بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان مربوط به چه کسانی است؟
پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸

بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان مربوط به چه کسانی است؟

اینستاگرام اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی دنیا می باشد که بسیاری از افراد مشهور و به اصلاح سلبریتی در آن صفحه دارند. محبوبیت پیج اینستاگرام بر اساس تعداد فالوورهای آن مشخص می شود و هر صفحه که تعداد فالوور بیشتری داشته باشد از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. بر همین اساس ما قصد داریم در ادامه محبوب ترین صفحات اینستاگرام که دارای بیشترین فالوور در دنیا هستند را به شما معرفی کنیم. فهرست پیج های دارای بیشترین فالوور غالبا مربوط به افراد مشهوری نظیر فوتبالیست‌ها، بازیگران و ستاره های سینما، خواننده ها و دیگر سلبریتی ها می باشد که به علت محبوبیت بالای آنها در میان کاربران، تعداد فالوورهای آنها نیز افزایش یافته است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام بر پایه فالوور و لایک طراحی شده است و افزایش تعداد این دو مولفه به معنای افزایش اعتبار و محبوبیت پیج یا پست می باشد. افزایش فالوور نشان دهنده محبوبیت پیج و افزایش لایک نشان دهنده محبوبیت پست می باشد. بر همین اساس صفحات اینستاگرامی که دارای فالوورهای زیادی باشند از جانب کاربران معتبر و محبوب تلقی می شوند و تعداد فالوورهای آن نیز روز به روز بیشتر می شود. اصلا به همین دلیل است که برخی کاربران عادی اینستاگرام به دنبال روشهایی جهت افزایش فالوور هستند. در میان دارندگان بیشترین فالوورها اکثر سلبریتی ها وجود دارند که شهرت آنها باعث کسب تعداد بالایی دنبال کننده شده است.

بازیگران و ستاره های سینما و تلویزیون، بازیکنان فوتبال، خواننده ها و فعالیت موسیقی، مدلینگ و فروشگاه های پوشاک و به طور کلی سلبریتی ها دارندگان بیشترین فالوور در دنیا می باشند. برای بسیاری از افراد جالب است که این افراد را بشناسند و بدانند که بیشترین فالوور اینستاگرام متعلق به چه صفحات یا افرادی می باشد. به همین دلیل ما پس از بررسی صفحات اینستاگرام سلبریتی ها در آگوست ۲۰۱۹ (مرداد ۹۸) فهرست صفحات دارای بیشترین فالوور را در ادامه ذکر کرده و صاحبان آنها را نیز معرفی کرده ایم.

بیشترین فالوورهای اینستاگرام

در حال حاضر پس از صفحه رسمی اینستاگرام که بیش از ۳۰۰ میلیون دنبال کننده دارد، کریستیانو رنالدو فوتبالیست معروف با ۱۷۸ میلیون دنبال کننده در رتبه اول و آریانا گرانده خواننده‌ی محبوب نسل جوان با ۱۶۱ میلیون دنبال کننده در رتبه دوم قرار گرفته است. رتبه سوم بیشترین فالوور دنیا در اختیار خواننده جوان، سلنا گومز با ۱۵۴ میلیون فالوور می باشد. رونالدو در حالی رتبه اول را به خود اختصاص داده که پیش از این سلنا گومز برای دو سال متوالی بیشترین فالوور را در اختیار خود داشت. اما امسال رونالدو به رتبه اول سعود کرده و گومز دو رتبه نزول داشته است.

فهرست افراد دارای بیشترین فالوور در دنیا

در فهرست زیر کنار رونالدو و سلنا گومز، ستارگانی نظیر دواین جانسون، کیم کارداشیان، کایلی جنر، بیانسه و لیونل مسی نیز وجود دارند که به ترتیب تعداد در لیست فالوور قرار گرفته اند. صفحات دارای بیشترین تعداد دنبال‌کننده در اینستاگرام به شرح زیر می باشد. 

۱- کریستیانو رنالدو (Cristiano Ronaldo) - فوتبالیست: ۱۷۸ میلیون فالوور

۲- آریانا گرانده (Ariana Grande) - خواننده: ۱۶۱ میلیون فالوور

۳- سلنا گومز (Selena Gomez) - خواننده و بازیگر: ۱۵۴ میلیون فالوور

۴- دواین جانسون (Dwayne Johnson) - بازیگر و کشتی گیر: ۱۵۲ میلیون فالوور

۵- کیم کارداشیان (Kim Kardashian West) - ستاره تلویزیون: ۱۴۵ میلیون فالوور

۶- کایلی جنر (Kylie Jenner) - ستاره تلویزیون: ۱۴۲ میلیون فالوور

۷- بیانسه (Beyoncé) - خواننده و بازیگر: ۱۳۰ میلیون فالوور

۸- لیونل مسی (Lionel Messi) - فوتبالیست: ۱۲۷ میلیون فالوور

۹- نیمار (Neymar) - فوتبالیست: ۱۲۳ میلیون فالوور

۱۰- تیلور سوئیفت (Taylor Swift) - خواننده: ۱۲۰ میلیون فالوور

۱۱- جاستین بیبر (Justin Bieber) - خواننده: ۱۱۶ میلیون فالوور

۱۲- کندال جنر (Kendall Jenner) - ستاره تلویزیون: ۱۱۴ میلیون فالوور

۱۳- نیکی میناج (Nicki Minaj) - خواننده: ۱۰۴ میلیون فالوور

۱۴- جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) - بازیگر: ۹۷ میلیون فالوور

۱۵- کلویی کارداشیان (Khloe Kardashian) - ستاره‌ تلویزیون: ۹۶ میلیون فالوور

۱۶- مایلی سایرس (Miley Cyrus) - خواننده: ۹۶ میلیون فالوور

۱۷- نایک (Nike) - برند ورزشی: ۹۰ میلیون فالوور

۱۸- کتی پری (Katy Perry) - خواننده: ۸۴ میلیون فالوور

۱۹- کورتنی کارداشیان (Kourtney Kardashian) - ستاره تلویزیون: ۸۰ میلیون فالوور

۲۰- دمی لواتو (Demi Lovato) - خواننده و بازیگر: ۷۳ میلیون فالوور

مشاهده تعداد فالوورهای این افراد و محبوبیت آنها توسط کاربران اینستاگرام باعث می شود برخی افراد به دنبال افزایش فالوور باشند تا از این طریق آنها نیز محبوبیت برای خود کسب کنند. در حالی که روشهای افزایش فالوور تنها تعداد دنبال کنندگان جعلی (فیک) را افزایش می دهد و تاثیری در محبوبیت فرد ندارد. 

منبع: دیجی رو

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۴.۵ از ۵ از مجموع ۲ رای)

مطالب مرتبط