بهترین برنامه های هک وای فای مخصوص اندروید
موبایل

بهترین برنامه های هک وای فای مخصوص اندروید

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

هک وای فای؛ عبارتی که خیلی ها از آن استفاده می کنند و ادعا دارند اپلیکیشن هک وای فای را در گوشی خود داشته و به وسیله آن شبکه های وای فای را هک می کنند. ادعایی که خیلی هم دور از واقعیت نیست و برنامه های موبایلی مختلفی برای این کار وجود دارد. برنامه هایی که به «برنامه هک وای فای» معروف هستند و کاربر به وسیله آن می تواند شبکه وای فای را هک کرده و بدون داشتن رمز از آن استفاده نماید. در ادامه قصد داریم چند مورد از این برنامه ها را به شما معرفی کنیم.

 برخی افراد تصور می کنند که تنها به وسیله لینوکس می توان به شبکه های وای فای (Wi-Fi) نفوذ کرده و آنها را هک کرد. اما باید بگوییم که این طور نیست و از طریق دیگر سیستم عامل ها نظیر ویندوز و اندروید نیز این کار امکان پذیر است. یعنی کاربر با استفاده از گوشی اندرویدی خود می تواند پسورد بعضی از شبکه های وای فای را بدست آورد. انجام این کار برای هکرها و افراد متخصص کار آسانی است اما برای افراد عادی و کسانی که از برنامه نویسی اطلاعی ندارند چطور ممکن می شود؟

این افراد از اپلیکیشن های مخصوص این کار استفاده می کنند. اپلیکیشن هایی که به طور اختصاصی برای هک کردن وای فای ساخته شده اند تا کاربران عادی و کسانی که تخصص ندارند به راحتی با استفاده از آنها رمز وای فای را بدست آورند. برنامه های مختلفی در این زمینه وجود دارد که ما معروف ترین آنها را به شما معرفی می کنیم. این برنامه ها به کاربران امکان می دهد تا بتوانند از آسیب پذیری موجود در شبکه های وای فای استفاده کرده و به داخل آن رخنه کنند. با وجود این برنامه ها عملا شبکه های وای فای ناامن شده اند و با چالش بزرگی روبرو هستند.

هک مودم وای فای با موبایل

رشد اینترنت و فضای مجازی باعث گسترش برنامه های مخرب و به تبع آن افزایش هکرها شده است. هکرهایی که بسیاری از آنها دانش خاصی ندارند و با استفاده از ابزارهای جانبی به اهداف خود دست پیدا می کنند. ورود برنامه های هک و نفوذ به دنیای اینترنت باعث شده حملات سایبری و هکری فاز جدیدی پیدا کند و بسیاری از افراد بدون داشتن تخصص و دانش دست به کارهای هکری بزنند.

علاوه بر این وبسایت های مختلفی در زمینه هک و نفوذ به شبکه راه اندازی شده است که روش های هک کردن را به کاربران آموزش می دهد. همین باعث شده هک کردن جزء مطالب جالب برای نوجوانان تبدیل شود. این موضوع در هک وای فای و وایرلس بسیار نمود پیدا می کند و ما شاهد آن هستیم که فردی عادی و گاها نوجوان با استفاده از ابزارهای آماده و اپلیکیشن های مخصص تبدیل به یک هکر و نفوذگر می شود. 

برنامه اندرویدی هک فای فای

محققان امنیتی طبق بررسی های خود لیست کاملی از برنامه های پرکاربرد در زمینه هک شبکه های وای فای بدست آورده اند. برنامه هایی که توسط بسیاری از کاربران و به جهت بدست آوردن رمز وای فای و نفوذ به داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد که البته طرفداران بسیاری نیز دارد. هدف این محققان از ارائه این لیست معرفی برنامه های رایج جهت هک وای فای می باشد تا دارندگان مودم های وایرلس علاوه بر آشنایی با برنامه های سارق هوشیاری و دقت خود بکار گرفته و افزایش امنیت مودم وای فای را در دستور کار قرار دهند.

