روش‌های دریافت اینترنت رایگان از اپراتورهای مختلف
موبایل

روش‌های دریافت اینترنت رایگان از اپراتورهای مختلف

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

بسته های اینترنتی اپراتورهای همراه قیمت های بالایی دارند و کاربر برای دریافت یک گیگ اینترنت باید مبلغ زیادی را صرف کند تا برای مدت محدودی به اینترنت دسترسی پیدا کند. این موضوع در مورد هر سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل صدق می کند و به همین جهت بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند به دنبال دریافت اینترنت رایگان از اپراتورها هستند. از این روی ما سعی کردیم روش های مختلف دریافت بسته های رایگان اینترنتی اپراتورهای مختلف را بررسی کرده و بهترین روش ها را در مطلب پیش روی به شما معرفی نماییم. پس اگر به دنبال دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، همراه اول یا رایتل هستید این مطلب را مطالعه کنید تا از بهترین روش ها اطلاع پیدا کنید.

پیش از معرفی روش های مختلف دریافت بسته رایگان اینترنتی باید بدانید که با توجه به قیمت بالای بسته های اینترنتی، اپراتورهای همراه به این راحتی به مشترکین خود اینترنت رایگان ارائه نمی کنند. در عین حال این اپراتورها برای جذب مشتری و ایجاد ترقیب در کاربران به استفاده از خدمات مختلف خود اقدام ارائه طرح های تشویقی یا اهدای جایزه می نمایند که در آن تماس رایگان، پیامک رایگان و اینترنت رایگان به کاربران ارائه می شود. بنابراین با استفاده از این طرح های تشویقی اپراتورهای همراه می توان جایزه اینترنت رایگاه آنها را دریافت کرده و از آن استفاده نمود. 

اینترنت رایگان ایرانسل

دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل

ایرانسل دومین اپراتور بزرگ کشور پس از همراه اول است که در حوزه اینترنت و دیتا به عنوان بزرگ ترین اپراتور شناخته شده است. به همین دلیل خدمات و طرح های متعددی برای دریافت اینترنت همراه به کاربران خود ارائه می کند. ایرانسل در کنار بسته های اینترنتی پولی، بسته های رایگان اینترنتی هم ایجاد کرده است که تحت شرایط مختلف کاربران می توانند از این بسته های رایگان استفاده کنند. این اپراتور همراه همچنین طرح های تشویقی دیگری هم ارائه می کند که طی آن کاربران از بسته های رایگان اینترنتی بهره مند می شوند.

- نصب اپلیکیشن ایرانسل من

ساده ترین راه برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل نصب اپلیکیشن ایرانسل من است. ایرانسل من اپلیکیشن خرید و مدیریت بسته های سیم کارت شما می باشد که به کمک آن می توان اینترنت رایگان هم دریافت نمود. ایرانسل به مشترکینی که برای اولین بار برنامه ایرانسل من را روی گوشی خود نصب کنند، یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد. پس از نصب اپلیکیشن وارد آن شده و شماره موبایل خود را در برنامه ثبت کنید تا اینترنت رایگان به شما تعلق گرفته و پیامک تایید آن به شماره شما ارسال شود.

- تکان دادن گوشی در برنامه ایرانسل من

پس از نصب اپلیکیشن ایرانسل من می توانید علاوه بر خرید بسته و مدیریت آنها به صورت روزانه بسته رایگان اینترنتی دریافت کنید. در صفحه اصلی برنامه بنر «گوشی‌تو تکون بده!» را انتخاب کنید تا تخم مرغ شانسی در صفحه نمایش داده شود. حال باید تلفن همراه خود را تکان دهید تا تخم مرغ شکسته شده و به صورت تصادفی هدیه روزانه به شما اهدا شود. در این هدیه پیشنهادهای مختلفی همچون بسته‌ رایگان اینترنت، مکالمه یا پیامک به شما ارائه می شود. هدیه ارائه شده به صورت شانسی است و ممکن است چند روز به شما هدیه ای تعلق نگیرد. اما به طور معمول حجم بسته های رایگان اینترنت ۵۰ مگابیت در همان می باشد.

- دعوت دوستان به اپلیکیشن ایرانسل من

در صورتی که در برنامه ایرانسل من فعال شده و شماره خود را در آن وارد کرده اید می توانید از دیگر دوستان ایرانسلی خود دعوت کنید که آنها هم ایرانسل من را نصب کرده و در آن فعال شوند. برای انجام این کار باید در برنامه ایرانسل من وارد بخش «دعوت از دوستان» شده و شماره موبایل دوست خود را در آنجا ثبت کنید تا پیام دعوت شما به دوستان ارسال شود. در صورتی که دوستان‌تان از طریق دعوت شما برنامه ایرانسل من را نصب کرده و شماره خود را در آن ثبت کنند، به شما یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه داده می شود.

