داشتن چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی
موبایل

داشتن چند اکانت اینستاگرام در یک گوشی

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

اینستاگرام یکی از معروف ترین شبکه های اجتماعی دنیاست که کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. قابلیت ساختن چند حساب کاربری و داشتن اکانت های مختلف در این شبکه اجتماعی می تواند به کاربران کمک کند تا مسائل خصوصی و شخصی زندگی خود را از مسائل شغلی و کاری خود جدا کنند. بنابراین ما قصد داریم در ادامه روش استفاده از چند حساب کاربری در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

شکی نیست که شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین ها در جهان است و در حال حاضر اینستاگرام میلیونها کاربر از سراسر دنیا را در خود جای داده است؛ کاربرانی که عمدتا جوانان هستند و روزانه زمان زیادی از خود را صرف بهره‌مندی از قابلیت‌های جدید اینستاگرام کرده و از خدمات منحصر بفرد این پلتفرم استفاده می کنند.

همین محبوبیت اینستاگرام و تعداد بالای کاربران آن باعث شده افراد علاوه بر استفاده شخصی، شغل و فعالیت های کاری خود را نیز وارد این شبکه اجتماعی کرده و در آن فعالیت کنند. به همین دلیل نیاز به داشتن چند حساب کاربری در اینستاگرام بسیار احساس می شود. 

اکنون کارشناسان فضای مجازی و متخصصان فعال در شبکه های اجتماعی جهت پاسخ به این نیاز کاربران در گزارشی جدید این موضوع را مورد بررسی قرار داده اند. این کارشناسان به کاربران توصیه کرده‌اند برای جداسازی فعالیت های شخصی و کاری خود در اینستاگرام دو یا چند حساب کاربری ساخته و این دو موضوع را از هم جدا نمایند. در این صورت مشکلات ناشی از اختلاط فعالیت های شخصی و کاری در اینستاگرام دیگر برای کاربران بوجود نیامده و فعالیت آنها در این شبکه اجتماعی مجزا خواهد بود.

حساب کاربری اینستاگرام

انجام این کار علاوه بر جداسازی فعالیت ها و عدم تداخل کار و زندگی باعث می شود افراد بتوانند از قابلیت حساب کاربری و صفحه مخصوص مشاغل (Business) نیز بهره مند شده و فالوور و دنبال‌کنندگان بسیاری در این حوزه را به سمت خود جلب نموده و مشتریان خود را افزایش دهند. 

اضافه کردن یک حساب جدید در اپلیکیشن اینستاگرام

برای داشتن چند حساب کاربری فعال در اپلیکیشن اینستاگرام لازم است حساب جدید خود را در برنامه وارد کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و وارد صفحه اصلی حساب کاربری خود شوید

۲. گزینه سه خط افقی (منو) در سمت راست بالا را انتخاب کنید

۳. در قسمت پایین، گزینه تنظیمات (setting) را انتخاب نمایید

۴. گزینه «افزودن حساب کاربری» یا «Add account» را انتخاب کنید

۵. در این بخش می توانید وارد حساب کاربری دیگر خود شوید

۶. در صورتی که تنها یک حساب کاربری دارید باید در قسمت پایین صفحه، گزینه «sign up» را انتخاب کنید

۷. شماره تلفن همراه یا آدرس پست الکترونیک (ایمیل) خود را وارد کرده و پس از آن با ورود نام کاربری و گذرواژه، حساب خود را ثبت کنید

با انجام این مراحل دیگر می توانید در اپلیکیشن اینستاگرام خود چند اکانت را فعال کرده و از آنها استفاده کنید. در این روش دیگر نیازی به وارد کردن گذرواژه برای حساب های مختلف نیست و در هر زمان می توانید بین حساب های مختلف جابجا شده و از آنها استفاده نمایید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (۰)