خرید فالوور برای کسب و کارها چه اهمیتی دارد؟
موبایل

خرید فالوور برای کسب و کارها چه اهمیتی دارد؟

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به خاطر داشتن میلیونها کاربر ایرانی، اکنون یکی از ابزارهای مهم تبلیغاتی برای کسب و کارها می باشد به طوری که بسیاری از افراد کسب و کار خود را به صورت آنلاین در اینستاگرام برپا کرده اند. این افراد جهت رونق دادن به کار خود و افزایش مشتری روش خرید فالوور را در پیش گرفته اند و به دنبال افزایش فالوورهای پیج خود می باشند. حال سوال این است که بالا رفتن تعداد فالوورها چه اهمیتی برای صاحبان کسب و کارها دارد که این افراد به دنبال خرید فالوور می باشند؟ پاسخ این سوال را در ادامه دریافت خواهید کرد.

همانطور که ذکر شد اینستاگرام با داشتن میلیون ها کاربر اکنون یکی از مراجع اصلی تبلیغات برای کسب و کارهای آنلاین می باشد. این کسب و کار ها تمایل زیادی به افزایش فالوور دارند و بعضا برای دستیابی به این مهم اقدام به خرید فالوور می نمایند. تعداد بالای فالوورها (در صورت واقعی بودن) به معنی اعتبار پیج شما می باشد و هرچه تعداد فالوورهای واقعی شما بیشتر باشد، اعتبار شما نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین بالا بودن تعداد دنبال کنندگان صفحه کسب و کار باعث می شود کاربران دیگر نیز به شما اطمینان کرده و علاوه بر بازدید، آن را نیز دنبال نمایند.

قطعا محتوای مناسب پیج و پست های جذاب تعداد فالوورها را افزایش می دهد. اما معمولا صفحات مربوط به کسب و کارها از این فرصب بی بهره هستند و امکان ارائه محتوای مناسب برای آنها وجود ندارد. بنابراین برای حل مشکل و بالا بردن تعداد فالوورها اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می نمایند. اما باید توجه داشت که نوع فالوور خریداری شده نیز بسیار مهم است زیرا خرید فالوور فیک نه تنها برای شما مفید نیست، بلکه ضرر نیز دارد و اعتبار حساب شما را کاهش می دهد. خرید فالوور واقعی است که اعتبار شما را افزایش می دهد.

خرید فالوور واقعی چه مزایایی دارد؟

برای یک پیچ تجاری در اینستاگرام مهم ترین مولفه اعتبار است. فارق از کیفیت کار و ارائه خدمات، اعتبار رابطه مستقیمی با تعداد دنبال کنندگان دارد. بنابراین مهمترین کار پس از ساخت حساب و تکمیل اطلاعات پروفایل در اینستاگرام جذب فالوور است. در ابتدای امر که کسب و کار شما نوپاست و صفحه شما نیز محتوای چندانی ندارد این کار بسیار مشکل است. اما برای حل این مشکل می توان فالوور واقعی خریداری نمود. پس از آن با ارائه کالا یا خدمات باکیفیت و مناسب، به آرامی فالوورهای شما افزایش خواهد یافت. افزایش فالوور واقعی صفحه اینستاگرام شما می تواند باعث رونق بخشیدن به کار شما شود.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

اهمیت خرید فالوور از این جهت است که با خرید تعداد مشخصی دنبال کننده پیج شما در ابتدا جهش خوبی پیدا می کند و پس از آن کاربران را به سمت خود جذب می کند. این کاربران با مشاهده تعداد بالای فالوورهای پیج به شما اطمینان می کنند و پس از آن آنها نیز شما را دنبال خواهند کرد. این موضوع به همین صورت ادامه پیدا می کند و همینطور دنبال کنندگان شما افزایش پیدا می کند. خرید فالوور در این قضیه تنها جرقه اولیه کار است و پس از آن کار به طور خودکار پیش خواهد رفت.

خرید فالوور واقعی یا فیک؟

اما در بحث خرید فالوور مسئله مهم نوع فالوور می باشد. به طور کلی دو صورت خرید فالوور واقعی و خرید فالوور فیک وجود دارد. فالوور فیک یا جعلی به وسیله اکانت های جعلی ایجاد می شود که هیچگونه ارزش و اعتباری نداشته و پس از مدتی به وسیله ربات های هوشمند اینستاگرام حذف خواهد شد. برخی افراد سودجو با تبلیغات جذاب و فریبنده با دریافت هزینه ای اندک اقدام به فروش فالوور فیک می نمایند. در حالی که این فالوورها هیچ ارزشی ندارند و حتی ممکن است باعث کاهش اعتبار حساب شما شوند.

بنابراین مشخص است که به هیچ عنوان نباید از فالوور فیک استفاده کرد. برای دریافت نتیجه رضایت بخش و موثر در کسب و کار باید فالوور واقعی اینستاگرام خریداری کنید. حتی ملیت فالوورها نیز اهمیت بالایی دارد. وقتی کسب و کار شما در ایران است، باید فالوورهای شما نیز ایرانی باشند. پس لازم است شما فالوور ایرانی خریداری کنید.

منبع: ایلنا

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۰)