بهترین برنامه های افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸

بهترین برنامه های افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب ايرانی ها است و کاربران بسیاری در آن پیج دارند. برخی کاربران جهت افزایش فالوورهای پیج خود به دنبال اپلیکشین های مخصوص هستند. در اینترنت تعداد زیادی برنامه افزایش فالوور وجود دارد که کاربران جهت استفاده از آنها دچار سردرگرمی می شوند. برای حل این مشکل بهترین برنامه های افزایش فالوور در ادامه ذکر شده و پس از آن در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه شده است.

اگر با فضای اینستاگرام آشنا باشید حتما می دانید که تعداد فالوور برای کاربران این شبکه اجتماعی اهمیت فراوانی دارد و فالوور زیاد به معنی اعتبار بالای صفحه اینستاگرام می باشد. همین امر باعث شده کاربران بسیاری با استفاده از روشهای گوناگون به دنبال افزایش فالوور پیج خود باشند. روشهای مختلفی جهت افزایش فالوور وجود دارد که یکی از آنها استفاده از اپلیکیشن های مخصوص افزایش فالوور می باشد. اپلیکیشن هایی که با استفاده از آنها می توان به راحتی تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. 

تعداد اپلیکیشن های مذکور به صدها مورد می رسد که با نام های مختلف نظیر نامهای «فالوور یاب»، «لایک بگیر»، «آنفالو یاب» و چنین عناوینی خدمات جانبی اینستاگرام را به کاربران ارائه می دهند. همانطور که از نام این برنامه ها مشخص است خدمات ارائه شده توسط آنها گرفتن فالوور، لایک، کامنت و ... می باشند. این تعداد برنامه با نام های شبیه به یکدیگر باعث می شود کاربران جهت استفاده از آنها دچار مشکل شوند و ندانند که باید کدام برنامه را روی گوشی خود نصب نمایند. در این میان برخی برنامه ها نیز از فرصت استفاده کرده و با عنوان افزایش فالوور، اطلاعات کاربران را سرقت می کنند.

اگر شما هم همچون بسیاری از کاربران اینستاگرام دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید و برای انجام این کار از نرم افزارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنید بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در این مطلب لیست کاملی از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام ذکر شده و در مورد هر کدام توضیحات مختصری ارائه شده است. با استفاده از این برنامه ها به راحتی تعداد فالوور، لایک و کامنت های خود را افزایش دهید.

- فالوئر بگیر اینستاگرام

برترین و پرمخاطب ترین اپلیکیشن افزایش فالوور می باشد که توانسته در کافه بازار بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال دریافت نماید. فالوورهای اضافه شده توسط این برنامه صد درصد ایرانی می باشند. پس از استفاده از این برنامه تعداد لایک پست هایتان افزایش یافته و بازدید شما افزایش خواهد یافت. روش کار این برنامه به این صورت است که اطلاعات دیگر کاربران به شما نمایش داده می‌شود و در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید با فالو كردن آنها سكه بدست آورید. در نهایت نیز با استفاده از سکه ها می توانید پروفایل خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و از آنها درخواست فالوور کنید.

اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام

این ارتباط دوطرفه باعث می شود افزایش فالوورهای شما کاملا طبیعی باشد و توسط رباتهای اینستاگرام به عنوان فالوور فیک شناسایی نشود. استفاده از این علاوه بر افزایش فالوورها باعث می شود بازدید استوری و لایک پست ها نیز افزایش داشته باشد. ویژگی جالب این برنامه این است که میزان افزایش تعداد فالوئرها در اختیار خودتان می باشد. برخی از امکانات این اپلیکیشن عبارتند از:

 • دریافت سریع فالوور ایرانی 
 • دريافت سكه با فالو كردن دیگر کاربران 
 • افزایش بازدید پست های استوری و هایلایت 
 • افزایش دلخواه تعداد فالوورها

همچنین در این برنامه امکان ارتباط با سازنده نیز فراهم شده و کاربر می تواند مشکلات خود را از این طریق با سازندگان در میان بگذارد. دویست هزار نصب تعداد کمی نیست و قطعا این برنامه ویژگی های مطلوبی دارد که این تعداد کاربران اقدام به نصب آن نموده اند.

دانلود برنامه «فالوئر بگیر اینستاگرام» از کافه بازار

 

- فالویر گیر اینستاگرام

دیگر برنامه اندرویدی افزایش فالوور اینستاگرام که تا به حال توانسته بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال از طریق کافه بازار را به خود اختصاص دهد. فالوور بگیر اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که علاوه بر افزایش تعداد فالوور امکان افزایش لایک و کامنت را نیز به شما می دهد. بنابراین در صورتی که دنبال محبوبیت بیشتر هستید و می خواهید در اینستاگرام بیشتر دیده شوید، نیاز به استفاده از این برنامه دارید. افزایش فالوور در این برنامه بر پایه سکه می باشد. بنابراین در ابتدا باید سکه جمع آوری کنید. می توانید این مورد را از طریق خرید و یا دنبال کردن افراد دیگر انجام دهید تا تعداد سکه و الماس شما افزایش یابد. دريافت الماس از طریق فالو كردن کاربران و دریافت سکه از طریق لایک کردن پست ها بدست می آید. پس از آن می توانید با صرف سکه یا الماس برای خود دنبال کننده و لایک سفارش دهید.

