بهترین برنامه های افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام
موبایل

بهترین برنامه های افزایش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب ايرانی ها است و کاربران بسیاری در آن پیج دارند. برخی کاربران جهت افزایش فالوورهای پیج خود به دنبال اپلیکشین های مخصوص هستند. در اینترنت تعداد زیادی برنامه افزایش فالوور وجود دارد که کاربران جهت استفاده از آنها دچار سردرگرمی می شوند. برای حل این مشکل بهترین برنامه های افزایش فالوور در ادامه ذکر شده و پس از آن در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه شده است.

اگر با فضای اینستاگرام آشنا باشید حتما می دانید که تعداد فالوور برای کاربران این شبکه اجتماعی اهمیت فراوانی دارد و فالوور زیاد به معنی اعتبار بالای صفحه اینستاگرام می باشد. همین امر باعث شده کاربران بسیاری با استفاده از روشهای گوناگون به دنبال افزایش فالوور پیج خود باشند. روشهای مختلفی جهت افزایش فالوور وجود دارد که یکی از آنها استفاده از اپلیکیشن های مخصوص افزایش فالوور می باشد. اپلیکیشن هایی که با استفاده از آنها می توان به راحتی تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش دهید. 

تعداد اپلیکیشن های مذکور به صدها مورد می رسد که با نام های مختلف نظیر نامهای «فالوور یاب»، «لایک بگیر»، «آنفالو یاب» و چنین عناوینی خدمات جانبی اینستاگرام را به کاربران ارائه می دهند. همانطور که از نام این برنامه ها مشخص است خدمات ارائه شده توسط آنها گرفتن فالوور، لایک، کامنت و ... می باشند. این تعداد برنامه با نام های شبیه به یکدیگر باعث می شود کاربران جهت استفاده از آنها دچار مشکل شوند و ندانند که باید کدام برنامه را روی گوشی خود نصب نمایند. در این میان برخی برنامه ها نیز از فرصت استفاده کرده و با عنوان افزایش فالوور، اطلاعات کاربران را سرقت می کنند.

اگر شما هم همچون بسیاری از کاربران اینستاگرام دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید و برای انجام این کار از نرم افزارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنید بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. در این مطلب لیست کاملی از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام ذکر شده و در مورد هر کدام توضیحات مختصری ارائه شده است. با استفاده از این برنامه ها به راحتی تعداد فالوور، لایک و کامنت های خود را افزایش دهید.

- فالوئر بگیر اینستاگرام

برترین و پرمخاطب ترین اپلیکیشن افزایش فالوور می باشد که توانسته در کافه بازار بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال دریافت نماید. فالوورهای اضافه شده توسط این برنامه صد درصد ایرانی می باشند. پس از استفاده از این برنامه تعداد لایک پست هایتان افزایش یافته و بازدید شما افزایش خواهد یافت. روش کار این برنامه به این صورت است که اطلاعات دیگر کاربران به شما نمایش داده می‌شود و در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید با فالو كردن آنها سكه بدست آورید. در نهایت نیز با استفاده از سکه ها می توانید پروفایل خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و از آنها درخواست فالوور کنید.

اپلیکیشن فالوئر بگیر اینستاگرام

این ارتباط دوطرفه باعث می شود افزایش فالوورهای شما کاملا طبیعی باشد و توسط رباتهای اینستاگرام به عنوان فالوور فیک شناسایی نشود. استفاده از این علاوه بر افزایش فالوورها باعث می شود بازدید استوری و لایک پست ها نیز افزایش داشته باشد. ویژگی جالب این برنامه این است که میزان افزایش تعداد فالوئرها در اختیار خودتان می باشد. برخی از امکانات این اپلیکیشن عبارتند از:

 • دریافت سریع فالوور ایرانی 
 • دريافت سكه با فالو كردن دیگر کاربران 
 • افزایش بازدید پست های استوری و هایلایت 
 • افزایش دلخواه تعداد فالوورها

همچنین در این برنامه امکان ارتباط با سازنده نیز فراهم شده و کاربر می تواند مشکلات خود را از این طریق با سازندگان در میان بگذارد. دویست هزار نصب تعداد کمی نیست و قطعا این برنامه ویژگی های مطلوبی دارد که این تعداد کاربران اقدام به نصب آن نموده اند.