فهرست بهترین و قوی‌ترین اپلیکیشن‌های هک وای فای

به طور کلی این برنامه ها به دو نوع ویندوز و اندروید تقسیم می شوند که با توجه به فراوانی تعداد گوشی های اندروید و تعداد کاربران آن استفاده از نسخه های اندرویدی بسیار بیشتر می باشد. به همین دلیل بخش مربوط به اندروید را بررسی کرده و برنامه های اندرویدی هک وای فای را به شما معرفی می کنیم.

  • برنامه WIFI WPS WPA Tester
  • برنامه WPS Connect
  • برنامه WiFi Master Key
  • برنامه WiFi Warden
  • برنامه AndroDumpper
  • برنامه WiFi Pass Key
  • برنامه zANTI
  • برنامه Wifi WPS Unlocker

در ادامه توضیحات مختصری در مورد هر یک از برنامه های فوق ارائه شده است تا با مطالعه آنها نسبت به برنامه های هک وای فای و نفوذ به مودم آشنایی داشته باشید و برای نفوذپذیری مودم های وای فای و جلوگیری از سرقت اینترنت با برنامه های مذکور، روشهای مقابله با آن را انجام دهید.

۱- برنامه WIFI WPS WPA Tester

این برنامه از جمله ساده ترین برنامه های مخصوص هک وای فای می باشد که به خاطر سادگی آن توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار گرفته می گیرد. در این برنامه هکری که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است از الگوریتم های مخصوص و پیچیده ای استفاده شده که باعث می شود پیدا کردن پسورد شبکه های وایرلس سرعت بیشتری داشته باشد.

هک وای فای با برنامه wifi wps wpa tester

با توجه به توانایی های این نرم افزار حداقل نسخه مورد نیاز برای آن اندروید ۵ می باشد. در غیر اینصورت لازم است گوشی اندرویدی خود را root کرده و سپس برنامه را نصب کنید. اگرچه برنامه مذکور یک برنامه هکری می باشد با این حال در فروشگاه اپلیکیشن های Google Play بارگذاری شده و قابل دانلود می باشد. اگر شما هم قصد دانلود برنامه WIFI WPS WPA Tester را دارید می توانید آن را از گوگل پلی دریافت کنید.

۲- برنامه WPS Connect

از جمله قوی ترین و سریع ترین برنامه های هک وای فای است که از آن جهت اتصال به روتر و مودم های وای فای دارای WPS استفاده می شود. این برنامه بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، به همین جهت باید نفوذ آن به مودم خود باشید. برنامه WPS Connect از الگوریتم های مخصوصی جهت نفوذ به شبکه های وای فای و شکستن پین آن استفاده می کند، به همین دلیل بسیاری از رمزهای وای فای به وسیله این برنامه شکسته می شوند.

برنامه هک وای فای wps connect

اگرچه استفاده از این برنامه جهت هک وای فای رایج است اما جنبه دیگر کاربرد آن بررسی نفوذپذیری مودم وای فای می باشد. با استفاده از این برنامه می توان فهمید که آیا روتر در برابر حملات مخرب امنیت کافی دارد یا این که ناامن بوده و هک می شود. باید توجه داشت که استفاده از این برنامه ملزم به root بودن گوشی اندرویدی می باشد. همین ویژگی باعث می شود برخی کاربران عادی سمت آن نروند. جهت دانلود برنامه WPS Connect می توانید آن را از گوگل پلی دریافت کنید.

۳- برنامه WiFi Master Key

اپلیکیشن اندرویدی WiFi Master Key برنامه ای سریع و امن است که ناامنی را برای مودم های وای فای ایجاد می کند. از این برنامه جهت هک کردن وای فای به وسیله گوشی های اندرویدی استفاده می شود. روش استفاده از این برنامه بسیار ساده است. برنامه فهرست شبکه های وای فای موجود در اطراف شما را نمایش می دهد. تنها کافیست در لیست شبکه های بررسی شده شبکه مورد نظر را انتخاب کنید تا برنامه عملیات اتصال به آن را انجام دهد.

هک وای فای با WiFi Master Key

یک ویژگی مثبت برنامه WiFi Master Key عدم نیاز به روت گوشی است. برخلاف دیگر برنامه های مشابه که روت بودن گوشی را به صورت پیش فرض نیاز دارند. این برنامه به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است. بنابراین جهت دانلود برنامه WiFi Master Key می توانید آن را از گوگل پلی دریافت کنید.