- تبدیل سیم کارت به نسل چهارم (4G)

مشترکین اعتباری ایرانسل که همچنان از سیم کارت های قدیمی 3G استفاده می کنند با تعویض سیم کارت خود و تبدیل آن به سیم کارت 4G می توانند علاوه بر بهره مندی از خدمات نسل چهارم شبکه های سیار، از ایرانسل ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه رایگان دریافت کرده و آن را طی ۳۰ روز مورد استفاده قرار دهند. جهت تبدیل سیم کارت به 4G روش های مختلفی وجود دارد که ساده ترین آن استفاده از کد دستوری #۳۴*۵۵۵* می باشد. پس از آن اپراتورهای ایرانسل با شما تماس می گیرند تا نشانی محل سکونت شما را دریافت کنند تا سیم کارت جدید را به صورت رایگان به آدرس شما پست نمایند. توضیحات بیشتر در این خصوص را در سایت ایرانسل مشاهده کنید.

- نصب اپلیکیشن لنز ایرانسل

لنز اپلیکیشنی صوتی تصویری است که محتواهای رسانه ای همچون فیلم سینمایی، سریال، برنامه های تلویزیونی ... در آن وجود دارد. اپلیکیشن لنز در مالکیت ایرانسل است و به همین جهت ایرانسل به مشترکین خود که برای اولین بار برنامه لنز را نصب کنند یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد. همچنین در صورت دعوت از دوستان خود به نصب اپلیکیشن لنز، باز هم می توانید یک گیگابایت اینترنت رایگان همراه دریافت کنید. در اپلیکیشن لنز تمام برنامه های تلویزیون به صورت رایگان قابل استفاده می باشد.

- تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی

یک روش دیگر برای بهره مندی از اینترنت رایگان ایرانسل تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل می باشد. در صورتی که سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنید می توانید از این اپراتور ۳۰ گیگابایت اینترنت رایگان به مدت ۳۰ ‌روز دریافت نمایید. همچنین از ماه دوم به بعد هر ماه ۵ گیگابایت اینترنت رایگان به شما هدیه داده می شود. برای دائمی کردن سیم کارت خود ساده ترین راه شماره گیری کد دستوری #۹*۱*۵۵۵* در تلفن همراه می باشد. توضیحات بیشتر در این خصوص را در سایت ایرانسل مشاهده کنید.

اینترنت رایگان همراه اول

دریافت اینترنت رایگان از همراه اول

همراه اول بزرگ ترین اپراتور همراه کشور است که در حوزه اینترنت و دیتا هم خدمات متعددی ارائه می کند. همراه اول بسته های متنوع اینترنتی را به کاربران خود ارائه می نمایند که در میان این آنها بسته های رایگان اینترنتی هم وجود دارد. در کنار بسته های پولی همراه اول، بسته های رایگان اینترنتی هم تحت عنوان طرح های تشویقی توسط این اپراتور ارائه می شود. این بسته های رایگان تحت شرایطی خاص به کاربران ارائه می شود که در ادامه شرایط دریافت این بسته های رایگان اینترنتی همراه اول را به شما توضیح می دهیم. 

- نصب اپلیکیشن همراه من

یکی از ساده ترین و آسان ترین روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول نصب نصب اپلیکیشن همراه من است. همراه من اپلیکیشن مدیریت بسته های بسته های همراه اول است که با استفاده از آن کاربران اقدام به خرید و مدیریت بسته های خود می نمایند. همراه اول جهت ترقیب کاربران به استفاده از برنامه همراه من، به مشترکینی که برای اولین بار این برنامه را در گوشی خود نصب کرده و در آن ثبت نام کنند، یک گیگابایت اینترنت رایگان هدیه ارائه می کند. برای فعال شدن اینترنت باید وارد اپلیکیشن همراه من شده و شماره موبایل خود را در آن ثبت کنید تا پیامک تایید به موبایل شما ارسال شود.

