روش‌های دریافت اینترنت رایگان از اپراتورهای مختلف
موبایل

روش‌های دریافت اینترنت رایگان از اپراتورهای مختلف

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

بسته های اینترنتی اپراتورهای همراه قیمت های بالایی دارند و کاربر برای دریافت یک گیگ اینترنت باید مبلغ زیادی را صرف کند تا برای مدت محدودی به اینترنت دسترسی پیدا کند. این موضوع در مورد هر سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل صدق می کند و به همین جهت بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند به دنبال دریافت اینترنت رایگان از اپراتورها هستند. از این روی ما سعی کردیم روش های مختلف دریافت بسته های رایگان اینترنتی اپراتورهای مختلف را بررسی کرده و بهترین روش ها را در مطلب پیش روی به شما معرفی نماییم. پس اگر به دنبال دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، همراه اول یا رایتل هستید این مطلب را مطالعه کنید تا از بهترین روش ها اطلاع پیدا کنید.

پیش از معرفی روش های مختلف دریافت بسته رایگان اینترنتی باید بدانید که با توجه به قیمت بالای بسته های اینترنتی، اپراتورهای همراه به این راحتی به مشترکین خود اینترنت رایگان ارائه نمی کنند. در عین حال این اپراتورها برای جذب مشتری و ایجاد ترغیب در کاربران به استفاده از خدمات مختلف خود اقدام ارائه طرح های تشویقی یا اهدای جایزه می نمایند که در آن تماس رایگان، پیامک رایگان و اینترنت رایگان به کاربران ارائه می شود. بنابراین با استفاده از این طرح های تشویقی اپراتورهای همراه می توان جایزه اینترنت رایگاه آنها را دریافت کرده و از آن استفاده نمود. 

اینترنت رایگان ایرانسل

دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل

ایرانسل دومین اپراتور بزرگ کشور پس از همراه اول است که در حوزه اینترنت و دیتا به عنوان بزرگ ترین اپراتور شناخته شده است. به همین دلیل خدمات و طرح های متعددی برای دریافت اینترنت همراه به کاربران خود ارائه می کند. ایرانسل در کنار بسته های اینترنتی پولی، بسته های رایگان اینترنتی هم ایجاد کرده است که تحت شرایط مختلف کاربران می توانند از این بسته های رایگان استفاده کنند. این اپراتور همراه همچنین طرح های تشویقی دیگری هم ارائه می کند که طی آن کاربران از بسته های رایگان اینترنتی بهره مند می شوند.

- نصب اپلیکیشن ایرانسل من

ساده ترین راه برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل نصب اپلیکیشن ایرانسل من است. ایرانسل من اپلیکیشن خرید و مدیریت بسته های سیم کارت شما می باشد که به کمک آن می توان اینترنت رایگان هم دریافت نمود. ایرانسل به مشترکینی که برای اولین بار برنامه ایرانسل من را روی گوشی خود نصب کنند، یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد. پس از نصب اپلیکیشن وارد آن شده و شماره موبایل خود را در برنامه ثبت کنید تا اینترنت رایگان به شما تعلق گرفته و پیامک تایید آن به شماره شما ارسال شود.

- تکان دادن گوشی در برنامه ایرانسل من

پس از نصب اپلیکیشن ایرانسل من می توانید علاوه بر خرید بسته و مدیریت آنها به صورت روزانه بسته رایگان اینترنتی دریافت کنید. در صفحه اصلی برنامه بنر «گوشی‌تو تکون بده!» را انتخاب کنید تا تخم مرغ شانسی در صفحه نمایش داده شود. حال باید تلفن همراه خود را تکان دهید تا تخم مرغ شکسته شده و به صورت تصادفی هدیه روزانه به شما اهدا شود. در این هدیه پیشنهادهای مختلفی همچون بسته‌ رایگان اینترنت، مکالمه یا پیامک به شما ارائه می شود. هدیه ارائه شده به صورت شانسی است و ممکن است چند روز به شما هدیه ای تعلق نگیرد. اما به طور معمول حجم بسته های رایگان اینترنت ۵۰ مگابیت در همان می باشد.

- دعوت دوستان به اپلیکیشن ایرانسل من

در صورتی که در برنامه ایرانسل من فعال شده و شماره خود را در آن وارد کرده اید می توانید از دیگر دوستان ایرانسلی خود دعوت کنید که آنها هم ایرانسل من را نصب کرده و در آن فعال شوند. برای انجام این کار باید در برنامه ایرانسل من وارد بخش «دعوت از دوستان» شده و شماره موبایل دوست خود را در آنجا ثبت کنید تا پیام دعوت شما به دوستان ارسال شود. در صورتی که دوستان‌تان از طریق دعوت شما برنامه ایرانسل من را نصب کرده و شماره خود را در آن ثبت کنند، به شما یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه داده می شود.  با این روش می توانید هر یک از دوستان خود را به برنامه دعوت کرده و به واسطه آن اینترنت رایگان دریافت کنید.