۴- برنامه WiFi Warden

برنامه ای قوی و قابل اعتماد است که در اکثر مواقع وای فای های موجود را هک می کند. این برنامه از قابلیت WPS موجود در روترها بهره گیری می کند. به این صورت که پس از اتصال به وای فای مورد قربانی، اطلاعات مهم آن را به هکر نمایش می دهد. نکته مثبت این برنامه عدم نیاز به روت بودن گوشی می باشد.

اپلیکیشن موبایلی WiFi Warden

برنامه WiFi Warden اگرچه نیازی به روت بودن گوشی ندارد اما برای استفاده از آن باید نسخه اندروید ۶ به بالا را داشته باشید. به هر حال این موضوع باعث کاهش کاربران آن نمی شود و این برنامه هم همچون دیگر برنامه های مشابه، خطری جدی برای مودم های وای فای محسوب می شود. جهت دانلود برنامه WiFi Warden می توانید آن را از گوگل پلی دریافت کنید.

۵- برنامه AndroDumpper

یکی از بهترین و کاربردی ترین برنامه های هک وای فای است که شهرت فراوانی دارد. این برنامه معروف به راحتی بسیاری از رمز های وای فای را هک کرده و به مودم متصل می شود. این برنامه در عین حال محدودیت root بودن گوشی را برای نسخه های ۵ به بالای اندروید ندارد و در دستگاه های غیر روت نیز قابل استفاده می باشد.

نفوذ به مودم وای فای با Androdumpper

برنامه AndroDumpper امکان هک کردن مارک های مختلف روترها را دارد و کاربران دارای اندروید ۵ به بالا می توانند بدون دسترسی روت از آن استفاده کنند. این برنامه هکری پیشتر از فروشگاه اپلیکیشن های Google Play قابل دانلود بود، اما به تازگی از گوگل پلی حذف شده است. 

۶- برنامه WiFi Pass Key

برنامه قوی و قابل اعتماد WiFi Pass Key توان خوبی در شکستن رمزهای وای فای دارد و کاربران به وسیله آن به راحتی به شبکه های وای فای متصل می شوند. این برنامه لیست شبکه های موجود را نمایش می دهد و کاربر با انتخاب هر یک به طور خودکار به آن شبکه وصل می شود. البته در پشت صحنه برنامه الگوریتم هایی وجود دارد که تنها قابلیت بازکردن شبکه های دارای پسورد ضعیف را دارد. بنابراین در صورتی که وای فای رمزی قوی و طولانی داشته باشد امکان هک کردن آن وجود نخواهد داشت.

هک کردن شبکه وای فای با برنامه WiFi Pass Key

دیگر  قابلیت برنامه اشتراک گذاری وای فای گوشی به صورت امن می باشد. منظور از امن این است که دیگر برنامه های هک وای فای توان هک کردن آن را نداشته باشند. لازم به ذکر است که نسخه مورد نیاز برای استفاده از این برنامه اندروید ۴ به بالا می باشد و همچنین نیازی به root بودن گوشی نیز وجود ندارد. بنابراین با توجه به این دو ویژگی برنامه می توان گفت که WiFi Pass Key یکی از دشمنان اصلی وای فای می باشد. زیرا کاربران به راحتی و بدون محدودیت آن را نصب کرده و از آن استفاده می کنند. برای دانلود برنامه WiFi Pass Key باید آن را از سایت های دیگر دانلود کنید.

۷- برنامه zANTI

برنامه ای جهت تست نفوذ شبکه که یکی از بهترین های این عرصه می باشد و از آن جهت بررسی امنیت شبکه استفاده می شود. همین ویژگی باعث شده برنامه zANTI جهت هک وای فای ها نیز کاربرد داشته باشد. بسیاری از هکرها از برنامه مذکور جهت هک کردن سرورهای اینترنتی و وب سایت ها استفاده می کنند.

برنامه zANTI مخصوص هک وای فای

اما باید گفت که هک کردن وای فای نیز جزء قابلیت های آن می باشد و امکان استفاده از آن در این موضوع نیز فراهم است. این برنامه ویژگی های مختلفی دارد که اصلی ترین آن اسکن آسیب پذیری، جعل مک آدرس و … می باشد. 