دانلود برنامه «فالوئر بگیر اینستاگرام» از کافه بازار

 

- فالویر گیر اینستاگرام

دیگر برنامه اندرویدی افزایش فالوور اینستاگرام که تا به حال توانسته بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال از طریق کافه بازار را به خود اختصاص دهد. فالوور بگیر اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که علاوه بر افزایش تعداد فالوور امکان افزایش لایک و کامنت را نیز به شما می دهد. بنابراین در صورتی که دنبال محبوبیت بیشتر هستید و می خواهید در اینستاگرام بیشتر دیده شوید، نیاز به استفاده از این برنامه دارید. افزایش فالوور در این برنامه بر پایه سکه می باشد. بنابراین در ابتدا باید سکه جمع آوری کنید. می توانید این مورد را از طریق خرید و یا دنبال کردن افراد دیگر انجام دهید تا تعداد سکه و الماس شما افزایش یابد. دريافت الماس از طریق فالو كردن کاربران و دریافت سکه از طریق لایک کردن پست ها بدست می آید. پس از آن می توانید با صرف سکه یا الماس برای خود دنبال کننده و لایک سفارش دهید.

فالویر گیر اینستاگرام

علاوه بر این قابلیت هایی نظیر تبدیل الماس و سکه به یکدیگر، مدیریت حساب اینستاگرام، آمارگیر و آنالیز اکانت نیز در این برنامه وجود دارد. به گفته سازنده این برنامه حریم خصوصی کاربر را حفظ می کند زیرا این اپلیکیشن از طریق API اینستاگرام استفاده می کند و کاربر به طور مستقیم در اینستاگرام اطلاعات حساب خود را وارد می کند. بنابراین اپلیکیشن به پسورد و اطلاعات شخصی کاربر دسترسی ندارد. در ادامه برخی از قابلیت های این برنامه ذکر شده است.

 • دریافت سکه و الماس
 • سفارش فالوور برای دیگر اکانت ها 
 • دریافت سریع فالوورهای سفارش داده شده
 • امکان تبدیل سکه و الماس به یکدیگر
 • قابلیت مدیریت ۳۰ اکانت مختلف 
 • آمارگیر و آنالیز اکانت با نمودارهای مختلف

این برنامه همچنین برای آنالیز اکانت نمودارهای آماری دقیقی از اطلاعات حساب شما ارائه می دهد که با استفاده از آن می توانید به طور روزانه میزان افزایش فالوور و لایک های خود را مشاهده کنید.  

دانلود برنامه «فالویر گیر اینستاگرام» از کافه بازار | دانلود از مایکت

 

- کافه اینستا

اپلیکیشن کافه اینستا بیش از ۵۰ هزار نصب فعال در کافه بازار دارد که علاوه بر افزایش فالوور، افزایش لایک و کامنت را نیز در خود دارد که تمام این موارد به صورت واقعی و صد درصد ایرانی می باشد.  علاوه بر این کافه اینستا ابزاری مناسب جهت آمارگیری از اکانت اینستاگرام می باشد و به وسیله آن می توان آمار تخصصی نظیر آمار ذخیره فیلم و عکس، آمار ذخیره متن و ... را دریافت نمود. در صورتی که نیاز به افزایش دنبال کننده دارید و می خواهید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید، بهتر است دست نگه دارید. زیرا با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به خرید فالوور نخواید داشت.

اپلیکیشن کافه‌اینستا

یک قابلیت جالب این برنامه «فالور چنجر» است که امکان فالو کردن خودکار را به شما می دهد. یعنی شما می توانید هر تعداد کاربر که در نظر داشته باشید را جهت فالو کردن انتخاب کنید تا برنامه به صورت خودکار اکانت های ثبت شده را فالو کند. همچنین قابلیت دیگری با عنوان «مخلوط» در برنامه وجود دارد که علاوه بر فالوو کردن، پست ها را لایک کرده و کامنت نیز ثبت می کند تا حساب شما دیرتر بلاک شود. برخی از قابلیت های منحصر بفرد کافه اینستا عبارتند از: 

 • امکان ثبت سفارش فالوور برای هر اکانتی بدون نیاز به لاگین
 • امکان استفاده از ۶ اکانت در برنامه به صورت هم زمان 
 • امکان انتقال سکه به دیگر اکانت ها 
 • قابلیت فالو و لایک خودکار 
 • فالو کردن خودکار

به گفته سازنده این برنامه به هیچ‌یک از اطلاعات حساب اینستاگرام شما دسترسی ندارد و جهت ارتباط با اینستاگرام از API آن استفاده می کند و تمام درخواست ها به طور مستقیم به سرورهای اینستاگرام ارسال می شود. تنها اطلاعاتی که در برنامه ذخیره می شوند اطلاعات عمومی اکانت نظیر نام کاربری، آواتار و آی‌دی می باشند.