- تبدیل سیم کارت به نسل چهارم (4G)

مشترکین اعتباری ایرانسل که همچنان از سیم کارت های قدیمی 3G استفاده می کنند با تعویض سیم کارت خود و تبدیل آن به سیم کارت 4G می توانند علاوه بر بهره مندی از خدمات نسل چهارم شبکه های سیار، از ایرانسل ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه رایگان دریافت کرده و آن را طی ۳۰ روز مورد استفاده قرار دهند. جهت تبدیل سیم کارت به 4G روش های مختلفی وجود دارد که ساده ترین آن استفاده از کد دستوری #۳۴*۵۵۵* می باشد. پس از آن اپراتورهای ایرانسل با شما تماس می گیرند تا نشانی محل سکونت شما را دریافت کنند تا سیم کارت جدید را به صورت رایگان به آدرس شما پست نمایند. توضیحات بیشتر در این خصوص را در سایت ایرانسل مشاهده کنید.

- نصب اپلیکیشن لنز ایرانسل

لنز اپلیکیشنی صوتی تصویری است که محتواهای رسانه ای همچون فیلم سینمایی، سریال، برنامه های تلویزیونی ... در آن وجود دارد. اپلیکیشن لنز در مالکیت ایرانسل است و به همین جهت ایرانسل به مشترکین خود که برای اولین بار برنامه لنز را نصب کنند یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد. همچنین در صورت دعوت از دوستان خود به نصب اپلیکیشن لنز، باز هم می توانید یک گیگابایت اینترنت رایگان همراه دریافت کنید. در اپلیکیشن لنز تمام برنامه های تلویزیون به صورت رایگان قابل استفاده می باشد.

- دعوت دوستان به اپلیکیشن لنز

در صورتی که شما از برنامه لنز ایرانسل استفاده می کنید اما همچنان برخی از دوستان شما این برنامه را روی گوشی خود نصب نکرده اند می توانید با دعوت از آنها به نصب اپلیکیشن لنز هر یک از شما یک گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه دریافت کنید. برای دعوت از دوستان به استفاده از برنامه لنز باید وارد برنامه شده در بخش «جایزه دعوت از دوستان» شماره آنها را وارد کرده و آنها را دعوت نمایید. روش دیگر برای دعوت ارسال شماره دوستتان به ۳۱۱۳ است. این هدیه روزانه با دعوت از هر یک از دوستان تنها یک بار برای شما فعال می‌شود اما می توانید دوستان متعدد خود را به برنامه دعوت کرده و به واسطه آن اینترنت رایگان دریافت کنید.

- دعوت از دوستان به استفاده مجدد از اینترنت

اگر هر یک از دوستان ایرانسلی شما پیش تر از اینترنت همراه استفاده می کرده و اکنون بیش از یک ماه است که دیگر از اینترنت همراه استفاده نکرده است، می توانید با ترغیب او به استفاده از اینترنت یک گیگابایت اینترنت هدیه یک روزه از ایرانسل دریافت کنید. در این طرح شما شماره دوستتان را به ۳۱۳۰ پیامک می کنید تا با اولین استفاده مجدد او از اینترنت به هر دوی شما اینترنت رایگان هدیه داده شود. در این طرح بسته یک گیگابایتی اینترنت تا پایان روز اعتبار خواهد داشت.

- دعوت از دوستان برای تبدیل سیم کارت به 4G

در صورتی که دوستان ایرانسلی شما همچنان از سیم کارتهای قدیمی 3G (نسل ۳) استفاده می کنند می توانید با تشویق آنها به تبدیل سیم کارت خود به نسل چهار اینترنت رایگان دریافت کنید. در این طرح در صورتی که از دوست خود دعوت کنید تا سیم کارت خود را به 4G تبدیل کند هر دوی شما یک گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه دریافت خواهید کرد. اینترنت رایگان این طرح به محض شروع استفاده از اینترنت 4G سیم کارت جدید برای هر دوی شما فعال خواهد شد. برای شرکت در این طرح کافیست شماره دوستان خود را به سرشماره ۳۱۱۶ ارسال کنید تا پیامک دعوت شما به آنها ارسال شود.

- تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

یک روش دیگر برای بهره مندی از اینترنت رایگان ایرانسل تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل می باشد. در صورتی که سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنید می توانید از این اپراتور ۳۰ گیگابایت اینترنت رایگان به مدت ۳۰ ‌روز دریافت نمایید. همچنین از ماه دوم به بعد هر ماه ۵ گیگابایت اینترنت رایگان به شما هدیه داده می شود. برای دائمی کردن سیم کارت خود ساده ترین راه شماره گیری کد دستوری #۹*۱*۵۵۵* در تلفن همراه می باشد. توضیحات بیشتر در این خصوص را در سایت ایرانسل مشاهده کنید.

- ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت

همه مشترکان ایرانسلی که از اینترنت ثابت (TD-LTE) نسل چهار ایرانسل استفاده می کنند می توانند با ویرایش اطلاعات کاربری خود ۵ گیگابایت اینترنت رایگان هفت روزه دریافت کنند. بنابراین اگر از مودم های TD-LTE با خط ایرانسل استفاده می کنید به صفحه ویرایش اطلاعات مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید. تنها کافیست اطلاعات کاربری همچون شماره تلفن همراه و پست الکترونیک خود را در صفحه مذکور به‌روزرسانی کنید تا از تایید شماره و پست الکترونیک از طریق دریافت پیامک رمز یکبار مصرف کاربر، اینترنت رایگان خود را دریافت کنید.

اینترنت رایگان همراه اول

دریافت اینترنت رایگان از همراه اول

همراه اول بزرگ ترین اپراتور همراه کشور است که در حوزه اینترنت و دیتا هم خدمات متعددی ارائه می کند. همراه اول بسته های متنوع اینترنتی را به کاربران خود ارائه می نمایند که در میان این آنها بسته های رایگان اینترنتی هم وجود دارد. در کنار بسته های پولی همراه اول، بسته های رایگان اینترنتی هم تحت عنوان طرح های تشویقی توسط این اپراتور ارائه می شود. این بسته های رایگان تحت شرایطی خاص به کاربران ارائه می شود که در ادامه شرایط دریافت این بسته های رایگان اینترنتی همراه اول را به شما توضیح می دهیم. 

- نصب اپلیکیشن همراه من

یکی از ساده ترین و آسان ترین روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول نصب نصب اپلیکیشن همراه من است. همراه من اپلیکیشن مدیریت بسته های بسته های همراه اول است که با استفاده از آن کاربران اقدام به خرید و مدیریت بسته های خود می نمایند. همراه اول جهت ترغیب کاربران به استفاده از برنامه همراه من، به مشترکینی که برای اولین بار این برنامه را در گوشی خود نصب کرده و در آن ثبت نام کنند، یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه ارائه می کند. برای فعال شدن اینترنت باید وارد اپلیکیشن همراه من شده و شماره موبایل خود را در آن ثبت کنید تا پیامک تایید به موبایل شما ارسال شود.

- شرکت در طرح دوشنبه سوری

اپراتور همراه اول طرح در دوشنبه آخر هر ماه تحت عنوان طرح دوشنبه سوری به مشترکینی که در این طرح شرکت نمایند طرح های جذاب و ویژه ای ارائه می کند که در میان آن اینترنت رایگان تا ۱۰۰ گیگابایت نیز قرار دارد. برای بهره مندی از این طرح باید در دوشنبه آخر هر ماه کد دستوری #۶۴*۱۰۰* را با سیم کارت همراه اول شماره گیری کنید تا به صورت تصادفی هدیه ای به شما تعلق گیرد.

- شارژ سیم‌کارت با کد #۱۵*۱*

جوانان زیر ۲۵ سال پس از هر بار شارژ سیم کارت خود می توانند از همراه اول اینترنت رایگان هدیه بگیرند. برای بهره مندی از هدیه رایگان این طرح باید کد دستوری #۱۵*۱* با گوشی خود گرفته و سپس به میزان مورد نیاز شارژ خریداری کنید. در طرح مذکور با خرید ۵۰۰۰ شارژ، همراه اول به شما ۳۰۰ مگابایت اینترنت رایگان یک روزه هدیه می دهد. هر چه میزان شارژ بیشتر باشد حجم اینترنت هدیه هم بیشتر خواهد شد. فقط توجه داشته باشید که مالک سیم کارت (کسی که سیم کارت به نام او است) حتما باید کمتر از ۲۵ سال داشته باشد. برای مشاهده جزئیات این طرح به سایت همراه اول مراجعه کنید.

- دعوت از دوستان به استفاده از اینترنت یوسیم

مشترکین همراه اول می توانند با تشویق دوستان همراه اولی خود به استفاده از اینترنت یوسیم (نسل ۴) بسته رایگان اینترنتی به حجم ۵ گیگابایت برای مدت یک ماه دریافت نمایند. برای بهره مندی از این اینترنت هدیه باید از دوستان خود بخواهید تا از اینترنت 4G استفاده کنند. پس از اولین استفاده موفق از اینترنت نسل 4 لازم است دوست شما کد دستوری #۱*۳۴۳*۱۰* را شماره گیری کرده و شما را به عنوان معرف به همراه اول اعلام کند تا بسته هدیه شما فعال سازی شود. جزئیات بیشتر در خصوص این بسته هدیه در سایت همراه اول ذکر شده است.

