش می دهند و نیازی به حضور کاربر ندارند. در ادامه در مورد روش کار ربات اینستاگرام توضیح داده شده است.

 ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟

یکی از آسان ترین روش ها برای افزایش فالوور استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که به جای کاربر سراغ دیگر کاربران می رود و با آنها تعامل پیدا می کند. یعنی ربات پیج های دیگر را پیدا می کند و آنها را دنبال می کند، برای آنها کامنت ارسال می کند و یا پست های دیگران را لایک می کند. در واقع ربات اینستاگرام جانشین شماست و به نمایندگی از شما تمام این کارها را انجام می دهد. تفاوت ربات افزایش فالوور با برنامه افزایش فالوور در این است که ربات همه این کارها را به صورت خودکار انجام می دهد. تنها لازم است که شما تنظیمات اولیه را برای ربات انجام دهید و روش کار را برای آن تعیین کنید. پس از آن ربات دقیقا طبق دستورالعمل شما عمل خواهد کرد.

یک ربات اینستاگرامی به صورت کاملا برنامه ریزی شده و هدفمند کار می کند. به عنوان مثال شما می توانید ربات را طوری برنامه ریزی کنید که فالوورهایی را برای شما جذب کند که همه در شهری خاص یا در حوزه کاری خاص باشند. یا این که ربات پست های خاصی را لایک کرده و در آنها کامنت ثبت کند. حتی می توانید بر اساس تک ها ربات را برنامه ریزی کنید. به طور کلی ربات های اینستاگرام قابلیت های زیر را دارند.

 • ارسال فالو، لایک، کامنت و دایرکت
 • ارسال پست زمانبندی شده
 • حذف فالوورهای فیک
 • جذب هدفمند دنبال کننده
 • مدیریت کامنت و دایرکت ها
 • ریپلای استوری

حال که با ماهیت ربات اینستاگرام آشنا شدید بهتر است دیگر برویم سراغ اصل مطلب و به شما بهترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام را معرفی کنیم. 

۱- نینجاگرام

در حال حاضر نینجاگرام از جمله بهترین و قوی ترین ربات های اینستاگرام است که بسیاری از کاربران هم از آن رضایت دارند. نینجاگرام یک ربات خارجی است بنابراین برای خرید آن باید با دلار معامله کنید. این ربات یک ربات جهانی است و کاربران اینستاگرام از سراسر دنیا برای افزایش فالوور خود از آن استفاده می کنند. همین باعث شده امکانات آن بسیار متنوع بوده و به صورت دائم بروزرسانی شود. در کنار این تیم پشتیبانی قوی نینجاگرام به صورت مداوم ربات را با جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام تطابق می دهند.

برخی سایت های ایرانی نسخه کرک شده این ربات را برای فروش قرار داده اند که می توان از آن استفاده کرد اما باید دقت داشته باشید که نسخه های کرک شده نسخه غیررسمی هستند و تیم سازنده از آن پشتیبانی نمی کند. به همین جهت ممکن است از نظر امنیتی برای شما مشکل ساز شود. برخی از قابلیت های ربات نینجاگرام به شرح زیر است.

 • ارسال فالو، لایک، کامنت و دایرکت بر اساس هشتگ، حوزه کاری و موقعیت مکانی
 • آنفالو کردن خودکار دنبال شوندگان
 • آنفالو کردن کسانی که شما را دنبال نمی کنند
 • زمان بندی ربات برای جلوگیری از بلاک شدن
 • امکان استفاده همزمان از چند اکانت
 • پشتیبانی از زبان فارسی

در نینجاگرام هر نیازی که از یک ربات اینستاگرام داشته باشید وجود دارد. یک ویژگی اصلی در ربات نینجاگرام این است که استفاده از آن باعث بلاک شدن پیج شما نمی شود. بنابراین می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و نگران بلاک شدن پیج خود نباشید.

