اپلیکیشن مایکروسافت Word اندروید به یک میلیارد دانلود رسید
دنیای وب

اپلیکیشن مایکروسافت Word اندروید به یک میلیارد دانلود رسید

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

یکی از اپلیکیشن های محبوب و معروف اندروید، مایکروسافت Word می باشد که به تازگی آمار این برنامه موبایلی در فروشگاه گوگل پلی از مرز یک میلیارد دانلود و نصب گذر کرده و رکورد جدیدی را برای خود ثبت کرد. اکنون مایکروسافت ورد اندروید یکی از پردانلود ترین برنامه های موبایلی می باشد.

نرم افزار مایکروسافت Word را می توان یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای واژه پرداز در رایانه و گوشی های هوشمند دانست که جهت تایپ متن و ویرایش آن در دنیا کاربران فراوانی دارد. این برنامه پرکاربرد نسخه های مختلفی از جمله نسخه اندرویدی دارد که در فروشگاه اپلیکیشن های گوگل پلی استور منتشر شده و قابل استفاده برای دستگاه های اندرویدی می باشد. اپلیکیشن اندرویدی مایکروسافت ورد به تازگی رکورد جدید را ثبت کرده است.

حالا این برنامه محبوب واژه پرداز توانسته با دانلود و نصب در یک میلیارد گوشی هوشمند رتبه جدیدی را برای خود به ثبت برساند. میلیاردی شدن مایکروسافت ورد اندروید در گوگل پلی به معنی محبوبیت فراوان آن در میان کاربران می باشد. این در حالی است که پیش از این هیچ یک از اپلیکیشن‌های اندرویدی مایکروسافت به چنین رتبه ای نرسیده بودند.

گوگل داکس از جمله بزرگ‌ترین رقبای مایکروسافت در ارائه برنامه هایی بر پایه فضای ابری می باشد که در میان کاربران نیز محبوبیت بالایی دارد. اما آمار بالای دانلود ورد مایکروسافت نشان می دهد که کاربران این برنامه را به گوگل داکس ترجیه می دهند. به نظر می رسد از این جهت کاربران به Word تمایل بیشتری نشان می دهند که این نرم افزار در رایانه بسیاری از کاربران وجود دارد و به همین دلیل این کاربران ترجیه می دهند برای گوشی خود نیز از نسخه اندروید آن استفاده نمایند.

البته ماجرای محبوبیت مایکروسافت ورد تنها به تعداد دانلود یک میلیاردی آن در فروشگاه پلی استور گوگل ختم نمی شود و شرکت مایکروسافت با برخی شرکتهای تولید کننده گوشی هوشمند نظیر سامسونگ توافق کرده که اپلیکیشن‌های مایکروسافت نظیر Word را به طور پیش فرض روی گوشی های تولیدی خود نصب نمایند تا کاربران این گوشی ها به راحتی از خدمات و سرویس‌های متنوع مایکروسافت استفاده نمایند. بنابراین می توان انتظار داشت آمار استفاده از اپلیکیشن‌های مایکروسافت در آینده افزایش بیشتری داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۰)