اینترنت رایگان رایتل

دریافت اینترنت رایگان از رایتل

رایتل در حال حاضر سومین اپراتور همراه کشور است که علاوه بر خدمات تماس صوتی، خدمات اینترنت و دیتا هم ارائه می کند. این اپراتور همراه برای افزایش تعداد مشترکین خود و جذب مشتری طرح های تشویقی فوق العاده ای همچون ۱۰ هزار دقیقه تماس صوتی رایگان درون شبکه و ۲۴ گیگابایت اینترنت رایگان را طی یک سال به مشترکین جدید خود ارائه می کند. با این حال طرح های دیگری برای مشترکین قدیمی این اپراتور هم وجود دارد که در ادامه ذکر شده است.

- نصب اپلیکیشن رایتل

همچون دیگر اپراتورها، رایتل هم برای تشویق مشترکین خود به نصب اپلیکیشن رایتل، طرح تشویقی تعیین کرده تا کسانی که برای اولین بار اپلیکیشن رایتل را نصب کرده و در آن فعال شوند یک گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه هدیه بگیرید. با استفاده از برنامه رایتل می توانید طرح های فعال خود را بررسی کرده و بسته جدید خریداری نمایید.

- خرید سیم کارت با بیمه تامین اجتماعی

بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند با شماره بیمه خود می توانند از اپراتور رایگان سیم کارت رایگان دریافت کرده و با استفاده از آن از ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه بهره مند شوند. پس از گذشت یک ماه از دریافت سیم کارت، این دسته از مشترکان هر ماه ۲ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل هم به صورت ماهیانه دریافت می کنند. 

مشاهده کردید که چه روش هایی برای دریافت طرح های مختلف رایگان اینترنتی در اپراتورهای مختلف وجود دارد. بنابراین از این پس می دانید که چطور باید از هر اپراتور همراه اینترنت رایگان دریافت نمایید. در صورتی که در مورد این مطلب نکته ای دارید و یا این که روش دیگری برای دریافت اینترنت هدیه سراغ دارید که در بالا به آن اشاره نشده است حتما آن را در بخش نظرات برای ما ذکر کنید.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۳.۳ از ۵ از مجموع ۴۵ رای)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (۵۸)

حنانه

سلام خدمت دوستان عزیز اگه اینترنت رایگان میخواید با نصب اپلیکیشن سکه میتونید از 100 تا 1000 گیگ اینترنت رایگان بگیرید ویژه همه امپراتور ها حالا چطوری؟
اپلیکیشن سکه رو دانلود کنید و بعد از وارد کردن شماره تلفن در قسمت کد دعوت این کد رو وارد کنید
کد دعوت : B76VR9Q
بعد که وارد اپلیکیشن سکه شدید منتظر پیام فعال سازی اینترنت رایگان باشید

۱ سال پیش
......

من برنامه سکه نصب کردم اینترنت رایگان نداد که؟

۲ سال پیش
karimi

کسانی که سیم کارت ایرانسل دارند میتونن با تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، با شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۱*، از هزار تا ده هزار تومان از ایرانسل عیدی بگیرند. همراه اولی ها هم برای دریافت عیدی همراه اول که شامل اینترنت و تماس رایگان است باید به برنامه همراه من مراجعه کنند.
اینم خدمت دوستانی که دنبال عیدی همراه اول و ایرانسل بودند.

۲ سال پیش
علی

بسته های عیدی ایرانسل و همراه اول چیه؟

۲ سال پیش
کاویان فرد

امروز هم وزیر ارتباطات گفت از طریق «بسته‌ ویژه رایگان نوروزی 1401» به پیام رسان های داخلی از جمله ایتا، سروش پلاس، گپ، آی گپ، بله و برنامه های تماس تصویری قرار، اسکای‌روم و داناپلاس اینترنت رایگان تا آخر عید 1401 ارائه میشه.

۲ سال پیش
نرگس قاسمی

به نظرم این 20 گیگ هدیه تعویض سیم کارت از همه بهتره، چند روز پیش سیم کارت ایرانسل خودم رو یوسیم کردم 20 گیگ رایگان داد، دوباره برای مادرم هم که 912 همراه اول بود 4g کردم و از اون هم 20 گیگ یک ماهه گرفتم خلاصه خیلی حال داد.