فالویر گیر اینستاگرام

علاوه بر این قابلیت هایی نظیر تبدیل الماس و سکه به یکدیگر، مدیریت حساب اینستاگرام، آمارگیر و آنالیز اکانت نیز در این برنامه وجود دارد. به گفته سازنده این برنامه حریم خصوصی کاربر را حفظ می کند زیرا این اپلیکیشن از طریق API اینستاگرام استفاده می کند و کاربر به طور مستقیم در اینستاگرام اطلاعات حساب خود را وارد می کند. بنابراین اپلیکیشن به پسورد و اطلاعات شخصی کاربر دسترسی ندارد. در ادامه برخی از قابلیت های این برنامه ذکر شده است.

 • دریافت سکه و الماس
 • سفارش فالوور برای دیگر اکانت ها 
 • دریافت سریع فالوورهای سفارش داده شده
 • امکان تبدیل سکه و الماس به یکدیگر
 • قابلیت مدیریت ۳۰ اکانت مختلف 
 • آمارگیر و آنالیز اکانت با نمودارهای مختلف

این برنامه همچنین برای آنالیز اکانت نمودارهای آماری دقیقی از اطلاعات حساب شما ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید به طور روزانه میزان افزایش فالوور و لایک های خود را مشاهده کنید.  

دانلود برنامه «فالویر گیر اینستاگرام» از کافه بازار

 

- کافه اینستا

اپلیکیشن کافه اینستا بیش از ۵۰ هزار نصب فعال در کافه بازار دارد که علاوه بر افزایش فالوور، افزایش لایک و کامنت را نیز در خود دارد که تمام این موارد به صورت واقعی و صد درصد ایرانی می باشد.  علاوه بر این کافه اینستا ابزاری مناسب جهت آمارگیری از اکانت اینستاگرام می باشد و به وسیله آن می توان آمار تخصصی نظیر آمار ذخیره فیلم و عکس، آمار ذخیره متن و ... را دریافت نمود. در صورتی که نیاز به افزایش دنبال کننده دارید و می خواهید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید، بهتر است دست نگه دارید. زیرا با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به خرید فالوور نخواید داشت.

اپلیکیشن کافه‌اینستا

یک قابلیت جالب این برنامه «فالور چنجر» است که امکان فالو کردن خودکار را به شما می دهد. یعنی شما می توانید هر تعداد کاربر که در نظر داشته باشید را جهت فالو کردن انتخاب کنید تا برنامه به صورت خودکار اکانت های ثبت شده را فالو کند. همچنین قابلیت دیگری با عنوان «مخلوط» در برنامه وجود دارد که علاوه بر فالوو کردن، پست ها را لایک کرده و کامنت نیز ثبت می کند تا حساب شما دیرتر بلاک شود. برخی از قابلیت های منحصر بفرد کافه اینستا عبارتند از: 

 • امکان ثبت سفارش فالوور برای هر اکانتی بدون نیاز به لاگین
 • امکان استفاده از ۶ اکانت در برنامه به صورت هم زمان 
 • امکان انتقال سکه به دیگر اکانت ها 
 • قابلیت فالو و لایک خودکار 
 • فالو کردن خودکار

به گفته سازنده این برنامه به هیچ‌یک از اطلاعات حساب اینستاگرام شما دسترسی ندارد و جهت ارتباط با اینستاگرام از API آن استفاده می کند و تمام درخواست ها به طور مستقیم به سرورهای اینستاگرام ارسال می شود. تنها اطلاعاتی که در برنامه ذخیره می شوند اطلاعات عمومی اکانت نظیر نام کاربری، آواتار و آی‌دی می باشند.

دانلود برنامه «کافه اینستا» از کافه بازار

 

دیگر اپلیکیشن های افزایش فالوور

در این حوزه اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که با یک جستجوی ساده می توانید به ده ها مورد از آن دسترسی پیدا کنید. از میان تعداد زیادی برنامه، سه اپلیکیشن برتر را معرفی کرده و توضیحاتی در خصوص هریک ارائه دادیم. در ادامه می خواهیم چند مورد دیگر از برنامه های کاربری افزایش فالوور را به شما معرفی نماییم. برنامه هایی که کارایی آنها همچون برنامه های فوق نیستند اما ذکر آنها نیز خالی از لطف نیست. برنامه های ذکر همه از جمله برنامه های دارای تعداد نصب بالا در کافه بازار می باشند که علاوه بر ذکر نام، تعداد نصب فعال و لینک دانلود آن نیز ارائه شده است.

نرم افزارهای فوق همه جزء برترین و پرکاربرترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام هستند که در کافه بازار آمار نصب بالایی را دریافت نموده اند. بنابراین در صورتی که قصد دارید به وسیله اپلیکیشن موبایلی تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید بهتر است از موارد فوق کمک بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۵ از ۵ از مجموع ۴ رای)

مطالب مرتبط