- شرکت در طرح دوشنبه سوری

اپراتور همراه اول طرح در دوشنبه آخر هر ماه تحت عنوان طرح دوشنبه سوری به مشترکینی که در این طرح شرکت نمایند طرح های جذاب و ویژه ای ارائه می کند که در میان آن اینترنت رایگان تا ۱۰۰ گیگابایت نیز قرار دارد. برای بهره مندی از این طرح باید در دوشنبه آخر هر ماه کد دستوری #۶۴*۱۰۰* را با سیم کارت همراه اول شماره گیری کنید تا به صورت تصادفی هدیه ای به شما تعلق گیرد.

- شارژ سیم‌کارت با کد #۱۵*۱*

جوانان زیر ۲۵ سال پس از هر بار شارژ سیم کارت خود می توانند از همراه اول اینترنت رایگان هدیه بگیرند. برای بهره مندی از هدیه رایگان این طرح باید کد دستوری #۱۵*۱* با گوشی خود گرفته و سپس به میزان مورد نیاز شارژ خریداری کنید. در طرح مذکور با خرید ۵۰۰۰ شارژ، همراه اول به شما ۳۰۰ مگابایت اینترنت رایگان یک روزه هدیه می دهد. هر چه میزان شارژ بیشتر باشد حجم اینترنت هدیه هم بیشتر خواهد شد. فقط توجه داشته باشید که مالک سیم کارت (کسی که سیم کارت به نام او است) حتما باید کمتر از ۲۵ سال داشته باشد. برای مشاهده جزئیات این طرح به سایت همراه اول مراجعه کنید.

- دعوت از دوستان به استفاده از اینترنت یوسیم

مشترکین همراه اول می توانند با تشویق دوستان همراه اولی خود به استفاده از اینترنت یوسیم (نسل ۴) بسته رایگان اینترنتی به حجم ۵ گیگابایت برای مدت یک ماه دریافت نمایند. برای بهره مندی از این اینترنت هدیه باید از دوستان خود بخواهید تا از اینترنت 4G استفاده کنند. پس از اولین استفاده موفق از اینترنت نسل 4 لازم است دوست شما کد دستوری #۱*۳۴۳*۱۰* را شماره گیری کرده و شما را به عنوان معرف به همراه اول اعلام کند تا بسته هدیه شما فعال سازی شود. جزئیات بیشتر در خصوص این بسته هدیه در سایت همراه اول ذکر شده است.

اینترنت رایگان رایتل

دریافت اینترنت رایگان از رایتل

رایتل در حال حاضر سومین اپراتور همراه کشور است که علاوه بر خدمات تماس صوتی، خدمات اینترنت و دیتا هم ارائه می کند. این اپراتور همراه برای افزایش تعداد مشترکین خود و جذب مشتری طرح های تشویقی فوق العاده ای همچون ۱۰ هزار دقیقه تماس صوتی رایگان درون شبکه و ۲۴ گیگابایت اینترنت رایگان را طی یک سال به مشترکین جدید خود ارائه می کند. با این حال طرح های دیگری برای مشترکین قدیمی این اپراتور هم وجود دارد که در ادامه ذکر شده است.

- نصب اپلیکیشن رایتل

همچون دیگر اپراتورها، رایتل هم برای تشویق مشترکین خود به نصب اپلیکیشن رایتل، طرح تشویقی تعیین کرده تا کسانی که برای اولین بار اپلیکیشن رایتل را نصب کرده و در آن فعال شوند یک گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه هدیه بگیرید. با استفاده از برنامه رایتل می توانید طرح های فعال خود را بررسی کرده و بسته جدید خریداری نمایید.

- خرید سیم کارت با بیمه تامین اجتماعی

بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند با شماره بیمه خود می توانند از اپراتور رایگان سیم کارت رایگان دریافت کرده و با استفاده از آن از ۵۰۰ مگابایت اینترنت ۳۰ روزه بهره مند شوند. پس از گذشت یک ماه از دریافت سیم کارت، این دسته از مشترکان هر ماه ۲ گیگابایت اینترنت رایگان رایتل هم به صورت ماهیانه دریافت می کنند. 

مشاهده کردید که چه روش هایی برای دریافت طرح های مختلف رایگان اینترنتی در اپراتورهای مختلف وجود دارد. بنابراین از این پس می دانید که چطور باید از هر اپراتور همراه اینترنت رایگان دریافت نمایید. در صورتی که در مورد این مطلب نکته ای دارید و یا این که روش دیگری برای دریافت اینترنت هدیه سراغ دارید که در بالا به آن اشاره نشده است حتما آن را در بخش نظرات برای ما ذکر کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۲۰)