۲ سال پیش
jahanian

تا 13 ام عید هم استفاده از تلوبیون برای اکثر اپراتورها رایگان شده اینطور که گفتن

۲ سال پیش
زرا

سلام با دعوت از دوستان اونا متوجه میشن کی دعوتشون کرده ؟ شماره ای که دعوتشون کرده رو میبینن؟

۲ سال پیش
رازی

اپلیکیشن هایی که نت رایگان میدن رو هم بگید دیگه

۲ سال پیش
کاوه

مثل این که اپلیکیشن چارخونه ایرانسل هم اینترنت رایگان میده، همش پیامک تبلیغش از ایرانسل میاد

۲ سال پیش
رها✨

سلام خدمت دوستان عزیز اگه اینترنت رایگان میخواید با نصب اپلیکیشن سکه میتونید از ۳۰ گیگ تا ۱۲۰ گیگ اینترنت رایگان بگیرید ویژه همه امپراتور ها حالا چطوری؟
اپلیکیشن سکه رو دانلود کنید و بعد از وارد کردن شماره تلفن در قسمت کد دعوت این کد رو وارد کنید
کد دعوت : 9D883M9
بعد که وارد اپلیکیشن سکه شدید منتظر پیام فعال سازی اینترنت رایگان باشید

۲ سال پیش
پویان

همراه اول 6 گیگ اینترنت برای نصب اپلیکیشن ذره بین میده، این رو هم اضافه کنید

۳ سال پیش
محمد یاسین

وزارت ارتباطات برای افراد بالای 18 سال چند گیگ اینترنت انتخاباتی میده. کد ملی تون رو تو سامانه وزارت ارتباطات ثبت کنید تا اینترنت رایگان رو بهتون بده. البته فقط برای رسانه های داخلیه

۳ سال پیش
shahin

ایرانسل خیلی خوبه هر ماه خودش به بهم اینترنت رایگان میده. من یه خط ایرانسل دارم که خیلی ازش استفاده نمی کنم. بعد از چند هفته که باهاش یه پیامک میدم ایرانسل خودش یک گیگ رایگان میده.

۴ سال پیش
مسعود

انگار اینترنت شبکه شاد آموزش پرورش هم رایگانه. البته ترافیک دانشگاه ها هم تا یه مدتی رایگان است

۴ سال پیش
مریم نبردی

اینترنت رایگان ۱۵گیگ همراه اول

۴ سال پیش
سولماز

رمضان امسال شاتل موبایل به مشترکین خودش که از مودم های رومیزی 3G و 4G استفاده می کنند ۵۳ گیگابایت اینترنت رایگان یک ماهه (مخصوص رمضان) ارائه کرده.
کاربرهای شاتل موبایل حالشو ببرید.

۴ سال پیش
رها میرانی

دوشنبه سوری های همراه اول خیلی خوبه فقط خیلی کمه ماهی یک بار. جاش ایرانسل طرح های مختلف داره. اگر ایرانسل هم طرحی مثل دوشنبه سوری میزاشت دیگه می ترکوند

۴ سال پیش
Jahan

بهترین طرح های اینترنت رایگان مربوطه با ایرانسل، خودم ایرانسل دارم و با طرح های مخلتفش مدام اینترنت رایگان می گیرم. چند وقت که استفاده نکنی خودکار پیامک میاد که اینترنت رایگان به شما ارائه شده. بعدش هر روز می تونی گوشی خودت رو تکون بدی و اینترنت بگیرید. علاوه بر اون میشه با دوست هاتون کلی اینترنت دریافت کنید.

۴ سال پیش
سحر

گفتن برای ترابرد ۱۵ گیگ میده اما نداد. من سیم کارت ایرانسلم رو به همراه اول ترابرد کردم که فقط ۸۰۰ مگابایت بهم داد! چطوریه؟!!

۴ سال پیش
دانیال

انگار شبانه از ساعت سه تا هفت صبح یک گیگ میده

۴ سال پیش
مجید سریزدی

من نمی دونم چطور بعضی ها میگن که اینترنت همراه اول خوب نیست. من یه فیلم دو گیگی رو با نت همراه اول توی ده دقیقه دانلود کردم. خودتون حساب کنید که خوبه یا بد. در مورد حجم بسته ها هم به نظرم نت همراه اول دیرتر از ایرانسل تموم میشه و کیفیت اینترنتش هم بهتره و قطع و وصل شدنش کمتر از ایرانسل. اما همراه اول یک بدی داره که آنتن دهی پایینی داره

۴ سال پیش
Alireza ahadi

سلام و خسته نباشید به دوستان
کسی میدونه همراه اول اینترنت رایگان نامحدود ارائه میده یا نه؟ مثل طرح پاییزی برای زمستون هم داشته باشه

۴ سال پیش
Ehsani

سلام، منم دقیقا همین مشکل رو دارم و بعد از چند روز که از تبدیل سیم کارتم گذشته هنوز اینترنت هدیه برام فعال نشده

۴ سال پیش
لاله

بیست گیگ یوسیم از همون وقتی که سیم کارتت رو تحویل گرفتی و فعالش کردی فعال میشه. برای مشاهده جزئیات هم باید ستاره صد ستاره صفر مربع رو بگیری