دانلود برنامه «کافه اینستا» از کافه بازار


- اینستافالوور (فالوئر بگیر اینستاگرام)

برنامه فالوئر بگیر اینستاگرام یا همان اینستافالوور یک برنامه اندرویدی مخصوص افزایش فالوور است که در فروشگاه اندرویدی کافه بازار توانسته بیش از ۵۰ هزار نصب فعال کسب نماید. این برنامه به صورت تعاملی، تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهد. به این صورت که شما دیگران را فالو می کنید تا دیگران هم شما را فالوو کنند. به این صورت تعداد فالوورهای همه کاربران برنامه افزایش پیدا می کنند. نکته مثبت برنامه این است که فالوورهای اضافه شده همه واقعی و صد درصد ایرانی هستند. فالوور واقعی و البته ایرانی چیزی است که همه کاربران اینستاگرام به آن نیاز دارند.

برنامه اینستافالوور

برنامه اینستافالور تنها یک برنامه افزایش فالوئر نیست و به کمک آن می توان لایک و بازدید پست ها را نیز افزایش داد. با اینستافالور حتی می توان این امور را بدون دریافت پسورد اینستاگرام انجام داد. اگر شما هم دوست دارید تعداد فالوور‌هایتان افزایش پیدا کند، پیشنهاد می شود این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید.

 • امکان استفاده از چند اکانت به صورت همزمان
 • افزایش فالوور، لایک و بازدید واقعی شما
 • ارائه خدمات بدون نیاز به لاگین
 • ارائه سکه رایگان و لایک روزانه
 • قابلیت فالوو خودکار
 • محیط ساده و کاربر پسند

با این برنامه می توانید سکه رایگان دریافت کنید و به صورت روزانه لایک های خود را افزایش دهید. در صورتی که مشکلی در استفاده از برنامه برای شما بوجود آید، تیم پشتیبانی آن بازخورد مشکلات شما را دریافت می کنند. در اینستافالور می توانید سکه را به دیگر اکانت های خود انتقال دهید. توجه داشته باشید که این برنامه اطلاعات خصوصی شما نظیر رمزعبور را به هیچ عنوان ذخیره نمی کند.

دانلود برنامه «اینستافالوور» از کافه بازار

 

دیگر اپلیکیشن های افزایش فالوور

در این حوزه اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که با یک جستجوی ساده می توانید به ده ها مورد از آن دسترسی پیدا کنید. از میان تعداد زیادی برنامه، سه اپلیکیشن برتر را معرفی کرده و توضیحاتی در خصوص هریک ارائه دادیم. در ادامه می خواهیم چند مورد دیگر از برنامه های کاربری افزایش فالوور را به شما معرفی نماییم. برنامه هایی که کارایی آنها همچون برنامه های فوق نیستند اما ذکر آنها نیز خالی از لطف نیست. برنامه های ذکر همه از جمله برنامه های دارای تعداد نصب بالا در کافه بازار می باشند که علاوه بر ذکر نام، تعداد نصب فعال و لینک دانلود آن نیز ارائه شده است.

نرم افزارهای فوق همه جزء برترین و پرکاربرترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام هستند که در کافه بازار آمار نصب بالایی را دریافت نموده اند. بنابراین در صورتی که قصد دارید به وسیله اپلیکیشن موبایلی تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید بهتر است از موارد فوق کمک بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۵ از ۵ از مجموع ۱۴ رای)

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۱۶)

jet

اگر به جای استفاده از برنامه های افزایش فالوور یکدفته چند کا فالوور بخرم راحت تر نیست؟

۲ روز پیش
آن‌دیجیتال

قطعا خرید فالوور آسان تر از افزایش تک تک فالوور است، اما برنامه های افزایش فالوور غالبا فالوورهای واقعی به شما می دهند و افزایش آرام آرام تعداد فالوورها باعث می شود وضعیت اکانت شما طبیعی باشد. در حالی که خرید چند هزار فالوور همیشه مفید نیست و ممکن است فالوورها فیک باشند. به علاوه این که فعالیت اکانت شما هم غیرطبیعی می شود و ممکن است اینستاگرام متوجه آن شود.

roosa

لطفا چند تا برنامه دیگه هم برای افزایش فالوور معرفی کنید

۳ روز پیش
follow

دوستانی که به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام یا افزایش کامنت و لایک پیج خود هستید و تا به حال از برنامه یا ربات های افزایش فالوور استفاده می کردید، دیگه لازم نیست خودتونو به سختی بندازید و یکی یکی فالوور افزایش دهید. با فالوور جت (followjet.com) که یک ربات اینستاگرامه می تونید به راحتی دنبال کننده های را افزایش دیهد و در دنیای اینستاگرام تبدیل به یک ستاره شوید.