۲- اینبو

دیگر ربات خوب برای افزایش فالوور در اینستاگرام ربات اینبو است که هم امکانات خوبی دارد و هم خدمات خوبی ارائه می کند. اینبو یک ربات ایرانی اینستاگرام است که توانسته با ارائه امکانات خوب کاربران زیادی را مجذوب خود کند. یک ویژگی ربات اینبو ایرانی بودن آن است چراکه برای خرید آن مشکلی از بابت پرداخت هزینه دلاری نخواهید داشت و می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. البته برخی از کاربران نظرات مخالفی در مورد این ربات اینستاگرام دارند و می گویند که اینبو دارای نواقص زیادی در بخش های مختلف همچون لاگین کردن، حذف نظرات توهین آمیز و افزایش هدفمند فالوور دارد. 

به هر حال اینبو یکی از ربات های معروف در این حوزه است که با امکانات خوب و جدیدی که ارائه داده می تواند بهترین انتخاب شما برای جذب هدفمند فالوور در اینستاگرام باشد. طبق نظر کاربران با استفاده از این ربات می توان حداقل ۲۰۰۰ فالوور در ماه دریافت کرد. اگر تمایل به استفاده از این ربات داشتید می توانید آن را برای مدتی کوتاه خریداری کنید و پس از تست آن در صورت رضایت آن را برای مدتی طولانی تر خریداری کنید. به علاوه این که می توانید در کنار ربات پکیج های آموزشی افزایش فالوور و کسب درآمد از اینستاگرام را هم از تیم سازنده دریافت کنید. برخی از قابلیت های ربات اینبو به شرح زیر است.

 • ارسال هدفمند فالو، لایک، کامنت و دایرکت
 • تشخیص افراد آنلاین در اینستاگرام
 • فعال سازی همزمان چند اکانت در ربات
 • حذف نظرات توهین آمیز
 • زمان بندی فعالیت های ربات 

توجه داشته باشید که اینبو به شما امکان استفاده رایگان را نمی دهد. بنابراین باید قبل از خرید ربات از امکانات آن اطلاع یافته و سپس آن را خریداری کنید.

۳- اینستاساز

از میان ربات های ایرانی اینستاگرام که برای افزایش فالوور مورد استفاده قرار می گیرند ربات اینستاساز یکی از برترین هاست. اینستاساز یکی از قدیمی ترین ربات های ایرانی اینستاگرام است که اکنون در زمره بهترین و قوی ترین ربات های افزایش فالوور اینستاگرام در ایران قرار گرفته است. بررسی امکانات و قابلیت های اینستاساز بیانگر این است که امکانات این ربات تقریبا تکمیل است و کمبودی در آن وجود ندارد.

کسانی که قصد دارند به صورت هدفمند از اینستاگرام استفاده کنند و فالوورهای خود را با برنامه ریزی افزایش دهند این ربات گزینه مناسبی برای آن ها است. امکانات منحصر به فرد اینستاساز به همراه گزارش گیری حرفه ای، آن را به یک ربات منحصر به فرد تبدیل کرده است. همه فعالیت های ربات اینستاساز کاملا شفاف است و شما می توانید متوجه شوید که هر فالوور جدید دقیقا به چه دلیل و با کدام فعالیت ربات به اکانت شما اضافه شده است. برخی از قابلیت های ربات اینستاساز به شرح زیر است.

 • دریافت فالوور بر اساس محل سکونت و جنسیت
 • دریافت هدفمند و خودکار فالوور 
 • تبادل خودکار با دیگر افراد (لایک، کامنت، فالو)
 • ارسال پست زمانبندی شده
 • امکان ارسال دایرکت انبوه
 • گزارش دهی حرفه ای در خصوص فعالیت ها

برای کسانی که تجربه استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام را ندارند اینستاساز یک فرصت خوب است. چون این ربات به شما اجازه می دهد برای شروع سه روز رایگان از آن استفاده کنید.

۴- اینستا ربات

از جمله بهترین ربات های ایرانی اینستاگرام اینستا ربات است که به امکانات خوب و پشتیبانی عالی مخاطبین بسیاری کسب کرده است. تیم فنی اینستا ربات به طور مداوم آپدیت های اینستاگرام را بررسی می کنند و به دنبال آن هسته ربات را بروزرسانی می کنند. استفاده از اینستا ربات می تواند برای شما یک تجربه خوب و شیرین از افزایش فالوور را به ارمغان آورد. این ربات اینستاگرامی قابلیت های متعددی دارد و همین باعث محبوبیت آن در میان کاربران شده است. تیم سازنده برنامه برای سهولت کاربران ویدیوهای آموزش کار با ربات را در سایت قرار داده اند که در صورت خرید ربات می توانید از آن ویدیوها استفاده کنید.