۸- برنامه Wifi WPS Unlocker

همچون دیگر برنامه های این حوزه، برنامه Wifi WPS Unlocker هم برای تست امنیت شبکه های Wi-Fi ساخته شده است که میزان امنیت WPS مودم را بررسی کرده و در صورت امکان قفل وای فای را می شکند. یکی از عوامل ایجاد امنیت در روترهای وای فای قابلیت WPS است. برنامه های شکستن قفل وای فای تلاش می کنند این قابلیت را از سر راه بردارند. به این صورت که رمز آن را شناسایی می کنند و به مودم متصل می شوند.

برنامه هک وای فای wifi wps unlocker

با این برنامه می توان همه اطلاعات شبکه خود را مشاهده نمایید. همانطور که این برنامه برای شما مفید است، برای هکرها هم مفید و کاربردی است. چراکه به کمک آن مودم را هک می کنند و اطلاعات مختلف در مورد شبکه آن را در اختیار خود می گیرند. پس باید مراقب این برنامه هکری هم باشید تا دیگر افراد به وسیله آن رمز مودم شما را هک نکنند.

همانطور که مشاهده کردید اکثر برنامه های فوق برای حملات سایبری و مقاصد شوم مورد استفاده می باشد و نتیجه آن ایجاد آزار و اذیت برای دیگران می باشد. رایگان بودن آنها نیز مزید بر علت شده و آمار استفاده کاربران از آنها را افزایش می دهد. لذا کاربران و دارندگان مودم های وای فای باید با اتخاذ روش های ایمن و پیشگیرانه از سرقت وای فای و اینترنت خود جلوگیری بعمل آورند. جهت جلوگیری از این اتفاق لازم است توان آنتن دهی مودم را کاهش دهید تا شبکه تنها در داخل خانه یا ساختمان شما وجود داشته باشد و به خارج از آن نفوذ پیدا نکند. همچنین می توان علاوه بر استفاده از رمزهای قوی اطلاعات مک آدرس دستگاه های متصل را نیز در مودم ثبت کنید تا دستگاه های غیرمجاز امکان اتصال به مودم را نداشته باشند.

پیشگیری از هک وای فای به کمک برنامه های هکری!

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد، با توجه افزایش تعداد هک های وای فای که غالبا به وسیله برنامه های موبایلی انجام می شود، ما برنامه های موبایلی هک وای فای را به شما معرفی کردیم تا علاوه موجب آشنایی کاربران با برنامه های هک وای فای جهت مقابله با آنها شویم و از این طریق دست سارقان اینترنت کوتاه شود. شاید این جمله به نظر مسخره باشد و شما تصور کنید که تنها جهت توجیه، این جمله ذکر شده است. در حالی که چنین نیست و واقعا می شود با استفاده از برنامه های هک وای فای جلوی هک شدن وای فای خود را گرفت. چطور؟ در ادامه این مورد توضیح داده شده است.

می دانیم که همه برنامه های نفوذ به شبکه و هک وای فای از نواقص امنیتی موجود در مودم وای فای استفاده می کنند و به این طریق می توانند رمز وای فای را هک کنند. در صورتی که هیچ نقص امنیتی در مودم وجود نداشته باشد، قوی ترین برنامه های هک وای فای هم نمی توانند آن را هک کنند. برای دستیابی به این هدف لازم است به کمک این برنامه ها امنیت مودم خود را افزایش دهید. به این صورت که پس مطالعه روش‌های جلوگیری از هک وای فای و پیاده سازی روشهای ذکر شده، با استفاده از برنامه هک وای فای امنیت ایجاد شده در مودم خود را آزمایش کنید.

برای این کار قوی ترین برنامه هک وای فای را انتخاب کنید تا نتیجه را مشاهده کنید. اگر مودم شما هک شد یعنی امنیت ایجاد شده کافی نیست و لازم است امنیت آن افزایش پیدا کند. اگر هم برنامه نتوانست وای فای را هک کند به این معنی است که شما امنیت مودم خود را تا حد زیادی افزایش داده اید و از این پس می توانید خیالتان را از بابت هک شدن مودم راحت کنید.