Edris

سرعت نت من معمولا ثابته و روی ۵ مگ هست. دوستان عزیز سرعت اینترنت به گوشی شما هم ارتباط داره. باید ببینید که گوشیتون از چه نو کت گوری استفاده میکنه. مثلا برای خود من s7 هست که از کتگوریcat11 استفاده می کند. s8 هم هست که از cat16 استفاده می کنه. برای خود من که معمولا رو ۵ مگ دانلود میکنه دیگه خیلی خوب بشه به ۱۵ مگ می رسه سرعت دانلودش. البته به مکانی که هستید هم ارتباط داره مثلا توی شیراز اگر پایین شهر باشید ایرانسل خیلی خوب جواب میده و همراه اول برای بالا شهر خوبه. ❤❤

۱ هفته پیش
Danesh

آقا تازه سیم جدید خریدم بهم اینترنت رایگان با حجم زیاد داده هرچی ازش استفاده میکنم و دانلود میکنم تموم نمیشه چیکار کنم غیرفعال بشه؟ بابا نت رایگان نمیخوام مگه زور

۱ هفته پیش
کردستان

شاید باورتون نشه اما من تو شهر خودمون ۱۷۰ مگابایت رو سر ۳ ثانیه دانلود می کنم. یعنی سرعت دانلود حدود ۵۶ مگابیت بر ثانیه هست. گوشیم هم هواوی است و خیلی قویه. شاید باور نکنید اما به خدا راست میگم

۱ هفته پیش
ابوالفضل

دیشب یک طرح نامحدود از همراه اول گرفتم از ساعت ۱ شب تا ۱۱ صبح ۱۰۰ گیگ دانلود کردم. خیلی خوب بود. اگر خواستید بگیرید ستاره هزار مربع رو توی گوشیتون شمارگیری کنید و بعد از میان گزینه ها گزینه ی دو رو بفرستید و این کار رو دو بار تکرار کنید. بسته به شانستون داره که چقدر بده.

۱ هفته پیش
فردین

اقا باید انصاف داشته باشیم درسته که سرعت اینترنت ایرانسل بالاست و نسبت به همراه اول بهتره اما باید انصاف داشته باشیم که خدمت دهی همراه اول بهتره .

۱ هفته پیش
کامران

من هم ایرانسل دارم هم همراه اول خداییش اگر بخوایم از نظر اینترنت مقایسه کنیم ایرانسل خیلی بهتره. همراه اول واقعا ضعیفه، حتی میشه گفت از رایتل هم ضعیف تر هست. این همه کلاس میذارن که ۹۴ میلیون مشترک داریم حداقل امکانات خودشون رو هم بهبود بدند. همش فکر جیب خودشون نباشن

۱ هفته پیش
رها

نت شبانه رایگان همراه اول گرفتم با سرعت ۵.۶ مگابایت بر ثانیه که باهاش میشه هر شب ۶۰ تا ۷۰ گیگ دانلود کرد. خیلی عالیههههههه

۱ هفته پیش
علی‌اکبر اسماعیلی

سلام دوست عزیز شما می تونید مجددا به اپراتور قبلی تون برگردید. امکان بازگشت ترابرد به ایرانسل هم هست که البته یکم محدودیت داره. به نظرم در طول سال ۲ بار امکان ترابرد وجود داره که خب مشکلی نیست و می تونید برای بار دوم ترابرد کنید و به ایرانسل برگردید.

۱ هفته پیش
فرهاد عسکری

آقا من هم از ایرانسل به همراه اول ترابرد کردم اما اینترنت همراه اول خیلی آشغالیه، خدا ازشون نگذره. من ایرانسل خودمو میخوام تو رو خدا هر کسی میدونه بگه چکار کنم

۱ هفته پیش
محمد

دوستمون درست میگه من هم چند ماهی میشه که اینترنت نامحدود شبانه از همراه اول خریدم و هر روز از ساعت یک بامداد تا یازده صبح تو اینترنت هستم و مدام فیلم تماشا می کنم. تنها مشکلش بعد از ساعت یازده صبحه که دیگه اینترنت ندارید. اگر بشه همزمان یک بسته اینترنت دیگر هم کنارش فعال کنیم خیلی خوبه.