بر خلاف برخی از ربات های اینستاگرام که امکان تست رایگان آنها فراهم نیست، اینستا ربات به شما اجازه می دهد تا سه روز به صورت رایگان از ربات استفاده کنید و تمامی امکانات آن را تجربه کنید تا در صورت تمایل و پس از آن اقدام به خرید آن نمایید. این دقیقا نشان دهنده کیفیت این ربات اینستاگرام و قابلیت های متنوع آن می باشد. اینستا ربات قابلیت های مختلفی از جمله جذب هدفمند فالوور، حذف نظرات توهین آمیز، تشخص جنسیت و محدوده جغرافیایی برای فالوو کرد و ... که در ادامه برخی از آنها معرفی شده است.

 • جذب هدفمند فالوور (بر اساس محدوده جغرافیایی، جنسیت و هشتگ)
 • ارسال دایرکت و کامنت تبلیغاتی
 • ارسال پست زمان بندی شده
 • ارسال ویدیو در لایو
 • پشتیبانی عالی

با توجه به این که اینستا ربات سه روز استفاده رایگان دارد بهتر است همین حالا وارد سایت این برنامه شده و پس از ثبت نام از سه روز رایگان خود استفاده کنید تا بهتر با این ربات اینستاگرامی آشنا شوید. در صورتی که از قابلیت های ربات رضایت داشتید اقدام به خرید آن نمایید.

مشاهده کردید که چه تعداد ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور وجود دارد. بنابراین از این پس دیگر می دانید که برای افزایش فالوورهای پیج خود باید از کدام ربات استفاده نمایید. در صورتی که نکته ای در خصوص این مطلب دارید و یا این که ربات دیگری را سراغ دارید که در بالا به آن اشاره نشده است حتما در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۳ از ۵ از مجموع ۱ رای)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (۱۵)

آرش ابراهیمی

سلام وقت شما بخیر تبریک میگم به خاطر سایت خوب و قوی که دارید، در بین ربات های خوب ایرانی ممنون میشیم ربات اینستاگرام کاربر مجازی رو هم معرفی کنید چون قابلیت های خوبی داره

۱ سال پیش
علیرضا

فالووریاب عضو شدم خوبه اینجا نبود: www.followeryab.com

۲ سال پیش
فرزاد

فکر نمی کردم نینجاگرام خارجی باشه آخه ربات معروفیه خیلی ها ازش استفاده می کنند. ربات های ایرانی هم خیلی زیاد هستند

۳ سال پیش
فرزاد

دوستان عزیز متاسفانه زمان ربات های تحت وب فالو آنفالو و یا مشاهده انبوه استوری تموم شده
سایتای بزرگی که تحت عنوان ربات بازدید انبوه استوری فعالیت میکنند حتی به شما تست هم نمی‌دهند تا بتوننید سیستم رو تست کنید
اما ما با ترکیب رای انبوه استوری و بازدید انبوه استوری تونستیم ربات خودمون رو ارتقا بدیم
ضمن اینکه سه روز تست کاملاً رایگان داره و تنها رباتی هست که برای پشتیبانی گروه داره
ادرس سایتمونم اینه : nextstory.ir

۳ سال پیش
جاوید

به نظر من هم همینطوره با این که اینستاگرام آپدیت های جدید داده و بعضی مواقع ربات رو بلاک می کنه اما با این حال هنوز هم خیلی از اینفلوئنسرها و کسانی که دارای پیج های تجاری بزرگ هستند از ربات برای افزایش فالوور استفاده می کنند. خیلی ها از به صورت حرفه ای از ربات استفاده می کنند و مشکلی هم برای اونها ایجاد نشده. اصلا ربات اینستاگرام بهترین روش برای افزایش فالوور است.
تنها نکته ای که داره همونه که دوستمون گفت. باید روش کار با ربات رو بلد باشی. یعنی از ربات طوری استفاده کرد که الگوریتم های اینستاگرام به شما شک نکنند و ربات شما رو دقیقا یک انسان تشخیص بدهند. باید با ربات مثل انسان کار کرد تا بلاک نشود.

