معرفی بسته‌های اینترنت نامحدود اپراتورهای مختلف
موبایل

معرفی بسته‌های اینترنت نامحدود اپراتورهای مختلف

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

معمولا بسته های اینترنتی قیمت های بالایی دارند که حجم آنها هم معمولا پایین است. کاربر مبلغ زیادی را صرف می کند تا برای مدت محدودی به اینترنت دسترسی پیدا کرده و چند گیگابایت ترافیک مصرف نماید. کاربرانی که قصد دانلود فیلم یا فایل های حجیم را داشته باشند عملا نمی توانند با بسته های عادی با حجم محدود کار خود را انجام دهند. اینجاست که پای بسته های نامحدود اینترنت به میان می آید. کاربرانی که دانلودهای زیادی انجام می دهند و مصرف آنها زیادی است به دنبال بسته های نامحدود اینترنت هستند. ما با اطلاع از این نیاز کاربران پس از بررسی کلی، در مطلب پیش رو بسته های نامحدود اینترنت مربوط به هر سه اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل را معرفی کرده ایم. با ما همراه باشید تا با این بسته آشنا شوید.

پیش از معرفی بسته های نامحدود اینترنت همراه باید گفت که طی بررسی های مختلف در این حوزه تعداد کمی بسته اینترنتی از اپراتورها بدست آمد که حجم آنها نامحدود بود. عمده بسته های اینترنتی این شرکت ها با حجم محدود است که یا زمان محدودی دارند و یا این که مبالغ آنها بالاست. البته وضعیت بسته های نامحدود هم تفاوت چندانی ندارد و در این مورد هم زمان بسته ها بسیار محدود آن در نیمه شب می باشد. با این حال ما برای آگاهی کاربران این طرح ها را معرفی می کنیم.

اینترنت رایگان ایرانسل

اینترنت نامحدود ایرانسل

شرکت ایرانسل بزرگترین اپراتور دیتای کشور است که در حوزه اینترنت و دیتا عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. به همین جهت بسته های اینترنتی متنوعی توسط این اپراتور ارائه شده است که برای مشترکین آن جذابیت زیادی دارد. یکی از این بسته های اینترنتی، بسته های نامحدود است. بسته های اینترنتی نامحدود ایرانسل از جمله محبوب ترین بسته های این اپراتور است که گرچه با محدودیت های مختلفی مواجه است اما با این حال همچنان محبوبیت فراوانی در میان کاربران، مخصوص کاربران علاقه مند به دانلود از اینترنت دارد. در ادامه بسته های نامحدود اینترنت ایرانسل ذکر شده است. 

- بسته نامحدود یک ساعته (۲ تا ۸ صبح)

کسانی که از سیم کارت های اعتباری و دائمی ایرانسل استفاده می کنند و تمایل به دریافت بسته اینترنتی با حجم نامحدود برای مدتی محدود هستند می تواننند از بسته های ساعتی استفاده کنند. یکی از بسته های ساعتی ایرانسل این بسته است که به مدت یک ساعت اینترنت نامحدود در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن در ساعات ۲ تا ۸ صبح استفاده کنید. برای خریداری این بسته نامحدود می توانید کد #۴*۶*۵*۵۵۵* را با سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری نمایید. لازم به ذکر است که این بسته و تمام بسته های نامحدود دیگر ایرانسل برای تمام نسخه های اینترنت همراه (4.5G, 4G, 3G, 2G) قابل استفاده می باشند. جهت اطلاع از جزئیات این بسته به سایت ایرانسل مراجعه کنید.

- بسته نامحدود ۲ ساعته (۲ تا ۸ صبح)

مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل برای دریافت اینترنت نامحدود ساعتی می توانند با استفاده از این بسته به مدت ۲ ساعت اینترنت حجم نامحدود دریافت کرده و در ساعات ۲ تا ۸ صبح از آن استفاده کنند. اگر تمایل به خرید این بسته دارید می توانید کد دستوری #۵*۶*۵*۵۵۵* را با سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری کنید تا برای شما فعال شود. توجه داشته باشید که بسته مذکور شبانه است و تنها در ساعات مذکور قابل استفاده می باشد.

- بسته نامحدود ۳ ساعته (۲ تا ۸ صبح)

در صورتی که بسته های یک ساعته برای شما کافی نیست و در عین حال نیاز به بسته های یک روزه ندارید می توانید از بسته نامحدود سه ساعته استفاده کنید. تفاوتی ندارد که مشترک دائمی باشید یا سیم کارت اعتباری ایرانسل داشته باشید. هر دو گروه می توانند با شماره گیری کد دستوری #۶*۶*۵*۵۵۵* در سیم کارت ایرانسل خود از اینترنت نامحدود ساعتی به مدت ۲ ساعت بهره مند شوند که زمان استفاده از آن بین ساعات ۲ تا ۸ صبح است. 

- بسته نامحدود یک روزه (۲ تا ۷ صبح)

مشترکین اپراتور ایرانسل که از سیم کارتهای اعتباری آن استفاده می کنند می توانند و متقاضی دریافت اینترنت نامحدود هستند می توانند با استفاده از این بسته برای مدت یک روز اینترنت نامحدود همراه دریافت کرده و از آن در ساعات ۲ تا ۷ صبح استفاده کنند. جهت بهره مندی از بسته مذکور می توانید کد #۱۱*۱*۵*۵۵۵* را شماره گیری کنید تا بسته برای شما فعال شود.

- بسته نامحدود ۷ روزه (۲ تا ۷ صبح)

دارندگان سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند با خرید بسته نامحدود هفتگی برای مدت ۷ روز از اینترنت نامحدود همراه ایرانسل در ساعات ساعات ۲ تا ۷ صبح استفاده کنند. این بسته برای کسانی که به دنبال دانلود فایل های متعدد از اینترنت هستند بسیار مناسب است. جهت خرید این بسته اینترنتی لازم است کد #۱۲*۲*۵*۵۵۵* را شماره گیری کنید تا بسته مذکور برای شما فعال شود.

- بسته نامحدود ۳۰ روزه (۲ تا ۷ صبح)

اگر فایل های زیادی برای دانلود دارید و حاضرید در نیمه شب از اینترنت دانلود کنید این بسته اینترنتی بهترین گزینه برای شماست. تنها کافیست با سیم کارت اعتباری ایرانسل خود کد دستوری #۲۲*۳*۵*۵۵۵* را شماره گیری کنید تا بسته نامحدود ماهیانه برای مدت ۳۰ روز برای شما فعال شود. با استفاده از این بسته نامحدود می توانید در ساعات ساعات ۲ تا ۷ صبح از اینترنت هر چه می خواهید دانلود کنید.

اینترنت رایگان همراه اول

اینترنت نامحدود همراه اول

شرکت همراه اول در حال حاضر بزرگترین اپراتور همراه کشور است که مشترکین زیادی از آن استفاده می کنند. در عین حال بسته های متنوع اینترنتی همراه اول و بسته های تشویقی این اپراتور همراه باعث شده در میان کاربران محبوبیت فراوانی کسب کند. یکی از جذاب ترین بسته های اینترنتی این شرکت بسته های نامحدود است که به مشترک اجازه می دهد برای مدتی محدود به صورت نامحدود از اینترنت دانلود انجام دهد. در ادامه تعدادی از بسته های نامحدود همراه اول را به شما معرفی کرده ایم. 

- بسته نامحدود یک روزه (۲ تا ۷ بامداد)

مشترکینی که از سیم کارت های دائمی یا اعتباری همراه اول استفاده می کنند می توانند بسته نامحدود یک روزه اینترنت را خرید کنید تا به مدت یک روز در بازه ۲ تا ۷ بامداد از اینترنت نامحدود استفاده کنید. توجه داشته باشید که این بسته گرچه با عنوان نامحدود عرضه می شود اما دارای محدودیت حجم مصرفی تا سقف ۲۰ گیگابایت است. جهت بهره مندی از بسته مذکور می توانید کد #۳۳۲۱۱*۱۰۰* را شماره گیری کنید تا بسته برای شما فعال شود. به طور کلی بسته بی نهایت روزانه برای آن دسته از مشترکین مناسب است که قصد دانلود یک یا چند فایل سنگین دارند و برای دانلود این فایلها یک بسته کوتاه مدت یک روزه خریداری می کنند. برای اطلاع از جزئیات این طرح به سایت همراه اول مراجعه کنید.

- بسته نامحدود ۷ روزه (۲ تا ۷ بامداد)

بسته اینترنت بی نهایت همراه اول برای مدت ۷ روز به شما اجازه می دهد تا در بازه ۲ تا ۷ بامداد از اینترنت با حجم نامحدود استفاده کنید. البته این طرح با عنوان نامحدود دارای محدودیت حجم مصرفی تا سقف ۶۰ گیگابایت تحت عنوان سیاست مصرف منصفانه می باشد. برای فعال سازی این بسته اینترنتی لازم است کد دستوری #۳۳۲۲۱*۱۰۰* را با سیم کارت همراه اول خود شماره گیری کنید تا بسته برای شما فعال شود. تفاوتی ندارد که سیم کارت شما دائمی یا اعتباری باشد و هر دو نوع می توانند این بسته را خریداری کنند.

- بسته نامحدود ۷ روزه (۱ بامداد تا ۱۱ صبح)

نوع دیگری از بسته اینترنتی حجم بالای همراه اول که تحت عنوان بسته نامحدود ارائه می شود این طرح است که با خرید آن می توانید برای مدت ۷ روز از اینترنت پرسرعت همراه اول در بازه زمانی ۱ بامداد تا ۱۱ صبح استفاده نمایید. در این طرح نامحدود محدودیت حجم مصرفی تا سقف ۱۵۰ گیگابایت تعیین شده است. در صورتی که می خواهید این بسته اینترنتی را برای سیم کارت خود فعال کنید کافیست کد دستوری #۳۳۲۲۲*۱۰۰* را شماره گیری کنید. توجه کنید که نوع سیم کارت شما تفاوتی ندارد و هر دو نوع دائمی و اعتباری می توانند از این بسته استفاده کنند.

- بسته نامحدود ۳۰ روزه (۲ تا ۷ بامداد)

طولانی ترین طرح نامحدود همراه اول بسته های ۳۰ روزه آن است که به مدت یک ماه اینترنت نامحدود تا سقف ۱۸۰ گیگابایت به شما ارائه می دهد. برای استفاده از این بسته باید کد دستوری #۳۳۲۳۱*۱۰۰* را با گوشی خود شماره گیری کنید تا بسته برای شما فعال شود. لازم به ذکر است که این بسته علاوه بر محدودیت حجمی دارای محدودیت زمانی نیست می باشد و شما تنها در نیمه شب در بازه ۲ تا ۷ بامداد می توانید از آن استفاده کنید. 

- بسته نامحدود ۳۰ روزه (۱ بامداد تا ۱۱ صبح)

دیگر بسته طولانی مدت همراه اول که تحت عنوان نامحدود ارائه می شود بسته ۳۰ روزه است که اینترنت آن تا سقف ۴۵۰ گیگابایت محدودیت دارد. با شماره گیری کد USSD #۳۳۲۳۲*۱۰۰* می توانید بسته اینترنتی مذکور را برای گوشی خود فعال سازی کنید. توجه داشته باشید که این بسته همچون دیگر بسته های نامحدود شبانه است و استفاده از آن تنها در بازه زمانی ۱ بامداد تا ۱۱ صبح امکان پذیر می باشد. 