۴ سال پیش
سید

یه هفته شده که یوسیم گرفتم و ازش استفاده می کنم اما هنوز اینترنت هدیه که میگن فعال نشده پیامکی هم برام نیومده که اینترنت رایگان برام فعال شده باشه. کسی میدونه چطور باید فعالش کرد؟

۴ سال پیش
jack

خیلی جالبه ها پاکستان که کشور عقب مونده است و هیچ امکاناتی نداره سرعت اینترنتش از ایران ۱۰ برابر بیشتره. افغانستان که در حال جنگه و مردمش به ایران فرار می کنند هم اینترنتش از ایران سریع تره! شما بگید ۳۰۰ کیلو بایت در ثانیه هم سرعه؟!!!!!

۴ سال پیش
مریم

دقیقا همینطوره من هم این مشکل رو داشتم.
خدا ازشون نگذره

۴ سال پیش
مژده لاجوردی

این رو واقعا درست میگی من هم یه شب ۱۰۰۰ تومن شارژ خرید و هیچ کاری انجام ندادن نه تماس گرفتم و نه اینترنت وصل شدم. صبح که بیدار شدم شارژم تموم شده بود!!

۴ سال پیش
sahel

سلام من نمی خوام از هیچ کدوم از اپراتورها حمایت کنم. نه میگم ایرانسل خوبه نه میگم همراه اول اما به نظرم انصافا همراه اول بهتره حداقل برای من که خوب بوده تا حالا. مثلا به پشتیبانی همراه اول که زنگ می زنم سریع وصل میشه و دو ساعت هم که صحبت کنم مجانی حساب میشه. اما در عوض هر موقع که من با ایرانسل تماس گرفتم دو ساعت فقط تو نوبت بودم که وصل بشه و جواب بدن که اون هم شارژ مصرف می کنه و یهو می بینی که هزار تومن شارژت پرید. آخر سر هم مشکل حل نمیشه خدا ازشون نگذرد که پولای ما رو اینطوری می خورن.

۴ سال پیش
سامان

اینترنتش عاااااالیـــــــــــه فقط مشکل اینه که ساعت دو شب کی بیداره که بخواد از اینترنت شبانه اسفتاده کنه حداقل از ساعت دوازده شب میزاشتن که بشه استفاده کرد

۴ سال پیش
هومن

اینی که شما میگه سرعت دانلود سیم کارت رو که افزایش نمیده. به خاطر اینه که گوشی برای دانلود محدودیت سرعت داره و تا یه حدی میتونه سرعتش بالا بره به خاطر همین وقتی از idm استفاده می کنی محدودیت دانلود گوشی برداشته میشه و می تونید فایلتون رو با حداکثر سرعت ارائه شده توسط اپراتور دانلود کنی

۴ سال پیش
مریم

سرعت دانلدش بد نیست که خیلی خوبه. من با سرعت ۶ مگ در ثانیه دانلود می کنم. فقط یه نکته ای داره که باید اینترنت گوشی رو شیر کنید و با لپ تاپ و با برنامه دانلود منیجر IDM فایل ها تون رو دانلود کنید. به خاطر این که IDM تعداد کانکشن های شما رو تا ۳۲ تا تنظیم می کنه و همین باعث افزایش سرعت میشه. با همین قلق تونستم یک گیگابایت رو حدودا تو دو دقیقه دانلود کنم! در کل من راضیم

۴ سال پیش
Shahin

نت همراه اول واقعا عالیه و خدماتش هم خیلی خوبه... به نظرم تنها مشکلی که داره اینه که بسته ها روزانه تموم میشه و بسته های شبانه هم میسوزه. من ایرانسل هم دارم طرح تعویض سیم کارت به یوسیم رو انجام دادم و ۱۶ گیگ اینترنت بهم داد اما سه روزه بود و فقط شب ها میشد ازش استفاده کرد. خیلی مزخرف بود...

۴ سال پیش
Ali

طرح تبدیل به یوسیم همراه اول خیلی خوبه. اگر هنوز سیم قدیمی دارید اون رو به یو سیم تبدیل کنید و ۱۶ گیگ از همراه اول بگیرید. من که خیلی حال کردم باهاش

۴ سال پیش
Shahin

دوستان کسی می تونه مشکل من رو حل کنه؟ برای وقتی میخوام اینترنت همراه رایگان رو فعال کنم پیام میده که در حال حاضر امکان فعالسازی بسته وجود ندارد بعدا تلاش کنید. هر کاری هم که می کنم فایده نداره. اگه الکی نیست چرا پس فعال نمیشه