۳ سال پیش
محسنی

این طور که میگی نیست من شخصا از ربات اینستا ساز استفاده کردم و می کنم و خیلی هم راضی هستم. اگر روش کار کردن با ربات رو بلد باشی دیگه اینستاگرام بلاک نمیکنه شما رو

۳ سال پیش
علی یوسفی

ممنون از سایت و مقاله خوبتون
اما به نظر من دیگر دوران استفاده از ربات ها و خرید فالوور تمام شده و اینستاگرام با آپدیت های مداوم خودش به شدت نسبت به ربات ها و فالوورهای فیک و حتی خرید فالوور حساس شده و با روش های مختلف با این موضوع مقابله می کنه. شاهد این ادعا هم اینه که یکی از بزرگترین ربات های خارجی ارائه خدمات خودش رو معلق کرده

۳ سال پیش
سعید مقدم

دوست عزیز مشکل شما اکشن بلاک است که به خاطر آپدیت های جدید اینستاگرام و محدودیت های جدید است و فعال راه چاره ای نداره.

۳ سال پیش
معینی

من تازه با نینجا گرام کار می کنم یه مشکلی داره وقتی چند نفر رو فالوو میکنه ولی بعدش پیغام میده که بلاک شدی در حالی که اگر خودم فالوو کنم مشکلی نداره اما با برنامه میگه بلاک شدی. از فیلترشکن هم استفاده کردم اما باز هم همین مشکل رو داره

۳ سال پیش
آریا

بنده قبلا از ربات اینستاساز استفاده کرده بودم الان میخوام این رباتهایی رو که معرفی کردید تست کنیم ببینم بهتر هستند یا نه
ممنون از سایت خوبتون

۳ سال پیش
reza

این رباتها برای حرفه ای هاست یا کار کردن با اونها برای کسانی که مبتدی هستند هم راحته؟

۳ سال پیش
آن‌دیجیتال

خیر، استفاده از ربات ها پیچیدگی چندانی نداره اما با این رباتها آموزش استفاده هم دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.

سارا رحمانی

من چندین پیج تو اینستا دارم و برای مدیریت اونها قبلا از ربات‌های تحت وب استفاده میکردم با قیمت بالایی که داشتند برای من سرسام آور بود چون چند تا پیج داشتم. حالا نینجاگرام رو پیدا کردم و دارم ازش استفاده می کنم و تو این مدت که خیلی راضی بودم ازش. با اطمینان می تونم بگم که هیچ تفاوتی بین نینجاگرام و ربات‌های پولی تحت وب وجود نداره که هیچ حتی نینجا بهتر هم است.
ممنون از اینکه این ربات های فوق العاده رو به کاربرها معرفی کردید

۳ سال پیش
Ramin

بیا داداش لینک دانلودش رو میزام از اونجا بردار.
همیشه نسخه آپدیت رو میزاره. فالوور فیک و از این جوز امکانات هم داره. برو حالشو ببر...
http://saanaset.com/ninjagram

۳ سال پیش
دانیال

برنامه نینجاگرام رو از کجا باید دانلود کرد من هرچی گشتم پیداش نکردم لطفا راهنمایی کنید ☹️

۳ سال پیش
بیژن

سلام ربات های خوبی رو معرفی کردید
من چند سال میشه که از نینجاگرام استفاده میکنم و همچنان برای افزایش فالوور نینجاگرام انتخاب اول منه. قطعا نینجاگرام بهترین ربات اینستاگرامه و خیلی ها مثل من برای افزایش دادن فالوورهای پیج خودشون از این ربات استفاده می کنند. من همه سایت های ایرانی و خارجی رو که ربات اینستاگرام دارند تست کردم همه افتضاح بودن و اصلا با نینجاگرام قابل مقایسه نبودن! فقط پول میگیرن از مردم و هیچ کاری انجام نمیدن. اگر چند مورد رو تست کنید خودتون متوجه میشید.
شما ماهی ۵۰ هزار تومن به این سایت ها پول میدید در حالی که سایت برای هر کاربری تنها پنج هزار تومن خرج میکنه و بقیه رو میزاره توی جیبش.

۳ سال پیش