۱ هفته پیش
علی

به نظر من هم اینترنت همراه اول خوبه و شاید تنها مزیت همراه اول همین اینترنت نامحدودش باشه که شب ها میشه از اون استفاده کرد. هیچ کدوم از اپراتورها نه رایتل و نه ایرانسل طرح های اینترنت نامحدود مثل همراه اول ندارند. میشه با بیست هزار تومن اینترنت نامحدود ماهیانه خرید و کل شب رو از ساعت یک تا یازده صبح با سرعت نسبتا خوبی دانلود کرد. البته سرعتش حداکثر نیست و بین ۲ تا ۵ مگ بر ثانیه متغیر است. این طرح فوق العاده به صرفه است و کسایی که می خوان فایل های سنگین دانلود کنند بهترین طرح برای اونها همینه. من که راضی ام

۱ هفته پیش
شهاب

سلام کسانی که دنبال اینترنت نامحدود هستند بهتره از رایتل استفاده کنند. خودم یک طرح خریدم هفته ای ۵۰۰۰ تومان که از شب تا ۱۲ ظهر قابل استفاده هست و سرعتش هم به ۱۳ مگابایت در ثانیه میرسه. خیلی طرح خوبیه و برای کسانی که مصرف بالایی دارند هم انصافا قیمت خوبی داره. البته همراه اول هم سرعتش بد نیست من از همراه هم استفاده کردم و حدودا همین سرعت رو از همراه اول گرفتم. ممکنه به منطقه جغرافیایی و فاصله از آنتن ارتباط داشته باشه. چون زمانی که در نزدیکی شما آنتن وجود نداشته باشه اینترنت E میشه و زمانی که نزدیک آنتن باشید و شبکه قوی باشه اینترنت H میشه.

۱ هفته پیش
سروش

سرعت کم همراه اول به دکل های اون ربطی نداره خودش به مصرف ها مخصوصا کاربران اینترنت رایگان سرعت پایین ارائه میده ولا دکل و کلا زیرساخت های ارتباطی اپراتورها با هم تفاوت زیادی نداره و قابلیت ارائه سرعت های خیلی بالاتر از این رو هم دارند.

۱ هفته پیش
محمد رضا اینانلو

من اولش فکر میکردم اینترنت همراه اول خیلی خوب باشه بعد رفتم سیمکارتمو ترابرد کردم به همراه اول تازه متوجه شدم اینترنت همراه اول خیلی مزخرفه. ایرانسل خداییش اینترنت خیلی خوبی داره و اصلا اذیت نداره. همراه اول خیلی سرعت کمی داره و الان هم پشیمانم که ایرانسلمو ترابرد کردم به همراه اول

۱ هفته پیش
Eric Cantona

دوستانی که خط همراه دارید کد *۱۰*۳۲۶# (ستاره ده ستاره سیصد و بیست و شش مربع) رو بزنید تا با استفاده از باگ همراه اول ۱۵ گیگ اینترنت رایگان دریافت کنید.

۲ هفته پیش
خرازی

یک روش خیلی ساده و راحت برای دریافت اینترنت رایگان با حجم بی نهایت استفاده از برنامه andro dumper می باشد. با یکی از برنامه های هک وای فای مودم همسایه رو هک کن و از اینترنت رایگان بی نهایت نهایت استفاده رو ببر!!!

۲ هفته پیش
رامین

کسانی که سیم کارت همراه اول دارند می تونند با شماره گیری #۱۰۰۰* و با انتخاب گزینه اینترنت همراهی ۲ گیگ رایگان دریافت کنند. حتما امتحان کنید

۲ هفته پیش
reza

کسی کد رایگان اینترنت نداره بده؟ لطفا اگر کسی داره بده

۲ هفته پیش
Arash

اگر میخوایت دوازده گیگ اینترنت رایگان بگیرید کد 6418129 رو به 40502 ارسال کنید تا پیامک براتون بیاد. توی پیامک میگه تعرفه 500 تومان اما الکیه هر وقت که جوابش با پیامک اومد شما شما عضو سرویس شدید و دوازده گیگ اینترنت رایگان دریافت کردید شوخی نیست بزنید و اگر نه ضرر می کنید

۲ هفته پیش
ندا

سلام ممنونم بابت آموزش خوبتون در مورد روش دریافت اینترنت رایگان فقط یک سوال دارم این که اگر اینترنت رایگان گرفتم و حجم اون به پایان رسید باز هم میتونم همین کار رو تکرار کنم یا نه؟؟؟

۲ هفته پیش
آن‌دیجیتال

مواردی که با نصب اپلیکیشن اینترنت رایگان هدیه می دهد تنها یک بار قابل استفاده چون شما باید در برنامه ثبت نام کرده و شماره موبایل خود را وارد کنید. به همین دلیل تنها یک بار به شماره شما اینترنت هدیه داده می شود. اما در روش تکان دادن گوشی، طرح دوشنبه سوری، و دعوت از دوستان می توانید به دفعات اینترنت رایگان دریافت کنید.