۴ سال پیش
Zeynab

سرعت هایی که میگید خیلی خوبه بابا برای من سرعت دان ۴۵ کیلوبایته! باورتون میشه اصلا نمیشه هیچ کاری کرد حتی نمیشه درست از پیام رسان ها استفاده کرد

۴ سال پیش
محمد

فرموده شما درسته من هم توی بوشهر هستم و دقیقا همین وضعیت رو تجربه کردم. سرعت در جای جای خونه با هم داره ولی چیزی که مسلمه اینه که ثابت نیست

۴ سال پیش
Edris

سرعت نت من معمولا ثابته و روی ۵ مگ هست. دوستان عزیز سرعت اینترنت به گوشی شما هم ارتباط داره. باید ببینید که گوشیتون از چه نو کت گوری استفاده میکنه. مثلا برای خود من s7 هست که از کتگوریcat11 استفاده می کند. s8 هم هست که از cat16 استفاده می کنه. برای خود من که معمولا رو ۵ مگ دانلود میکنه دیگه خیلی خوب بشه به ۱۵ مگ می رسه سرعت دانلودش. البته به مکانی که هستید هم ارتباط داره مثلا توی شیراز اگر پایین شهر باشید ایرانسل خیلی خوب جواب میده و همراه اول برای بالا شهر خوبه. ❤❤

۴ سال پیش
Danesh

آقا تازه سیم جدید خریدم بهم اینترنت رایگان با حجم زیاد داده هرچی ازش استفاده میکنم و دانلود میکنم تموم نمیشه چیکار کنم غیرفعال بشه؟ بابا نت رایگان نمیخوام مگه زور

۴ سال پیش
کردستان

شاید باورتون نشه اما من تو شهر خودمون ۱۷۰ مگابایت رو سر ۳ ثانیه دانلود می کنم. یعنی سرعت دانلود حدود ۵۶ مگابیت بر ثانیه هست. گوشیم هم هواوی است و خیلی قویه. شاید باور نکنید اما به خدا راست میگم

۴ سال پیش
ابوالفضل

دیشب یک طرح نامحدود از همراه اول گرفتم از ساعت ۱ شب تا ۱۱ صبح ۱۰۰ گیگ دانلود کردم. خیلی خوب بود. اگر خواستید بگیرید ستاره هزار مربع رو توی گوشیتون شمارگیری کنید و بعد از میان گزینه ها گزینه ی دو رو بفرستید و این کار رو دو بار تکرار کنید. بسته به شانستون داره که چقدر بده.

۴ سال پیش
فردین

اقا باید انصاف داشته باشیم درسته که سرعت اینترنت ایرانسل بالاست و نسبت به همراه اول بهتره اما باید انصاف داشته باشیم که خدمت دهی همراه اول بهتره .

۴ سال پیش
کامران

من هم ایرانسل دارم هم همراه اول خداییش اگر بخوایم از نظر اینترنت مقایسه کنیم ایرانسل خیلی بهتره. همراه اول واقعا ضعیفه، حتی میشه گفت از رایتل هم ضعیف تر هست. این همه کلاس میذارن که ۹۴ میلیون مشترک داریم حداقل امکانات خودشون رو هم بهبود بدند. همش فکر جیب خودشون نباشن

۴ سال پیش
رها

نت شبانه رایگان همراه اول گرفتم با سرعت ۵.۶ مگابایت بر ثانیه که باهاش میشه هر شب ۶۰ تا ۷۰ گیگ دانلود کرد. خیلی عالیههههههه

۴ سال پیش
علی‌اکبر اسماعیلی

سلام دوست عزیز شما می تونید مجددا به اپراتور قبلی تون برگردید. امکان بازگشت ترابرد به ایرانسل هم هست که البته یکم محدودیت داره. به نظرم در طول سال ۲ بار امکان ترابرد وجود داره که خب مشکلی نیست و می تونید برای بار دوم ترابرد کنید و به ایرانسل برگردید.

۴ سال پیش
فرهاد عسکری

آقا من هم از ایرانسل به همراه اول ترابرد کردم اما اینترنت همراه اول خیلی آشغالیه، خدا ازشون نگذره. من ایرانسل خودمو میخوام تو رو خدا هر کسی میدونه بگه چکار کنم

۴ سال پیش
محمد

دوستمون درست میگه من هم چند ماهی میشه که اینترنت نامحدود شبانه از همراه اول خریدم و هر روز از ساعت یک بامداد تا یازده صبح تو اینترنت هستم و مدام فیلم تماشا می کنم. تنها مشکلش بعد از ساعت یازده صبحه که دیگه اینترنت ندارید. اگر بشه همزمان یک بسته اینترنت دیگر هم کنارش فعال کنیم خیلی خوبه.

