تعداد کاربران اسنپ چقدر است؟
موبایل

تعداد کاربران اسنپ چقدر است؟

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

اپلیکیشن محبوب تاکسی اینترتنی اکنون یکی از پرنصب ترین اپلیکیشن های موبایلی به حساب می آید و کاربران بسیاری از آن استفاده می کنند. تعداد کاربران اسنپ این اپلیکیشن معروف به گفته‌ی یکی از مسئولین آن بیش از ۱۰ میلیون می باشد که روزانه درخواست تاکسی آنلاین می کنند. این تعداد کاربر اسنپ توسط ۳۰۰ هزار راننده اسنپ جابجا می شوند.

اسنپ از جمله اپلیکیشن های موبایلی معروف است که در سال های اخیر کاربران بسیاری پیدا کرده است و روزانه هزاران نفر از آن استفاده می کنند. این اپلیکیشن پرکاربرد و معروف به گفته مسئولین آن بیش از ۱۰ میلیون کاربر عضو دارد که بسیاری از آنها به طور مداوم از خدمات Snapp استفاده می کنند.

به گفته مسئول اسنپ، این استارتاپ تاکسی آنلاین اکنون در بیش از ۱۰۰ شهر فعالیت داشته و دارای دفتر کار در تمام استان های کشور می باشد. همین باعث شده میلیون ها کاربر عضو اپلیکیشن اسنپ شده و با استفاده از این اپلیکیشن تاکسی، در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین قیمت تاکسی پیدا می کنند. موضوع قیمت اسنپ نیز خود مبحثی جداگانه است که جای بحث دارد.

تعداد درخواست روزانه تاکسی در سیستم اسنپ نیز به گفته‌ی این مقام مسئول بیش از یک میلیون می باشد. یعنی از این ده میلیون کاربر روزانه یک میلیون درخواست تاکسی آنلاین در اسنپ ثبت می شود که تقریبا تمام آنها تبدیل به سفر موفق نیز می شوند. نکته دیگر این که از میان این درخواست های آنلاین که توسط کاربران و برای دریافت تاکسی ثبت می شود نیز بیش از ۸۰ درصد به سفر موفق تبدیل می شوند. 

نکته جالب در خصوص اسنپ این که درصد نارضایتی کاربران از سرویس اسنپ نیز بسیار پایین می بشاد و این مقدار به گفته مسئول این اپلیکیشن کمتر از نیم درصد در روز می باشد. این موضوع نشان دهنده محبوبیت بالای اسنپ و کاربردی بودن آن است. زیرا این برنامه بر اساس نیاز کاربران ساخته شده است.

اسنپ (Snapp) سرویس درخواست تاکسی آنلاین است که به وسیله اپلیکیشن این سرویس انجام می شود. این استارتاپ در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد و در اندت مدتی رشد بی سابقه ای را تجربه کرده و با استقبال شدید کاربران مواجه شد. روش کار اسنپ نیز به این صورت است که مسافر پس از مشخص کردن مقصد خود در اپلیکیشن رانندگان نزدیک او (بر اساس اولویت بندی خاص) درخواست مسافر را مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را دریافت می کنند.

به این مطلب امتیاز دهید (امتیاز ۵ از ۵ از مجموع ۱ رای)

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۰)