حذف اکانت و فالوورهای فیک توسط اینستاگرام
دنیای وب

حذف اکانت و فالوورهای فیک توسط اینستاگرام

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب ایران و جهان اعلام کرده قصد دارد عملیاتی را در سیستم خود انجام دهد که باعث حذف اکانت های فیک و تقلبی خواهد شد. به همین دلیل طی انجام این فرایند شاهد کاهش فالوورهای برخی از اکانتهای معروف بودیم. اکانت هایی که دنبال کنندگان میلیونی دارند و بخشی از این دنبال کنندگان به دلیل سیاست جدید اینستاگرام از بین رفته اند.

اکانت فیک، فالوور فیک، لایک تقلبی و ... چیزهایی هستند که این روزها در بازارشان در اینستاگرام داغ است و بسیاری از کابران تازه وارد که به تازکی حساب کاربری ایجاد کرده و برای خود پیج اینستاگرام ساخته اند برای افزایش بازدید صفحه اینستاگرامی خود فالوور فیک خریداری می کنند. معمولا دنبال کنندگان تقلبی یا فیک به راحتی از دنبال کنندگان واقعی قابل تشخیص هستند و این کار به راحتی قابل انجام است. به همین دلیل برخی پا را فراتر می گذارند و برای وجه سازی برای پست های خود نیز لایک فیک می خرند تا کسی به فیک بودن دنبال کنندگانش شک نکنند.

اما این کاربران باید بدانند که به طور کلی استفاده از منابع فیک مخصوصا فالوور فیک در اینستاگرام اصلا خوب نیست و برای آنها فایده ای نخواهد داشت. خرید فالوور تاثیری در بازدید پیج آنها ندارد و صرفا عددی در بخش Followers پیج آنها می باشد. بجای استفاده از فالوور فیک بهتر است به فکر استفاده از روشهای افزایش فالوور واقعی باشید.

ریزش فالوورهای اینستاگرام

اخیرا اینستاگرام خبر از پیاده سازی عملیاتی کلی در این شبکه اجتماعی داده است که طی آن دنبال کنندگان صفحات اینستاگرام کاهش پیدا خواهد کرد. این خبر توسط یکی از مسئولین اینستاگرام منتشر شده و به نظر می رسد عملیات مذکور همان حذف اکانت و فالوورهای فیک می باشد که چندی پیش اینستاگرام وعده آن را داده بود. با توجه به این عملیات احتمالا بخشی از دنبال کنندگان میلیونی پیج سلبریتی ها و افراد معروف کاهش پیدا می کند.

با انجام این عملیات برخی از چند کاربر معروف اینستاگرام که چند میلیون دنبال کننده داشته اند پستی مبنی بر کاهش فالوورهای خود منتشر کرده اند. این عملیات که برخی آن را حذف اکانت های فیک می دانند باعث شده فالوورهای بیشتر پیج های اینستاگرام که مربوط به کاربران منتشر از جمله بازیگران و هنرمندان بوده است را تحت تاثیر قرار دهد و فالوورهای آنها نیز ریزش پیدا کند.

اپلیکیشن اینستاگرام

در کنار این عملیات که اینستاگرام آن را بیان کرده و به دنبال آن تعدادی از فالوورهای کاربران ریزش یافته است خبری نیز مبنی بر حذف اکانت های جعلی و فیک توسط این شرکت منتشر شده است. دقیقا مشخص نیست که عملیات مذکور توسط اینستاگرام همان حذف اکانت های جعلی است یا خیر. اما با توجه به ریزش دسته جمعی فالوورهای کاربران به نظر می رسد این عملیات همان وعده اینستاگرام در خصوص حذف اکانت های فیک می باشد.

حذف حساب های جعلی توسط اینستاگرام

به هر حال چیزی که مشخص است این است که اینستاگرام قصد دارد با اکانت های اسپم و جعلی که به اکانت فیک معروف است مبارزه کند و در این راه احتمالا آنها را حذف نیز خواهد کرد. در این صورت تمام فالوو، لایک و کامنت این اکانت های جلعی نیز حذف خواهد شد. بنابراین کسانی که خرید فالوور فیک انجام داده اند باید بدانند که با حذف اکانت های جعلی تمام فالوورهای خریداری شده نیز حذف خواهد شد.

اینستاگرام بیان کرده که قصد دارد تمام فالوورها، لایک ها و کامنت های ساخته شده توسط اکانت هایی که برای افزایش فالوور و بازدید خود از اپلیکیشن های جانبی استفاده می کنند را حذف می کند. در ادامه بیان کرده که روش هایی برای تشخیص اکانت های فیک وجود دارد که ما از آنها استفاده می کنیم. بنابراین اگر اینستاگرام دارید و تا به حال از فالوورهای فیک استفاده می کردید بهتر است دیگر این کار را ادامه ندهید و فالوور فیک خریداری نکنید تا با حذف اکانت های فیک فالوورهای شما ریزش پیدا نکند.

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۰)