۴ سال پیش
علی

به نظر من هم اینترنت همراه اول خوبه و شاید تنها مزیت همراه اول همین اینترنت نامحدودش باشه که شب ها میشه از اون استفاده کرد. هیچ کدوم از اپراتورها نه رایتل و نه ایرانسل طرح های اینترنت نامحدود مثل همراه اول ندارند. میشه با بیست هزار تومن اینترنت نامحدود ماهیانه خرید و کل شب رو از ساعت یک تا یازده صبح با سرعت نسبتا خوبی دانلود کرد. البته سرعتش حداکثر نیست و بین ۲ تا ۵ مگ بر ثانیه متغیر است. این طرح فوق العاده به صرفه است و کسایی که می خوان فایل های سنگین دانلود کنند بهترین طرح برای اونها همینه. من که راضی ام

۴ سال پیش
شهاب

سلام کسانی که دنبال اینترنت نامحدود هستند بهتره از رایتل استفاده کنند. خودم یک طرح خریدم هفته ای ۵۰۰۰ تومان که از شب تا ۱۲ ظهر قابل استفاده هست و سرعتش هم به ۱۳ مگابایت در ثانیه میرسه. خیلی طرح خوبیه و برای کسانی که مصرف بالایی دارند هم انصافا قیمت خوبی داره. البته همراه اول هم سرعتش بد نیست من از همراه هم استفاده کردم و حدودا همین سرعت رو از همراه اول گرفتم. ممکنه به منطقه جغرافیایی و فاصله از آنتن ارتباط داشته باشه. چون زمانی که در نزدیکی شما آنتن وجود نداشته باشه اینترنت E میشه و زمانی که نزدیک آنتن باشید و شبکه قوی باشه اینترنت H میشه.

۴ سال پیش
سروش

سرعت کم همراه اول به دکل های اون ربطی نداره خودش به مصرف ها مخصوصا کاربران اینترنت رایگان سرعت پایین ارائه میده ولا دکل و کلا زیرساخت های ارتباطی اپراتورها با هم تفاوت زیادی نداره و قابلیت ارائه سرعت های خیلی بالاتر از این رو هم دارند.

۴ سال پیش
محمد رضا اینانلو

من اولش فکر میکردم اینترنت همراه اول خیلی خوب باشه بعد رفتم سیمکارتمو ترابرد کردم به همراه اول تازه متوجه شدم اینترنت همراه اول خیلی مزخرفه. ایرانسل خداییش اینترنت خیلی خوبی داره و اصلا اذیت نداره. همراه اول خیلی سرعت کمی داره و الان هم پشیمانم که ایرانسلمو ترابرد کردم به همراه اول

۴ سال پیش
Eric Cantona

دوستانی که خط همراه دارید کد *۱۰*۳۲۶# (ستاره ده ستاره سیصد و بیست و شش مربع) رو بزنید تا با استفاده از باگ همراه اول ۱۵ گیگ اینترنت رایگان دریافت کنید.

۴ سال پیش
خرازی

یک روش خیلی ساده و راحت برای دریافت اینترنت رایگان با حجم بی نهایت استفاده از برنامه andro dumper می باشد. با یکی از برنامه های هک وای فای مودم همسایه رو هک کن و از اینترنت رایگان بی نهایت نهایت استفاده رو ببر!!!

۴ سال پیش
رامین

کسانی که سیم کارت همراه اول دارند می تونند با شماره گیری #۱۰۰۰* و با انتخاب گزینه اینترنت همراهی ۲ گیگ رایگان دریافت کنند. حتما امتحان کنید

۴ سال پیش
reza

کسی کد رایگان اینترنت نداره بده؟ لطفا اگر کسی داره بده

۴ سال پیش
Arash

اگر میخوایت دوازده گیگ اینترنت رایگان بگیرید کد 6418129 رو به 40502 ارسال کنید تا پیامک براتون بیاد. توی پیامک میگه تعرفه 500 تومان اما الکیه هر وقت که جوابش با پیامک اومد شما شما عضو سرویس شدید و دوازده گیگ اینترنت رایگان دریافت کردید شوخی نیست بزنید و اگر نه ضرر می کنید

۴ سال پیش
ندا

سلام ممنونم بابت آموزش خوبتون در مورد روش دریافت اینترنت رایگان فقط یک سوال دارم این که اگر اینترنت رایگان گرفتم و حجم اون به پایان رسید باز هم میتونم همین کار رو تکرار کنم یا نه؟؟؟

۴ سال پیش
آن‌دیجیتال

مواردی که با نصب اپلیکیشن اینترنت رایگان هدیه می دهد تنها یک بار قابل استفاده چون شما باید در برنامه ثبت نام کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید. به همین دلیل تنها یک بار به شماره شما اینترنت هدیه داده می شود. اما در روش تکان دادن گوشی، طرح دوشنبه سوری، و دعوت از دوستان می توانید به دفعات اینترنت رایگان دریافت کنید.