۴ روز پیش
boy

تو کافه بازار برنامه های زیادی برای افزایش فالوور و لایک وجود داره که میشه از اونها استفاده کرد.

۴ روز پیش
آن‌دیجیتال

بله، در کافه بازار برنامه های زیادی در این حوزه وجود دارد که البته همه آنها کاربردی نیستند. موارد مفید و قابل توجه در این مطلب ذکر شده است.

علیرضا

کسی میدونه چطور میشه سکه رایگان برنامه ها رو افزایش داد؟ هر برنامه ای تعداد محدودی سکه رایگان میدن که برای افزایش اون باید یا دیگران رو فالوو کنی یا سکه بخری. اگر میشد سکه رایگان بیشتری گرفت یا این که نسخه مود برنامه ها رو کسی می ساخت خیلی خوب میشد....
هر چقدر میخواستیم فالوور افزایش میدادیم...

۵ روز پیش
اینبو

ربات اینستاگرام اینبو هم خیلی خوبه ازش استفاده کنید

۵ روز پیش
kordan

من چند سایت افزایش فالوور معرفی می کنم تا دوستان ازش استفاده کنند
۱- فالوور جت followjet.com
۲- فالوور باند follower-band.com
۳- اد تله ممبر add-telmember.ir
۴- دیجی ممبر dgmember.ir
۵- اینستا زود instazood.com
۶- فالوور هات followerhot.com
۷- اینستا فوری instafoori.ir
۸- فست فالو fastflw.com

۵ روز پیش
رضا حکیمی

من شخصا از ربات افزایش فالوور واقعی استفاده کردم و راضی هستم. هم فالوورهاش خوبه هم واقعی. آدرس ربات هم اینه
botfollower.ir

۵ روز پیش
فاطمی

برنامه نینجاگرام هم هست

۶ روز پیش
کوفی

خیلی ممنون لطفا برنامه های بیشتری رو برای افزایش فالوور معرفی کنید.

۱ هفته پیش
Madizade

ممنون از اینکه اطلاعات خودتون رو صادقانه در اختیار بازدید کنندگان سایت قرار میدید تا اونها که مشکلی در این مورد دارند هم آگاهی پیدا کنند.

۱ هفته پیش
دیجی فالو

مطلب خوبی نوشتید من از بعضی از این برنامه ها که گفتید قبلا استفاده کردم و به نظرم همشون خوبن و کیفیت فالوورهاشون هم خوبه. هر کدوم یک ویژگی خاصی داره که باعث میشه برنامه ها از هم متمایز باشند. به نظرم همه سایت های خرید فالوور هم بد نیستند و بعضی از سایتها که خودم هم ازشون فالوور خرید کردم کیفیت بالایی دارند. خوشبختانه من که خریدم راضی هستم. بازم از سایت و مطلب خوبتون تشکر می کنم

۲ هفته پیش
workdex

سلام، من قبل از این با بعضی از ربات های خارجی فالوور گیر مثل instazood.com و hootsuite.com و followerhot.com کار کرده بودم. اما این برنامه هایی که شما معرفی کردید خیلی خوب هستند و واقعا بهتر از اون سایت های خارجی عمل می کنند. ممنون از اینکه برنامه ها را خیلی ساده و قابل فهم توضیح دادید.

۲ هفته پیش
رسول

این برنامه ها رایگان هستند یا پولی؟

۲ هفته پیش
آن‌دیجیتال

رایگان هستند اما برای دریافت قابلیت های اضافی باید پرداخت درون برنامه ای انجام دهید

رامبد

چند وقت پیش پلیس فتا گفته بود که برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام که در کافه بازار و دیگر فروشگاه های اپلیکیشن وجود دارند، جاسوس هستند و اطلاعات خصوصی بسیاری از کاربران را سرقت کردند.

۳ هفته پیش
آن‌دیجیتال

بله همینطوره، اما همه برنامه های افزایش فالوور جاسوس نیستند. این موضوع مربوط به مرکز ماهر است که چند وقت پیش طی گزارشی چند مورد از برنامه های جاسوس که در قالب برنامه افزایش فالوور فعالیت می کردند را معرفی کرد که همه آن برنامه ها از فروشگاه های اپلیکیشن حذف شدند. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
http://ondigital.ir/Article/43

خدمات فنی

ممنوع از نوشتارتون. ببخشید این برنامه ها فالوور فیک میدن یا واقعی؟

۱ ماه پیش
آن‌دیجیتال

همانطور که در مطلب هم ذکر شده فالوورها واقعی هستند