اینترنت رایگان رایتل

دریافت اینترنت رایگان از رایتل

شرکت رایتل سومین اپراتور همراه فعال در کشور است که پس از دو اپراتور دیگر فعالیت خود را آغاز کرده است. رایتل گرچه عمر کوتاه تری نسبت به دیگر اپراتورها دارد اما با ارائه خدمات جذاب و متنوع توانسته کاربران نسبتا خوبی را ترغیب به استفاده از خدمات خود نماید. رایتل برای جذب مشتری و افزایش تعداد کاربران خود طرح های تشویقی بسیار متنوعی را ارائه کرده که یکی از آنها بسته های اینترنت نامحدود است. بسته های نامحدود رایتل تنوع زیادی دارند که در ادامه تعدادی از آنها را ذکر خواهیم کرد.

- بسته نامحدود نیم ساعته

مشترکین رایتل که دارای سیم کارت اعتباری هستند می توانند با خرید این بسته اینترنتی به مدت ۳۰ دقیقه اینترنت نامحدود خریداری کرده و از آن بدون محدودیت زمانی استفاده کنند. بر خلاف دیگر بسته های ایرانسل و همراه اول که دارای محدودیت زمانی بودند و تنها در نیمه شب امکان استفاده از آنها فراهم بود در این طرح رایتلی محدودیت زمانی وجود ندارد و در روز هم می توان از این بسته استفاده کرد. جهت فعالسازی این بسته عبارت «on 11018» را به سامانه ۲۰۲۰ رایتل پیامک کنید تا درخواست شما فعال شود. برای اطلاع از جزئیات این طرح به سایت رایتل مراجعه کنید.

- بسته نامحدود ۳ ساعته

اگر سیم کارت اعتباری رایتل دارید می توانید برای مدت ۳ ساعت بسته اینترنت نامحدود خریداری کرده و از آن بدون محدودیت زمانی استفاده کنید. برای فعال کردن این بسته کد دستوری #۴۲*۱*۱*۱*۱۰۰* را با سیم کارت رایتل خود شماره گیری کنید.

مشاهده کردید که اپراتورهای مختلف چه بسته های اینترنتی نامحدودی ارائه می کنند. بنابراین از این پس دیگر می دانید که برای دانلود زیاد از اینترنت باید کدام بسته نامحدود اینترنت را خریداری کنید. در صورتی که نظری در خصوص این مقاله دارید و یا این که بسته نامحدود دیگری را سراغ دارید که در بالا به آن اشاره نشده است حتما آن را در بخش نظرات برای ما ذکر کنید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۱ از ۵ از مجموع ۴ رای)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (۵)

حسین خانی

اینا که همه شبانه اند، آخه کی حوصله داره ساعت 2 نیمه شب بیدار بمونه دانلود انجام بده؟! لطفا بسته های نامحدود روزانه معرفی کنید

۳ سال پیش
حسام

سلام آقا من بسته یک روزه همراه اول رو که یک تا ۱۱ صبح هست رو خریدم. مصرف منصفانش ۴۰ گیگ اما نصف میشه

۳ سال پیش
پوریا

طبیعیه وقتی زمان بسته شما از نصب بگذره همینطوری میشه و پشت سر هم قطع و وصل می شه که هیچ کاریش هم نمیشه کرد

۳ سال پیش
ن ابراهیمی

سلام اما برا من مدام قطع و وصل می شه نمیدونم ایرانسل فقط اینطوری میشه یا این که اپراتورهای دیگه هم همینه...

۳ سال پیش
nazanin

بسته های نامحدود نسبت به قیمتشون خوب هستند. سرعت ۲ تا ۴ مگ بر ثانیه میده و قطع و وصلی هم اصلا نداره. برای دانلود برنامه و فایل های سنگین خیلی خوبه میزاری تا صبح دانلود کنه

۳ سال پیش