مشاهده کردید که چه تعداد برنامه هک وای فای وجود دارد و این برنامه ها چطور رمز وای فای را شکسته و به آن متصل می شوند. در صورتی که نظری در مورد این مطلب داشته و یا این که برنامه ای مخصوص هک در نظر دارید که در میان برنامه های بالا ذکر نشده است، حتما آن را در بخش نظرات به ما معرفی کنید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴ از ۵ از مجموع ۹۸ رای)

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۳۳)

میرزایی

انگار برنامه ها برای اندروید 9 کار نمی کنند. تو سایت های زیادی جستجو کردم اما کسی جوابی برای ارائه نکرده. به نظر میرسه که نسخه 9 اندروید برنامه های هک وای فای رو مسدود کرده باشه البته نمیدونم تو اندروید 10 هم همینطوره یا نه اما با اندروید 9 خیلی ها مشکل دارند برای هک وای فای

۱۰ ماه پیش
پیمان

سلام بر همه دوستان
من مطالب مختلفی که در مورد هک وای فای و معرفی برنامه های هکری رو که توی گوگل هست مطالعه کردم و این مطلب رو هم خوندم. اول از نویسنده تشکر کنم که مطلب خوبی نوشته و فقط برای سئو و گوگل ننوشته و واقعه برنامه معرفی کرده و برای کاربر نوشته.
بعضی از سایت ها که دیدم برنامه WiFi Map رو معرفی کرده بودن به عنوان هکر وای فای در حالی که این تنها کاری که میکنه پس از اجرا رمز وای فای شما را میگیره و به دیتابیس خودش اضافه میکنه و همین کار رو برای کاربرهای دیگه هم انجام میده.
در حقیقت برنامه کار خاصی نمیکنه جز اینکه با ورود شما به برنامه و پس از اتصال به اینترنت وارد نقشه میشه و موقعیت جغرافیایی شما رو پیدا می کنه و از شما رمز وای فای رو میگیره.
خوستم بگم که دوستان برنامه WiFi Map رو اگر جایی دیدن نصب نکنند به هیچ وجه.
با تشکر

۱ سال پیش
nima

برنامه برای هک فقط WPSapp که مخصوص اندروید

۱ سال پیش
نظری

لطفا لینک دانلود برنامه های هک وای فای رو هم بزارید

۱ سال پیش
شاهین

دوست عزیز هیچ وقت نباید به کسی یاد بدید که تو جیب دیگران دست بکنه. استفاده از این برنامه ها نوعی دزدی به حساب میاد و قطعا طرف مقابل که صاحب وای فای باشه هم تمایل نداره که کسی از اینترنت اون استفاده کنه.

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

ممنون از دقت و توجه شما!
قطعا این مطلب برای آموزش دزدی وای فای نوشته نشده و همانطور که در ابتدا و انتهای مطلب اشاره شده هدف از نگارش این مقاله تنها آگاهی کاربران و دارندگان وای فای از روش های هک مودم است تا به دنبال آن از روش های پیشگیری از هک شدن مودم استفاده کرده و امنیت شبکه خود را افزایش دهند.
این نظر شما دقیقا مثل این است که بگویید نوشتن یک مطلب در مورد روش های کلاهبرداری اینترنتی با هدف آموزش دادن کلاهبرداری انجام شده است در حالی که قطعا هدف مقابله با آن است.

میلاد محمدی

سلام برای من قبلا که گوشیم اس ۷ بود و خیلی راحت وایرلس مودم رو هک می کرد اما بعد از اون که اندروید رو آپدیت کردم به ۹ دیگه کار نمیکنه و میگه که باید روت کنی گوشی رو

۱ سال پیش
امید

برنامه WPS Unlocker قبلا برا من هک می کرد اما الان دیگه اصلا کار نمی کنه می نویسه باید فاصله رو کم کنید در حالی که کنار وای فای نشستم.

