حجم سرویس‌های اینترنت مخابرات ۵ درصد افزایش یافت
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸

حجم سرویس‌های اینترنت مخابرات ۵ درصد افزایش یافت

شرکت مخابرات ایران برای جبران مشکلات اخیر در سرویس های اینترنتی این شرکت و جلب رضایت مشترکین تصمیم گرفت ۵ درصد به حجم سرویس اینترنت تمام مشترکین خود اضافه نماید. این خبر را مدیر عامل شرکت مخابرات اعلام کرد و علت آن را مشکلات اخیر پیش آمده در ارائه خدمات به مشتریان دانست.

احتمالا اطلاع دارید که در هفته های اخیر وزیر ارتباطات مخالفت های شدیدی با شرکتهای سرویس دهنده اینترنت داشته است که یکی از آنها مربوط به کم فروشی اینترنت توسط این شرکتها بوده است. علاوه بر این سرویسهای اینترنت شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور نیز دچار قطعی‌های بسیار زیاد می باشد؛ تا جایی که نارضایتی بسیاری از کاربران را به دنبال داشته است. به همین دلیل این شرکت جهت جلب رضایت مشتریان و بازگرداندن حق آنها اقدام به افزایش حجم بسته های اینترنت مشترکین کرده است.

در این راستا سید مجید صدری، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ضمن اعلام این خبر گفت:

به دلیل قطعی پیش آمده در ماه های گذشته و مغایرت های احتمالی موجود در حجم مصرفی مشترکین ، ۵ درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشترکین مخابرات، بدون دریافت وجه اضافه اختصاص می یابد.

صدری در ادامه صحبت‌های خود به علت این افزایش حجم نیز اشاره کرد و گفت که این تصمیم پس از تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای رعایت حقوق مشتری بوده است و طبق مصوبات شرکت مخابرات ایران شامل تمام سرویس‌هایی خواهد شد که حداکثر مصرف منصفانه را رعایت کرده باشند. 

با توجه به این که کم فروشی اینترنت از جانب شرکتهای اینترنتی رخ داده است، افزایش حجم بسته ها نیز از جانب این شرکتها اتفاق می افتد و دیگر نیازی نیست که کاربران عمل خاصی انجام دهند. افزایش حجم سرویس به طور خودکار و به صورت عمومی در کل کشور اعمال خواهد شد و همه مشترکین سرویس های اینترنت مخابرات ایران این افزایش را مشاهده خواهند کرد.

منبع: شهر سخت افزار

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط