آموزش استفاده از اینستاگرام بدون ثبت حساب کاربری
دنیای وب

آموزش استفاده از اینستاگرام بدون ثبت حساب کاربری

نویسنده: تحریریه آن‌دیجیتال

یکی از برترین و پربازدیدترین شبکه های اجتماعی اینستاگرام می باشد که رشد روز افزون یافته است و امروزه کمتر کسی پیدا می شود که با این شبکه اجتماعی آشنایی نداشته باشد و حداقل یک بار سری به آن نزده باشد. این شبکه اجتماعی محبوب برپایه تصویر و ویدیو است و کابران پستهای تصویری خود را در آن منتشر می کنند. در حقیقت اینستاگرام شبکه اجتماعی تصویری است و تنها می توان در آن تصویر و فیلم در اندازه و حجم های مشخص منتشر کرد.

اینستاگرام دومین شبکه اجتماعی برتر دنیا پس از فیسبوک می باشد که البته اینستاگرام هم جز زیرمجموعه های شرکت فیسبوک می باشد. این شبکه اجتماعی تصویری توانسته تا کاربران زیادی را به خود جذب کند که سهم ایران نیز در این میان کم نیست. تعداد زیادی کاربر ایرانی در اینستاگرام وجود دارند که علاوه بر ساخت حساب کاربری و مشاهده پست های مختلف روزانه تعدادی پست و تصویر نیز در صفحه خود منتشر می کنند.

اگر چه این شبکه اجتماعی بسیار پربازدید و معروف شده و خیلی ها در آن عضو می باشند اما به هر حال ثبت نام در سایت و اپلیکیشن ها برای برخی افراد ناخوشایند است و اصلا حوصله چنین کارهایی را ندارند. یا اصلا برخی علاقه ای به انتشار تصاویر و محتوای شخصی خود را ندارند اما تمایل دارند از تصاویر و مطالب دیگران بهره مند شده و آنها مشاهده کنند. به این دسته از افراد باید گفت که اینستاگرام به فکر آنها نیز بوده و شرایطی را مهیا کرده که افراد بدون داشتن حساب کاربری بتوانند در این شبکه فعالیت کنند البته بصورت محدود.

امکان استفاده از اینستاگرام بدون اکانت

اینستاگرام به کاربران خود این امکان را داده که اگر تمایل به ساخت حساب کاربری نداشته باشند و یا این که امکان لاگین کردن برای آنها وجود نداشته باشد بتوانند صفحات و پستهای افراد را مشاهده کنند و از امکانات اینستاگرام استفاده کنند. اینستاگرام برای این دسته از کاربران سایتی ساخته که در آن می توان بدون داشتن حساب صفحات مختلف را مشاهده کرد.

سایت اینستاگرام به آدرس Instagram.com مخصوص آنهایی است که نمی خواهند حساب کاربری داشته باشند. شما می توانید وارد این سایت شوید و آی دی صفحه مورد نظر خود را بعد از آدرس سایت اضافه کنید. در این صورت صفحه مورد نظر شما نمایش داده می شود و شما می توانید محتوا و تصاویر منتشر شده در آن صفحه را مشاهده کنید.

البته لازم به ذکر است که محدودیتی که در بالا ذکر کردیم مربوط به این قسمت است که شما نمی توانید پست ها و تصاویر را لایک کنید و یا در آنها نظر بگذارید. تنها کاری که به عنوان کاربر مهمان می توانید انجام دهید مشاهده پست ها می باشد. اگر شما هم تمایل به دنبال استفاده از اینستاگرام بدون ثبت نام هستند می توانید از طریق سایت آن این کار را انجام دهید.

به این مطلب امتیاز دهید

مطالب مرتبط

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران (۰)