۱ سال پیش
ماهان killer

‏‏برنامه WPSApp هم گزینه خوبیه هم برای کسایی که می خواهند امنیت وای فای خودشون رو افزایش بدهند و هم برای کسانی که قصد هک کردن وای فای دارند! این برنامه با استفاده از الگوریتم های معروف کد سازی اتصال شبکه مورد نظر را از پروتکل WPS بررسی می کند. در کنار اینرمز پیشفرض برخی از مودم ها رو هم در خودش داره که باعث میشه احتمال نفوذ بالاتر بره.

البته مشخص است که همه شبکه ها آسیب پذیر نیستند و لزوما نمیشه با یک برنامه هر مودم وای فای رو هک کرد. بعضی از شرکت های تولید کننده مودم فریمور مودم هایشان رو آپدیت کردند و البته برخی ها هنوز دارای آسیب پذیری هستند.

بهتره که این برنامه رو روی شبکه خودتان امتحان کنید و اگر آسیب پذیری در اون مشاده شد اصلاحش کنید تا دیگران وای فای شما رو هک نکنند.

۱ سال پیش
mre

این برنامه ها همه وای فای ها رو هک نمی کنند. بعضی ها پسورد قوی دارند که درش از کاراکترهای خاص استفاده شده یا طول اون از ۱۴ رقم بیشتره این ها رو نمیشه هک کرد

۱ سال پیش
Armin

سلام. من اندرویدم ۹ و اصلا هیچ وایفایی رو نمیتونم با هیچ برنامه ای هک کنم

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

بله کاربران دیگر هم این موضوع را مطرح کرده اند و به نظر می رسد برنامه های هک وای فای با اندروید نسخه ۹ مشکل دارند.

سارا

سلام می خواستم بدون چطور میشه رمز وای فای که بهش متصل هستم رو چطور بدون برنامه پیدا کنم؟؟ خودم هر چقدر تلاش می کنم نمیشه. لطفا راهنماییم کنید

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

در این صورت باید از طریق بخش تنظیمات مودم رمز وای فای را پیدا کنید. در بخش آدرس مرورگر خود عبارت 192.168.1.1 را بنویسید تا وارد صفحه لاگین مودم خود شوید. سپس در هر دو بخش نام کاربری و پسورد عبارت admin را وارد کنید. سپس وارد بخش Wireless و پس از آن وارد Security شوید. در صفحه باز شده نام شبکه وای فای و رمز آن نمایش داده شده است. توجه داشته باشید که ممکن است رمز فعلی قابل نمایش نباشد. در این صورت ناچار هستید رمز جدیدی برای وای فای تعیین کنید.

جابر

این برنامه ها رو همه سایت ها معرفی کردن، برنامه های جدید معرفی کنید

۱ سال پیش
نجمی

من برنامه WPS connect رو تو اندروید ۹ نصب کردم اما کار نمیکنه. تنظیمات خاصی لازم داره؟

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

خیر، به تنظیمات احتیاجی نیست. اگر وای فای مورد نظر آسیب پذیر باشد، برنامه به طور خودکار آن را هک می کند

فاخری

روش جالبی رو برای جلوگیری از هک وای فای معرفی کردید. تا حالا ندیده بودم کسی به برنامه های هکری از این نظر نگاه کنه! دمتون گرم

۱ سال پیش
آهنگران

یعنی واقعا میشه با برنامه های هک جلوی هک رو گرفت. اگر اینطور باشه خیلی خوبه دیگه کسی نمیتونه مودم رو هک کنه

۱ سال پیش
کوثر

کدام برنامه به روت گوشی نیاز نداره؟

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

در توضیحات هر یک از برنامه ها، نیاز یا عدم نیاز به روت ذکر شده است. با این حال برنامه های WiFi Master Key و WiFi Warden و AndroDumpper بدون root قابل استفاده می باشند.

محمد

با کالی لینوکس هم میشه وای فای رو هک کرد؟

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

بله، کالی لینوکس یک توزیع از لینوکس است که توسط متخصصین امنیتی برای انجام عملیات های تست نفوذ ساخته شده است که هکرها از آن برای نفوذ به شبکه و هک کردن آن استفاده می کنند.

Ahmad

ممنون از سایت خوبتون

۱ سال پیش
Hashemian

لطفا لینک دانلود برنامه های هک وای فای رو هم قرار بدید. هیچ کدام از برنامه ها تو بازار نیست. تو گوگل پلی هم بعضی ها نیستند. مجبور میشم تو سایت های دانلود جستجو کنم که اونها هم کلی دنگ و فنگ داره. خیلی خوبه اگه لینک دانلود رو هم قرار بدید.
ممنون

۱ سال پیش
فاخر

پستتون خوب و کامله. در مورد برنامه ها هم خیلی ساده و روان توضیح دادید. به نظرم خوبه که برنامه Wifi Password Hack رو هم کنار این برنامه ها معرفی کنید.

۱ سال پیش
کابلی زاده

سلام گوشیم اندروید ۹ داره. برنامه wifi wardan رو دانلود کردم اما میگه گوشی باید روت باشه

۱ سال پیش
king

برنامه WPA Tester نیاز به روت داره؟

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

این برنامه نیاز به اندروید ۵ یا بالاتر دارد. اگر اندروید پایین تر باشد، لازم است گوشی شما روت شده باشد.

محمد محمودی

دمتون گرم برنامه های معرفی شده همه خوب هستند. چند تا مطلب خوندم که همشون برنامه های به درد نخور معرفی کرده بودن که اصلا برای هک نبود. مثل برنامه Instabridge‏ که وقتی برنامه های هک وای فای رو جستجو می کنی اول اون میاد اما اصلا برنامه هک نیست. فقط هرچی وایفا اطراف باشه رو سرچ میکنه و نشون میده.

۱ سال پیش
کابوی

برنامه WiFi Kill رو هم به لیست اضافه کنید

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

دوست عزیز WiFi Kill یک برنامه ضدهک است. از این برنامه برای قطع اتصال دستگاه ها به وای فای و جلوگیری از هک وای فای استفاده می شود.

راضی

با این برنامه ها میشه هات اسپات گوشی رو هم هک کرد؟

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

بله، برای هک Hotspot می توانید از برنامه WPA Tester استفاده کنید. فقط حواستان باشد که اینترنت قربانی را مصرف نکنید :)

Modem

سلام، چطور میتونم از راه دور و با استفاده از مک آدرس مودم وای فای، ip آن را پیدا کنم و به این وسیله وارد تنظیمات مودم شوم؟ یعنی می می خواهم آی پی عمومی مورد را پیدا کنم. آیا روشی هست؟

۱ سال پیش
تباری

این برنامه ها رو که معرفی میکنید بعد طرف میره وای فای مردم رو هک می کنه. نکنید این کارا رو، به مردم هک کردن یاد ندید!

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

در انتهای مطلب هم ذکر شده که معرفی برنامه ها تنها جهت آشنایی کاربران با برنامه های هکری و استفاده از روشهای جلوگیری از آنها می باشد.

oo

سلام قبلا که اندروید ۸ داشتم خیلی راحت میتونستم وای فای رو هک کنم اما بعد اینکه به اندروید ۹ بروزرسانی کردم دیگه نمی تونم هک کنم

۱ سال پیش
sahar

اندروید دامپر برنامه خوبیه، خیلی در موردش شنیدم

۱ سال پیش
کاویانی

هک کردن وای فای کار درستی نیست اصلا اخلاقی هم نیست. شما وای فای دیگران رو هک کنی و اینترنت اونها رو مصرف کنی! هیچ کس دوست نداره کسی وای فایش رو هک کنه حتی اونی که از برنامه هک وای فای استفاده میکه هم دوست نداره.

۱ سال پیش
محمود

لطفا لینک دانلود برنامه ها رو هم قرار بدید

۱ سال پیش
نرخ ارز

ممنون مفید بود. یه تشکر دیگه بابت اینکه خیلی کوتاه، مفید و روان در مورد برنامه ها توضیح دادین.

۱ سال پیش
محمدخانی

برنامه های خوبی رو ذکر کردید، به نظرم جا داشت روش کار باهاشون رو هم بگید

۱ سال پیش
آن‌دیجیتال

همانطور که در ابتدای مطلب هم ذکر شده، معرفی این برنامه ها صرفا جهت آشنایی با روش هک شدن وای فای و انجام اقدامات مقتضی برای مقابله با آن می باشد.